Προστασία αυτοκινήτου απο τον ήλιο!

SkyBlu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SkyBlu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 243 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,871 μηνύματα.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
@fockos

οδηγηση στις 4-4.5 στροφές ειναι κακό για τον κινητήρα; (το κοκκινο ειναι πάνω απο τις 6 που εντάξει δεν θα το πάω ποτέ).

επειδη μου τραβάει καλύτερα στην ανηφόρα με 4η το έφτασα 4-4.5 χιλιαδες στροφές. Πιάνοντας 120χλμ

αλλα μιλάμε για γαμώ ανηφορα και για 3-4 χιλιομετρα !


εντάξει δεν το τρέχω πολύ 130-140 στην Εθνική συνήθως το μεγαλυτερο που έχω πιάσει για 1 λεπτο ομως ηταν 170 :P

πηγαινε σαν αεροπλάνο.

Σε όλους στις ανηφόρες πηγαίνει καλύτερα με χαμηλή ταχύτητα. Πρόσεξε μη το ζορίζεις πολύ, ειδικά στην αρχή.

162 το δικό μου μαξ σε προσπέραση και επειδή με πίεζαν οι από πίσω. 1000 κυβικά, 115 άλογα.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,817 μηνύματα.
χαχαχα χωρίς παρεξήγηση, η ερώτηση αυτή μοιάζει να είναι βγαλμένη από google translate σε ελληνικά. Και λέω την πρώτη φορά απλά μπερδεύτηκε το παιδί. :P


Δεν του απάντησα γιατι μπορει να παρακολουθεί και η εφορια :D

Σε όλους στις ανηφόρες πηγαίνει καλύτερα με χαμηλή ταχύτητα. Πρόσεξε μη το ζορίζεις πολύ, ειδικά στην αρχή.

162 το δικό μου μαξ σε προσπέραση και επειδή με πίεζαν οι από πίσω. 1000 κυβικά, 115 άλογα.


Και μενα 1000 κυβικά ειναι φιλε μου. Οι κινητηρες νέας γενιάς έτσι ειναι! το μέγιστο ειναι 1200 κυβικα με 130 ίππους το τουρμπο. Δεν βγάζει παραπανω το CROSSLAND

στο πετρελαιο το τουρμπο το βγάζει στους 120 ίππους.

Θα πηγαινε και άλλο αλλα δεν το πάτησα. Πιστευω 180 τα έπιανε. 240 λέει τελική αλλα έτσι το έχουν βάλει.

https://tinypic.com/view.php?pic=2urqve1&s=9#.XNcuu9hS_IU

Tσέκαρε το ταμπλό του ! Απορω τι το έχουν βάλει το 240! Έχω και οθονη πληροφοριών διπλα. Παιζει το We come 1 Faithless

κομματάρα!
 
Τελευταία επεξεργασία:

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Δεν του απάντησα γιατι μπορει να παρακολουθεί και η εφορια :D




Και μενα 1000 κυβικά ειναι φιλε μου. Οι κινητηρες νέας γενιάς έτσι ειναι! το μέγιστο ειναι 1200 κυβικα με 130 ίππους το τουρμπο. Δεν βγάζει παραπανω το CROSSLAND

στο πετρελαιο το τουρμπο το βγάζει στους 120 ίππους.

Θα πηγαινε και άλλο αλλα δεν το πάτησα. Πιστευω 180 τα έπιανε. 240 λέει τελική αλλα έτσι το έχουν βάλει.

https://tinypic.com/view.php?pic=2urqve1&s=9#.XNcuu9hS_IU

Tσέκαρε το ταμπλό του ! Απορω τι το έχουν βάλει το 240! Έχω και οθονη πληροφοριών διπλα. Παιζει το We come 1 Faithless

κομματάρα!

Και το δικό μου 260. Τέπο. Χαχαχα
 
Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,817 μηνύματα.
Πάνο
Ωραιο μέσα! Ποιο ειναι ειπες; volkswagen βλέπω. Καλη εταιρεια αλλα ακριβά ανταλλακτικά έχω ακούσει.

Αν το χρώμα του αυτοκινήτου είναι κακής ποιότητας η ζημιά θα γίνει αργά ή γρήγορα. Δεν την γλυτώνεις. Τα αυτοκίνητα είναι κατασκευασμένα να αντέχουν σε καιρικές συνθήκες χειρότερη από της Ελλάδας.

Εγώ έχω αντιλιακό παμπρίζ και τπτ άλλο. 20 χρονών αυτοκίνητων, 20 καφτά τα καλοκαίρια και η γυαλάδα από το χρώμα δεν έχει φύγει. Το ιδανικό είναι να το έχεις σε κλειστό, κλιματιζόμενο γκαράζ με πόρτα που ανοίγει και κλείνει με κομπριουτεράκι αλλά αυτό στοιχίζει.


Γιατι κλιματιζομενο γκαράζ ρε φιλε; στο σπιτι μου το πατρικο έχω κανονικο γκαραζ με υποστεγο αλλα εντάξει ειναι απλά δροσερά εκει δεν έχει και κλιματισμο ειπαμε :D

Δεν ειμαι και ο Λάτσης! χαχα παρκιν λεει με κλιματισμο καλο!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,871 μηνύματα.
Πάνο
Ωραιο μέσα! Ποιο ειναι ειπες; volkswagen βλέπω. Καλη εταιρεια αλλα ακριβά ανταλλακτικά έχω ακούσει.




Γιατι κλιματιζομενο γκαράζ ρε φιλε; στο σπιτι μου το πατρικο έχω κανονικο γκαραζ με υποστεγο αλλα εντάξει ειναι απλά δροσερά εκει δεν έχει και κλιματισμο ειπαμε :D

Δεν ειμαι και ο Λάτσης! χαχα παρκιν λεει με κλιματισμο καλο!


Volkswagen Passat μόνο!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top