Φετίχ για τα ανδρικά πόδια

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
δεύτε λάβετε φιτ:
(imG) μια οποιαδήποτε φωτο με πατούσες jessica alba (img/)

Όποιος δε τα βλέπει σαν chupa chups, για μένα είναι ανώμαλος.

Ψ. Averkina, έχεις το ελεύθερο να τα φωτοσοπιάσεις με τα πόδια του Μάϊμου από
το camping ή μιας γέρικης πολικής αρκούδας που έχει κάνει το γύρο της Ανταρκτικής και τώρα ξεκουράζεται
καθισμένη σε μια σεζλόνγκ μπρούμυτα και κοιτώντας λάγνα μια φώκια που βαράει παλαμάκια στα 5 μέτρα.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,143 μηνύματα.
Averkina,

με την (άκυρη) λογική σου ο pussylicker να μην φετιχίζεται με το μνι γιατί
υπάρχουν 106 τύποι κονδυλωμάτων, βλενόροια, χλαμύδια και δισεκατομμύρια οργανισμοί και βακτήρια,
πολλές φορές αναδύει μπακαλιαρίλα κλπ.

αυτός που λατρεύει γεμιστά να μη τα λατρεύει γιατί υπάρχουν και μικροοργανισμοί στο ρύζι
και την τρίτη μέρα εκτός ψυγείου μοιάζουν με λαχανικά γεμιστά με μούχλα και έντομα,

και να απαγορευτεί και η πίπα γιατί ο έρπης στα πρώιμα στάδια είναι ασυμπτωματικός
ή γιατί υπάρχουν και ψωλές με κονδυλώματα στην ουρήθρα και γιατί είδες στο zougla.gr
μια φωτό από καυλί με treponema pallidum.


Δηλ επειδή υπάρχουν και βρωμύλοι, αρρώστειες ποδιού, κακοτράχαλα πόδια, φτέρνες τσιμεντόλιθοι,
φωλιές μύκητα, γαμψόνυχα ποδιών πτωματοφάγου όρνεου
θα πρέπει να απορρίψουμε τα πόδια που μας καυλώνουν όλες τις αισθήσεις;

Πόση ώρα τη σκεφτόσουν αυτή τη μλκ;
Θέλω ακρίβεια, όμως. Πχ 1' και 27''.

Δεν θα διαφωνήσω καθόλου μαζί σου. Όντως όπως τα λες είναι. Εντάξει εμένα προσωπικά δεν με απασχολούν καθόλου οι πατούσες , αλλά σαφώς άλλους τους απασχολούν .Γούστα είναι αυτά.:crazy:

Απλά ήθελα να παίξω λίγο χτές.:bleh:
Ελπίζω να μην σε πείραξε πολύ το ''πείραγμά'' μου και να επιζήσεις .:bleh:
 

Pharmacist01

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pharmacist01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Εγώ καταλαβαίνω απόλυτα τον φίλο Chriis. Και εγώ είχα ένα φίλο που του άρεσαν τα ανδρικά πόδια και τον άφησα να μου τα περιποιηθεί...:shifty:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,982 μηνύματα.

Pharmacist01

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pharmacist01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Δεν είναι κάτι το σπουδαίο.. Ένα κανονικό και κοινό φετίχ είναι.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,982 μηνύματα.

Pharmacist01

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pharmacist01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Ο φίλος μου, μου έχει εξομολογηθεί ότι είναι ομοφυλόφιλο και ότι τον ελκύουν τα ανδρικά πόδια. Άρα γιατί να μην τον βοηθησω να ικανοποιήσει μία απο τις δύο επιθυμίες του;
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,982 μηνύματα.
Ο φίλος μου, μου έχει εξομολογηθεί ότι είναι ομοφυλόφιλο και ότι τον ελκύουν τα ανδρικά πόδια. Άρα γιατί να μην τον βοηθησω να ικανοποιήσει μία απο τις δύο επιθυμίες του;


Με την λογική αυτή αν σου έλεγε να κοιμηθείτε μαζί θα τον βοηθούσε;Μου φενεται ο φίλος σου σε εκμεταλλευόταν λίγο!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Pharmacist01

