Bungee Jumping

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εχουμε κανεναν φαν εδω μεσα; Καποιων με πειρα στο αθλημα;
Εχει αρχισει να με τρωει η ιδεα, αλλα δεν ξερω τιποτα σχετικο. Με ενα γρηγορο ψαξιμο εμαθα οτι μπορεις να κανεις απο την γεφυρα της Αραδαινας, στα Σφακια της Κρητης.
Απο οτι διαβασα η γεφυρα της Αραδαινας ειναι το δευτερο πιο υψηλο σημειο για αλμα στην Ευρωπη. Αυτο, μηπος ειναι πολυ για καποιων που δεν εχει ξανακανει; Γιατι στα λογια καλα ειναι, μολις βλεπεις το κενο απο κατω, ποσα κοτσια εχεις αραγε να βουτιξεις;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Κι εγώ θέλω να κάνω, το σκέφτομαι εδώ και καιρό.
Στον Ισθμό της Κορίνθου πάνε πολλοί :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
μολις βλεπεις το κενο απο κατω, ποσα κοτσια εχεις αραγε να βουτιξεις;:P



Mη σε μελλει και με τα νεα μετρα,
συντομα ο απλος κοσμος
θα κανει bunjee jump από τον 6ο,
και χωρις σκοινί μαλιστα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ ξέρω πως εκτός απ'τον ισθμό της Κορίνθου,κάνουν και στην γέφυρα της Χαλκίδας :)
Μεχρι στιγμής πάντως το βρίσκω αρκετά επικίνδυνο:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Με βολευει στην Κρητη, χωρς να αποκλειο αλλες περιοχες, δεν ξερεις αλλωστε ποτε και που θα βρεθεις! Ακομα και στο εξωτερικο εχω βρει ενα μερος, αλλα δεν ξερω αν με το χειμωνιατικο κρυο τολμαω... Ναι μεν θα ζεσταθει το αιμα, αλλα λιγο το κρυο, λιγο η πτωση, μπορει να παθω κανα καρδιακο απο τα 21... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top