Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Πως το θέλεις περίπου? :hmm:

θέλω να είναι σε boho style αλλά να είναι και λίγο μεγάλο για να χωράει τα βιβλία της σχολής :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Απ ότι βλέπω στο μπορντό θα καταλήξω. :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
θέλω να είναι σε boho style αλλά να είναι και λίγο μεγάλο για να χωράει τα βιβλία της σχολής :P
boho style μου αρεσει κ μενα αλλα γενικα δεν προτιμω backpack :redface: ειμαι πιο πολυ σε τετοιο στυλ
τσεκαρε εδω αν εχει καμια καλη :D
https://www.accessories.gr/tsantes/sakidia.html

https://www.stradivarius.com/gr/el/α...p4886012.html?categoryNav=1108019&colorId=440

https://www.hm.com/gr/product/56124?article=56124-A

https://shop.mango.com/GR/p0/γυναικα...io40,440,340_0_1417540482683&ts=1417540482683

μπορντό με διαφορά...σου χτυπάνε στο μάτι ;)
αν σου χτυπανε στο ματι τα μπορντο τα ασπρα τοτε τι κανουν?? :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
επίσης έχω σταμπάρει και αυτό εδώ το τζινάκι. σίγουρα πιο φτηνό απ'ότι ένα παρόμοιο σε bershka/stradivarius.


από 40 ευρώ και πάνω τα μεταφορικά είναι δωρεάν. επίσης, δέχεται και paypal :D
Πήρα ένα παρόμοιο από stradivarius πριν κάνα 2μηνο και το'χω βάλει 2 φορές με το ζόρι;;;;;;;;
Τι σκατά ύφασμα είναι αυτό ρε παιδί μου;
Είναι τέρμα συνθετικό από μέσα και έχεις απαίσια αίσθηση, δε ξέρω αν φταίει που'χω θέμα με τη ποιότητα του υφάσματος ή το νιώθουν κι άλλες, το'χω βάλει και τις δύο φορές με καλσόν, αλλά δε βολεύει γιατί γλιστράει και πέφτει, συν ότι νιώθω σαν κρεμμύδι.
Απαίσιο έτσι; Όποια το θέλει το χαρίζω.:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Πήρα ένα παρόμοιο από stradivarius πριν κάνα 2μηνο και το'χω βάλει 2 φορές με το ζόρι;;;;;;;;
Τι σκατά ύφασμα είναι αυτό ρε παιδί μου;
Είναι τέρμα συνθετικό από μέσα και έχεις απαίσια αίσθηση, δε ξέρω αν φταίει που'χω θέμα με τη ποιότητα του υφάσματος ή το νιώθουν κι άλλες, το'χω βάλει και τις δύο φορές με καλσόν, αλλά δε βολεύει γιατί γλιστράει και πέφτει, συν ότι νιώθω σαν κρεμμύδι.
Απαίσιο έτσι; Όποια το θέλει το χαρίζω.:P:P
μήπως πήρες λάθος νούμερο και γι'αυτό σου πέφτει; :hmm:μια φίλη μου είχε πάρει παρόμοιο από bershka και της ήταν πολύ άνετο. μάλλον έχει να κάνει με την ποιότητα/ύφασμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
μήπως πήρες λάθος νούμερο και γι'αυτό σου πέφτει; :hmm:μια φίλη μου είχε πάρει παρόμοιο από bershka και της ήταν πολύ άνετο. μάλλον έχει να κάνει με την ποιότητα/ύφασμα;

Μου πέφτει επειδή γλιστράει απο το καλσόν, όχι επειδή είναι μεγάλο.
Και αναφέρομαι στην υφή του υφάσματος, που είναι τέρμα συνθετική εσωτερικά, έχω μια αλλεργία στα συνθετικά, δε μπορώ να το φορέσω σε γυμνό πόδι, κάτι παθαίνω.:P
Το σκέφτομαι και ανατριχιάζω. Άαααααααουτς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Μου πέφτει επειδή γλιστράει απο το καλσόν, όχι επειδή είναι μεγάλο.
Και αναφέρομαι στην υφή του υφάσματος, που είναι τέρμα συνθετική εσωτερικά, έχω μια αλλεργία στα συνθετικά, δε μπορώ να το φορέσω σε γυμνό πόδι, κάτι παθαίνω.:P
Το σκέφτομαι και ανατριχιάζω. Άαααααααουτς
α. είχα την αίσθηση πως με το καλσόν είναι πιο εφαρμοστό.
okaaay probably not for u :P
εγώ πάλι έχω θέμα με όλα τα τζιν τον χειμώνα. είναι ΚΡΥΑ και μπρρρρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εγω πηρα ενα τζιν diesel αρκετα ψηλοκαβαλο. Οσο βολευομουν τα εντελως χαμηλα μικρη-σε σημειο να μην μπορω να σκυψω-αλλο τοσο ενθουσιαζομαι πλεον με τα ψηλομεσα-να
Καλυπτουν και τον αφαλο- Εψαξα αρκετα για να βρω, μιας και δεν ειναι τοσο στη μοδα. Βρηκα μια παρομοια φωτο, το δικο μου ειναι πολυ πιο ψηλομεσο!
Α ξεχασα το σημαντικοτερο!! Πορτοκαλι!!! :D