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pharmacist01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Με την λογική αυτή αν σου έλεγε να κοιμηθείτε μαζί θα τον βοηθούσε;


Προανέφερα ότι μπορω τον βοηθήσω στη μία του επιθυμια που ειναι τα πόδια. Αν μου ζητούσε να κοιμηθούμε μαζί θα απαντούσα οχι, επειδή δε με ελκύει σεξουαλικά. Το να του προσφέρω τα ποδια μου δεν θεωρώ ότι αντιβαίνει στη σεξουαλικότητά μου. Εγώ δεν το ανέφερα για να σας παροτρύνω να κάνετε και εσείς το ίδιο. Απλώς ήθελα να καταλάβει ο φίλος μας Χρήστος πως δεν βρίσκουν όλοι οι άνδρες την ποδολαγνεία αηδιαστική ή ανώμαλη.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,982 μηνύματα.
Προανέφερα ότι μπορω τον βοηθήσω στη μία του επιθυμια που ειναι τα πόδια. Αν μου ζητούσε να κοιμηθούμε μαζί θα απαντούσα οχι, επειδή δε με ελκύει σεξουαλικά. Το να του προσφέρω τα ποδια μου δεν θεωρώ ότι αντιβαίνει στη σεξουαλικότητά μου. Εγώ δεν το ανέφερα για να σας παροτρύνω να κάνετε και εσείς το ίδιο. Απλώς ήθελα να καταλάβει ο φίλος μας Χρήστος πως δεν βρίσκουν όλοι οι άνδρες την ποδολαγνεία αηδιαστική ή ανώμαλη.


Εσυ ξέρεις.Φιλος να σου τύχει πάντως :sick:
 

edouardos

Νεοφερμένος

Ο edouardos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Ο φίλος μου, μου έχει εξομολογηθεί ότι είναι ομοφυλόφιλο και ότι τον ελκύουν τα ανδρικά πόδια. Άρα γιατί να μην τον βοηθησω να ικανοποιήσει μία απο τις δύο επιθυμίες του;


Προσωπικά θεωρώ πως και σένα σου αρέσει σαν ιδέα οπότε γιαυτό θα τον αφήνεις για να δεις πως είναι. Θα νιώθεις πως σε υπηρετεί, πως μπορείς να τον κάνεις ό,τι θες, μπορεί να σε ερεθίσει η όλη φάση. Πάντως για να στο εξομολογηθεί σίγουρα θα υπάρχουν και ερωτικά συναισθήματα από μέρος του, αλλιώς γιατί να στο πει;
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,982 μηνύματα.
Προσωπικά θεωρώ πως και σένα σου αρέσει σαν ιδέα οπότε γιαυτό θα τον αφήνεις για να δεις πως είναι. Θα νιώθεις πως σε υπηρετεί, πως μπορείς να τον κάνεις ό,τι θες, μπορεί να σε ερεθίσει η όλη φάση. Πάντως για να στο εξομολογηθεί σίγουρα θα υπάρχουν και ερωτικά συναισθήματα από μέρος του, αλλιώς γιατί να στο πει;


Όταν λέω ότι τον εκμεταλλεύτηκε ο φίλος του δεν με ακούτε.:rofl:
 

Pharmacist01

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pharmacist01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Προσωπικά θεωρώ πως και σένα σου αρέσει σαν ιδέα οπότε γιαυτό θα τον αφήνεις για να δεις πως είναι. Θα νιώθεις πως σε υπηρετεί, πως μπορείς να τον κάνεις ό,τι θες, μπορεί να σε ερεθίσει η όλη φάση. Πάντως για να στο εξομολογηθεί σίγουρα θα υπάρχουν και ερωτικά συναισθήματα από μέρος του, αλλιώς γιατί να στο πει;


Δεν το είχα σκεφτεί έτσι. Η αλήθεια είναι πως δε με χαλάει η όλη φάση, μη σου πω είναι ερεθιστική κιόλας. Ωστόσο δεν είχα σκεφτεί πως μπορεί να νιώθω ανώτερος με αυτό τον τρόπο..:worry:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top