Γυμνισμός - Topless

Γυμνισμός - Topless
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 56)
  • Θα έκανα topless, αλλά όχι γυμνισμό.

    Ψήφοι: 9 16.1%
  • Έχω κάνει topless, αλλά όχι γυμνισμό και δεν θα ήθελα να κάνω.

    Ψήφοι: 4 7.1%
  • Έχω κάνει και topless και γυμνισμό.

    Ψήφοι: 6 10.7%
  • Δεν θα έκανα τίποτα από τα δύο.

    Ψήφοι: 18 32.1%
  • Προτιμώ να κάνω γυμνισμό όπου μπορώ.

    Ψήφοι: 15 26.8%
  • Δεν ξέρω/δεν απαντώ

    Ψήφοι: 5 8.9%

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Valder :clapup: !

Όσο για αυτό που λέω με το φυσικό μας μέρος υπάρχει η άποψη ότι για τον άνθρωπο αν και κατοικεί στην στεριά το φυσικό του μέρος είναι το νερό. Άλλωστε τους πρώτους 9 μήνες της ζωής μας μέσα στο νερό κατοικούμε!

Τώρα δεν ξέρω, πιθανώς πολλοί να θεωρούν μ***** αυτή την άποψη αλλά εμένα πολύ μου αρέσει.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Nosaltres

Δραστήριο μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Λοιπον, το Γιδι και ο deadhead_pirate με... τσιγκλισαν να κανω αυτο το θεμα.

Εχετε κανει ποτε γυμνισμο ή topless? (αγορια, μην πειτε οτι κανατε topless :) )

Αν οχι, θα κανατε? Πως βλεπετε αυτους που κανουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Κάνω γυμνισμό και χέρομαι αυτούς που κάνουν, τοπλες μόνο σε κοινή παραλία δεν κάνω απλά γιατί δεν γουστάρω, απο κεί και πέρα καλά κάνουν και τα βγάζουν, δεν έχω πρόβλημα σε αυτό:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Αν και νομίζω οτι υπάρχει κάπου ένα σχετικό θέμα.....
Κάνω εδώ και πολλά χρόνια, κάθε καλοκαίρι σε συνδιασμό με το ελεύθερο κάμπινγκ.
Είναι ο μοναδικός ορισμός για μένα της έννοιας "διακοπές"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Βάλε και ψηφοφορία! :)

Εγώ έχω κάνει, όσο ήμουν με ένα παιδί που έκανε φανατικά.
Πολλές φορές βέβαια κρατούσα το κάτω ή και όλο το μαγιώ, άρα απ' όλα έχω κάνει.

Όσο έκανα, ήξεραν όλοι ότι κάνω, όταν είμαι μαζί του.

Και δεν εντυπωσιάστηκε ή σχολίασε κανείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nosaltres

Δραστήριο μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Αν και νομίζω οτι υπάρχει κάπου ένα σχετικό θέμα.....
Κάνω εδώ και πολλά χρόνια, κάθε καλοκαίρι σε συνδιασμό με το ελεύθερο κάμπινγκ.
Είναι ο μοναδικός ορισμός για μένα της έννοιας "διακοπές"


Το αλλο θεμα μπορει να αφορα γυμνισμο, αλλα δεν ειναι το ιδιο. Εδω θετω συγκεκριμενα ερωτηματα. Ελπιζω οι moderators να μην το σβησουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Λοιπον, το Γιδι και ο deadhead_pirate με... τσιγκλισαν να κανω αυτο το θεμα.

Εχετε κανει ποτε γυμνισμο ή topless? (αγορια, μην πειτε οτι κανατε topless :) )

Αν οχι, θα κανατε? Πως βλεπετε αυτους που κανουν?

θα εκανα μονο αν ημουν εγω κ ο αντρας μου μονοι καπου...
δεν κατακρινω αυτους που το κανουν...
μπραβο τους θα πω που εχουν τα κοτσια να τα κανουν...
υπαρχουν πολυ λογοι που δεν το κανουν καποιοι...
καποιοι εχουν κομπλεξ με το σωμα τους αλλοι παλι δεν θελουν να διξουν αυτα τα σημεια του σωματος τους σε αλλους..
αλλη απλα ντρεπονται...
οποιος μπορει το θελει κ το γουσταρει ας το κανει...
εχω φιλες που κανουν τοπλες οταν παμε μαζι για μπανιο εγω το ξανα λεω δεν θα το εκανα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nosaltres

Δραστήριο μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Βάλε και ψηφοφορία! :)

Εγώ έχω κάνει, όσο ήμουν με ένα παιδί που έκανε φανατικά.
Πολλές φορές βέβαια κρατούσα το κάτω ή και όλο το μαγιώ, άρα απ' όλα έχω κάνει.

Όσο έκανα, ήξεραν όλοι ότι κάνω, όταν είμαι μαζί του.

Και δεν εντυπωσιάστηκε ή σχολίασε κανείς.


