Beverly Hills 90210

Ο Ντύλαν έπρεπε τελικά να μείνει με την Μπρέντα ή την Κέλι;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 40)

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
to spin-off είναι καινούρια σειρά... και λέγεται σκετο "90210"

το "BH 90210" είχε 10 σαιζόν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Θενξ Ρεζ!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
den δουλεύουν τα spoilers! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

barbie_chr

Νεοφερμένος

Η Christine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Το καινούργιο Beverly ποια σεζόν θεωρείται ότι είναι;:hmm:

Είχα μια διαφωνία για το πόσες σεζόν έχει κλείσει.:P
1η καλε, τωρα ξεκινησε το Σεπτεμβριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
barbie πες και χωρίς spoilers, δεν πειράζει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

barbie_chr

Νεοφερμένος

Η Christine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Λοιπον, χωρις spoilers, Συνεχεια ελεγαν οταn μιλουσαν Μπρεντα-Κελυ για τον πατερα του Σαμι(=Γιος Κελυς), χρησημοποιωντας τη λεξη "αυτος" ή "ο πατερας του" κλπ κλπ (3 κ μισο επισοδειο μας ειχαν πρηξει!), κ σε μια συζητηση (εντονη σχετικα, Μπρεν-Κελ, η Μπρεντα της λεει, εγω πιστευω οτι ακομα δεν τον εχεις ξεπερασει κ μπλα μπλα μπλα και ειχατε ζησει πολλα... κ ...παραδεξου το εισαι ακομη ερωτευμενη με τον...ΝΤΥΛΑΝ..!!!!!! Συνεπως αποκαλυφθηκε οτι πατερας Σαμι=Ντυλαν κ επισης ελπιζουμε να εμφανιστει οπου να ναι....Λογικα παντα! Κ επισης ελπιζουμε να τα φτιαξειμε την Μπρεντα, μιας κ η Κελυ εχει βρει νεο γκομενακι!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Το καινούργιο Beverly ποια σεζόν θεωρείται ότι είναι;:hmm:

Είχα μια διαφωνία για το πόσες σεζόν έχει κλείσει.:P

Μου αρέσει που είπες οτι το κατάλαβες κιόλας, χαζούλη! :P


επίσης, πείτε μου πλιζ, τι έγινε χώρισε η μπρέντα με τον στούαρτ? τι έγινε?


Μάλλον χωρίσανε γιατί έχει καιρό να τον δείξει!


Λοιπον, χωρις spoilers, Συνεχεια ελεγαν οταn μιλουσαν Μπρεντα-Κελυ για τον πατερα του Σαμι(=Γιος Κελυς), χρησημοποιωντας τη λεξη "αυτος" ή "ο πατερας του" κλπ κλπ (3 κ μισο επισοδειο μας ειχαν πρηξει!), κ σε μια συζητηση (εντονη σχετικα, Μπρεν-Κελ, η Μπρεντα της λεει, εγω πιστευω οτι ακομα δεν τον εχεις ξεπερασει κ μπλα μπλα μπλα και ειχατε ζησει πολλα... κ ...παραδεξου το εισαι ακομη ερωτευμενη με τον...ΝΤΥΛΑΝ..!!!!!! Συνεπως αποκαλυφθηκε οτι πατερας Σαμι=Ντυλαν κ επισης ελπιζουμε να εμφανιστει οπου να ναι....Λογικα παντα! Κ επισης ελπιζουμε να τα φτιαξειμε την Μπρεντα, μιας κ η Κελυ εχει βρει νεο γκομενακι!! :clapup:


Τέλεια, τέλεια, τέλειαααα!!! :clapup::clapup::clapup:


Εγώ μόνο το πρώτο επεισόδιο έχω δει από τον πρώτο κύκλο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

barbie_chr

Νεοφερμένος

Η Christine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
γράφεις
lalala [/spoiler ] και απλά σβήνεις το κενό που άφησα ακριβώς πριν κλείσει η τελευταία αγκύλη.

