Τι θα ήθελες να κάνεις .....

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Τι θα ήθελες να κάνεις την επόμενη ώρα ?.....
και τι πρέπει να κάνεις την επόμενη ώρα.

Μπορείς να μπλέξεται αν θέλετε το θέλω με το πρέπει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Θελω να παω για μπανιο.
Πρεπει -υποτιθεται- να δουλεψω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
ΠΡΕΠΕΙ να παω να παρω τουρτα για τον εορταζοντα και ΠΡΕΠΕΙ να μαγειρεψω.
Αντ'αυτου λεω να κανω αυτο που θελω, να πεσω για υπνο, να παω το απογευματακι με τη δροσουλα για τουρτες και λοιπα, και για ενα μεσημεριανο δε χαθηκε κι ο κοσμος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
πρέπει να μείνω στη δουλειά όχι για την επόμενη μία, αλλά για τις επόμενες τρεις ώρες... :/:
και θέλω να πάω σπιτακι μου, να κλειστω στο δωματιο μου και να μην μιλαω σε κανεναν απολύτως.. να ηρεμησω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
θέλω πάρα πολύ να τον πάρω τηλέφωνο,αλλά πρέπει να κρατηθώ λίγο ακόμα και να φάω τα μουστάκια μου,μέχρι να έρθει αυτή η ώρα... :bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Θέλω να καθίσω στην βεράντα με ένα παγωμένο φραπεδάκι παρέα όμως πρέπει να επιστρέψω στην δουλειά :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Βαριεμαι ασυστώλως στην δουλειά και γράφω στο φορουμ.
Γενικά βαριέμαι. ίσως θα ήθελα να παίζω μπάσκετ αλλά έχει και πολύ ζέστη και έχω μιζεριάσει από την δουλειά να μην κάνω τίποτα κάθε μέρα!
Καφέ κανείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Θα ήθελα να είμαι σε μια παραλιακή ταβερνούλα, χαλαρά, με θαλασσινά μεζεδάκια και ουζάκι και χαλαρή παρεούλα....
Πρέπει να είμαι κολλημένη στο γραφείο......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Demelene:
Βαριεμαι ασυστώλως στην δουλειά και γράφω στο φορουμ.
Γενικά βαριέμαι. ίσως θα ήθελα να παίζω μπάσκετ αλλά έχει και πολύ ζέστη και έχω μιζεριάσει από την δουλειά να μην κάνω τίποτα κάθε μέρα!
Καφέ κανείς?

Εγώ καφέ!!! :clapup:

Κάνουμε κοπάνα να πάμε να τα πιούμε; Τα φραπεδάκια; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ^^Vampire^^:
Εγώ καφέ!!! :clapup:

Κάνουμε κοπάνα να πάμε να τα πιούμε; Τα φραπεδάκια; :hmm:
Σκάκι παίζεις να ασχοληθεί και λίγο ο εγκέφαλος!!!
ΜΠΟΥΧΟΧΥΥΧΥΧ θέλω να γράψω σοβαρό κώδικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
θα ήθελα ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ να έχω όρεξη να κάνω τις δουλειές μου....

ΠΡΕΠΕΙ όμως να αράξω γιατί μαθαίνω να σέβομαι και τις στιγμές της βαρεμάρας μου :P


πωωωωωωωως με βρίσκετε? 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Θα ήθελα να.... μην έχω να κάνω απολύτως τίποτα!;)
Πρέπει να κάνω.... απολύτως τίποτα!!!:clapup:


Μήπως γίνομαι κακός;;;;:P :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
θα ήθελα να πάω για μπάνιο:)

αλλά θα κάτσω εδώ μαζί σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Θα ηθελα να βρεθω σε ενα εξωτικο νησι (ως δια μαγειας ομως, οχι να φαω την ταλαιπωρια της αναμονης για το πλοιο/αεροπλανο) και να αραξω κατω απο εναν φοινικα με αφθονα κοκτειλ αλλα πρεπει να παραμεινω στην βαση μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
αν γίνει αυτό που θες θα με πάρεις μαζί σου??θα κάθομαι ήσυχη στο κλουβάκι μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
θα ήθελα να πάω για μπάνιο:)

αλλά θα κάτσω εδώ μαζί σας
Για να βγάλεις το μαγιώ σου; :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
αν γίνει αυτό που θες θα με πάρεις μαζί σου??θα κάθομαι ήσυχη στο κλουβάκι μου:P

Αρκει να μην εχεις πολλες αποσκευες.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
μπα δεν θα έχω μόνο μια σακουλίτσα με τα καρότα μου:P

ιφριτ άλλαξα, έβαλα σορτσάκι τώρα αντί να γδύνομαι ντύνομαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
θα ήθελα να έχω την ησυχία μου στο σπιτάκι μου,αλλά πρέπει να φύγω...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
θα ήθελα να σαπίσω στο στέκι αλλά θα νυστάξω:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top