Οταν λεμε topless, εννοουμε φυσικα σε κοινη παραλια με κοσμο. Οχι γυμνιστων. Αλλιως δεν θα ειχε νοημα να το διαφοροποιω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Το αλλο θεμα μπορει να αφορα γυμνισμο, αλλα δεν ειναι το ιδιο. Εδω θετω συγκεκριμενα ερωτηματα. Ελπιζω οι moderators να μην το σβησουν.
Δεν εννοώ το προηγούμενο περί μπανιστηρίου, αλλά κάποιο άλλο σχετικό.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Αν και νομίζω οτι υπάρχει κάπου ένα σχετικό θέμα.....
Κάνω εδώ και πολλά χρόνια, κάθε καλοκαίρι σε συνδιασμό με το ελεύθερο κάμπινγκ.
Είναι ο μοναδικός ορισμός για μένα της έννοιας "διακοπές"
Πες μου που πας διακοπές να ρθω να σε βρω...!!!!!:clapup: :clapup: :clapup:
Δεν υπάρχει πιο όμορφη αίσθηση από το να κολυμπας γυμνός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ωραιο πραγμα ο γυμνισμος. εγω θα εκανα ευχαριστως, αλλα οχι σε κοινη παραλια βεβαια. Και δεν ξερω αν θα μπορουσα αν ειμουν με φιλους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Γυμνισμό έκανα φανατικά μέχρι τα τρία μου σε κοινές παραλίες και σε παραλίες γυμνιστών εδώ και μερικα χρόνια. Μου αρέσει πολύ η αίσθηση και το ότι απομυθοποιούνται πολλά πράγματα. βΕβαίως με όλες τις προφυλάξεις γιατί γυναίκα είμαι, δε χρειάζομαι όλα τα μικρόβια της παραλίας πάνω μου. Πριν πάντως αρχίσω να κάνω, θυμάμαι σαν ανάμνηση μακρινή ότι είχα πάει σε παραλίες γυμνιστών γιατί το έβρισκα αστείο :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Δε θα έκανα με τίποτε...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nosaltres

Δραστήριο μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Δεν εννοώ το προηγούμενο περί μπανιστηρίου, αλλά κάποιο άλλο σχετικό.....


Ναι, ξερω ποιο εννοεις.

Δεν ρωτω μονο αν θα κανατε ή οχι, αλλα και τους λογους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Γυμνισμό δεν έχω κάνει και δεν πολυενδιαφέρομαι να κάνω, θα αισθάνομαι υπερβολικά εκτεθειμένη. Επίσης δεν μου αρέσουν οι παραλίες γυμνιστών, όχι τόσο γιατί δεν θέλω να με βλέπουν οι άλλοι, αλλά γιατί δεν θέλω να τους βλέπω εγώ. Ξέρω πάντως πολύ κόσμο που κάνει.

Τόπλες κάνω μόνο σε παραλίες με ζευγάρια κυρίως, όπου υπάρχουν αρκετές τόπλες κοπέλες (πχ Σαντορίνη). Σε παραλίες με οικογένεις, και ειδικά παππούδες και παιδάκια δεν μου βγαίνει να κάνω, αισθάνομαι ότι προκαλώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Γυμνισμό έχω κάνει... αλλά όχι σε παραλία γυμνιστών αλλά ούτε και σε κοινή...
Σε απομονωμένη βεβαίως- βεβαίως... :P
Με γυναικοπαρέα ή με αμόρε...
Εδώ να τονίσω ότι όταν κάνω βραδινό μπάνιο ο γυμνισμός επιβάλλεται... πραγματικά δεν ξέρω πως μου έχει κάτσει έτσι... αλλά πέρυσι που κατέληγα από το μεσημέρι να κάνω και βραδινό μπάνιο...το μαγιό εξαφανιζόταν :P
'Αλλη αίσθηση ρε γμτ γυμνή στην θάλασσα....την λατρεύω :redface: :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Κάπου έχασα ένα ποστ μου..... :hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Ούτε εγώ έχω κάνει ποτέ γυμνισμό και δε νομίζω να κάνω και ποτέ..και σίγουρα δεν θα διάλεγα μια παραλία γυμνιστών για να πάω να κάνω το μπανάκι μου...

δεν έχω κάποιο ταμπού με το όλο θέμα,απλά είναι καθαρά θέμα άποψης και επιλογής..δεν μ'αρέσει να εκτείθεμαι και να προκαλώ τα βλέματα των άλλων,γι'αυτό και δεν επιλέγω να κάνω γυμνισμό κι όσο για το ότι δεν πηγαίνω σε παραλίες γυμνιστών..ε,απλά δεν μου κάνει να θέλω να πάω να κάνω το μπανάκι μου ήρεμη και αναπόσπαστη και να'χω ένα μάτσο πουλιά (πετούμενα και καθούμενα,αντρικά και θηλυκά..:P) να περιφέρονται τριγύρω μου,λες κι είχα και καμια όρεξη να τους δω όπως τους γέννησε η μάνα τους... :worry: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ρε πειρατη να σε ρωτησω κατι εκει που καθεστε με τους φιλους σας κ φιλες σας
καταρχιν δεν συχενεστε εκει που καθεστε τοσα μικροβια κυκλοφορουν
κ δευτερον οταν βλεπετε κ της αλλες γυμνες δεν σας ερχετε κατι..... καταλαβενεις τι εννοω δεν φτια....... τελος παντον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Έτυχε στην Κέρκυρα που έζησα για ένα διάστημα να μείνω σε παραλίες για 3-4 μέρες σερί και η παρέα να είναι άνετη με το θέμα.
Πραγματικά είναι άλλη αίσθηση να κάνεις γυμνός μπάνιο και μόνο αν το ζήσεις μπορείς να το καταλάβεις. Όταν δεν το έχεις δοκιμάσει αναρωτιέσαι "Μα καλά ένα τόσο δα κομματάκι ύφασμα πόση διαφορά μπορεί να έχει;" Ε, κι όμως έχει! :D
Μου αρέσει να είμαι γυμνή μόνο μέσα στη θάλασσα. Δεν ντρέπομαι, απλά δεν μου αρέσει να κάθομαι στην άμμο χωρίς να φοράω τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top