ΠΕΣ ΠΕΣ ΠΕΣ:D

επίσης, πείτε μου πλιζ, τι έγινε χώρισε η μπρέντα με τον στούαρτ? τι έγινε?
βασικα δεν εχουν χωρισει ...απλα δεν εχουν επικοινωνησει καθολου... νοιμιζω στα σημερινα επισοδ. θα χωρισουνε... Νομιζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
thank you bill!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Thanks στα αφεντικά :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Κορίτσια SOS! Τι ώρα το δείχνει πλέον το Beverly;

Είδα όλα τα επεισόδια από το νέο Beverly και έχω να πω οτι ο Ήθαν δεν είναι ωραίος, η Ναόμι περπατάει κάπως πολύ παράξενα και κάνει περίεργους μορφασμούς, η ξεχνάω-το-όνομα-της-πρωταγωνίστρια όταν δεν ξέρει και καλά τι να πει ανοιγοκλείνει εκνευριστικά το στόμα της!

Η Κέλι είναι κούκλα, έχει σπάσει βέβαια αλλά είναι πολύ ωραία, η Μπρέντα γιατί έχει ασχημύνει τόσο; Η ιδέα μου είναι ή εγώ είμαι κακιά ή είναι η αλήθεια! :P Έχει χοντρύνει, έχει ασχημύνει και έχει ανοίξει περισσότερο το κενό στα δόντια!

Η αδερφή της Κέλι είναι πολύ ωραία, έπαθα ένα σοκ όταν την είδα με το μαύρο το κορακί :P, αλλά έχει τέλεια μάτια και είναι πολύ ωραίο ζευγάρι με τον γιο του διευθυντή τον μαυρούλη! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
το δείχνει στις 4... ένα επεισόδιο τη φορά... Σήμερα ήταν αυτό που η Μπρέντα είχε μπλέξει με εκείνη την ομάδα που αντιστεκόταν στα πειράματα στα ζώα, την είχαν συλλάβει και τελικά συνεργάστηκε με το fbi και τη γλύτωσε [στο τέλος το πέτυχα μην θες περισσότερα... :P]

στα του νέου Beverly συμφωνώ μαζί σου (δυστυχώς ναι... και για τη μπρέντα :cry_x: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
το δείχνει στις 4... ένα επεισόδιο τη φορά... Σήμερα ήταν αυτό που η Μπρέντα είχε μπλέξει με εκείνη την ομάδα που αντιστεκόταν στα πειράματα στα ζώα, την είχαν συλλάβει και τελικά συνεργάστηκε με το fbi και τη γλύτωσε [στο τέλος το πέτυχα μην θες περισσότερα... :P]

στα του νέου Beverly συμφωνώ μαζί σου (δυστυχώς ναι... και για τη μπρέντα :cry_x: )


Ναι το είδα και εγώ! Με την ψυχή στο στόμα ήρθα για να το προλάβω! :P


Να 'σαι καλά Resident που συμφωνείς μαζί μου για την Μπρέντα! Μου έσωσες τα μαλλιά! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

barbie_chr

Νεοφερμένος

Η Christine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Σκεψου, συμφωνω μεχρι κ γω και για την Μπρεντα!!! :P Ειδικα για τα...κιλακια...!!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
για δείτε τα καμάρια μας πώς έγιναν:D:D

br.jpg
brandon.jpg
donna.jpg
kelly..jpg
n845765454_3738230_6640.jpg
n1082981074_30093304_9922.jpg
n1082981074_30093305_192.jpg
n1082981074_30093306_471.jpg
n1082981074_30093318_4548.jpg
n1082981074_30093322_5657.jpg
n1082981074_30093332_8521.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ο Μπραντον εχει γινει σαν οτωμαγ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ο Ντίλαν παραμένει νομίζω γοητευτικός. Η Άντρεα ίδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
O ντειβιντ κατεβασε μανικια κι εγινε ωραιγιος ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Η Μπρεντα ειναι μιξοπαρθενα και πολυ δηθεν και το ενα μισο του κεφαλιου της ειναι διαφορετικο απο το αλλο και ειναι και γκρινιαρα!
ΧΑ! Κι ας μη μ'αρεσουν οι ξανθιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top