Και θα το συνδυασω αυριο με μαυρη πλεκτη μεσατη μπλουζα και μπορντω-καφε καστορινα μποτακια. Φυσικα μαυρη τσαντα.:D

Πως σας φαινεται; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Τα ψηλοκάβαλα είναι τέρμα στη μόδα και βρίσκεις παντούύύύ mind απορώ που δε βρήκες!!!
Πήρα κι εγώ πριν κάνα μήνα ένα ψηλοκάβαλο τζιν Levis που καλύπτει τον αφαλό - τα θεωρώ τόοοοοοοοοοσο υπέροχα και άνετα τα ψηλόμεσα. Τα χαμηλοκάβαλα δε κολακεύουν και σου καταστρέφουν το σώμα θαρρώ.

Όσον αφορά το πορτοκαλί παντελόνι, προσωπικά δε θα το επαιρνα, είναι εκκεντρικό χρώμα, δύσκολα το συνδιάζεις, ειδικά όταν είναι τόσο μεγάλη επιφάνεια όπως τα πόδια, αλλα αν είναι στο στυλ σου μια χαρά. ;)
Θα μου άρεζε να το' βλεπα με λευκό πουκάμισο/μπλουζα, μαύρο, γκρι, μπεζ χρώματα ουδέτερα για να ισορροπήσουν το πορτοκαλί, τζιν πουκάμισο και λευκά sneakers θα το έβαζα στάνταρ.
Για άλλη εναλλακτική σε χειμωνιάτικο λουκ δε μπορώ να σκεφτώ με μποτάκια που είπες, δε ξέρω, why not όμως, ο καθένας έχει προσωπικό στυλ.:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εγώ πάλι έχω θέμα με όλα τα τζιν τον χειμώνα. είναι ΚΡΥΑ και μπρρρρ

ΣΥΜΦΩΝΩ! Στο σχολείο - που άναβαν τα καλοριφέρ για 2-3 ώρες περίπου (:giveup:) - θυμάμαι πως τον χειμώνα κυκλοφορούσα συνήθως με φόρμες ή αν έβαζα τζιν δεν προτιμούσα τα κολλητά, αλλά τα boyfriend για να μπορώ να φοράω άνετα και ένα κολάν από μέσα για να μην κρυώνω. :redface:

Στο μεταξύ όλοι μου λέγανε "Μα τα τζιν σε ζεσταίνουν, με τις φόρμες κρυώνεις περισσότερο" και ένιωθα κάπως εξωγήινη αλλά τέλος πάντων. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
Πήρα ένα παρόμοιο από stradivarius πριν κάνα 2μηνο και το'χω βάλει 2 φορές με το ζόρι;;;;;;;;
Τι σκατά ύφασμα είναι αυτό ρε παιδί μου;
Είναι τέρμα συνθετικό από μέσα και έχεις απαίσια αίσθηση, δε ξέρω αν φταίει που'χω θέμα με τη ποιότητα του υφάσματος ή το νιώθουν κι άλλες, το'χω βάλει και τις δύο φορές με καλσόν, αλλά δε βολεύει γιατί γλιστράει και πέφτει, συν ότι νιώθω σαν κρεμμύδι.
Απαίσιο έτσι; Όποια το θέλει το χαρίζω.:P:P

Κ εγώ φέτος πήγα στα stradivarius Να πάρω τα μονόχρωμα τα παντελόνια που είχαν και απογοητεύτηκα πολύ! Τι συνθετικούρα είναι αυτή απο μέσα? :eek::eek: Μιλάμε όπως το έβαλα το έβγαλα! Δεν μου άρεσε ούτε η εφαρμοφή τους ούτε η αίσθηση του συνθετικού πάνω μου!:/: Και παρόμοια παντελόνια που βρήκα σε bershka Και pull&bear το ίδιο πρόβλημα!

Μα ήμαρτον! Συνθετική επένδυση σε παντελόνι??ω:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.




:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bethany

Νεοφερμένος

Η Bethany αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
φορεματα για χριστουγεννα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.

Τελικά τα skinny παντελόνια είναι το must της μόδας των τελευταίων ετών. Εγώ συνήθως φοράω φαρδιά παντελόνια, αλλά τα τελευταία χρόνια φοράω και τα στενά συνήθως με μπλουζοφόρεμα ή μακριά ζακέτα..
Θα σας πω και κάτι να γελάσετε: πέρυσι αγόρασα ένα τιγρέ skinny παντελόνι σε υπερευκαιριακή τιμή. Δεν είχα όμως το θάρρος να το φορέσω και κουκουλωνόμουν με μια μαύρη μακριά ζακέτα από πάνω.:P Τώρα όμως το συνήθισα και το υποστηρίζω. Συνήθως το φοράω με μαύρο μπλουζοφόρεμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bethany

Νεοφερμένος

Η Bethany αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
μονο π το φανταζομαι, υπεροχο κομματι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Μελλοντικές αγορές:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.


:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
πουλοβερ + πουκαμισο ♥

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top