Επαφές και "φίλοι" στο ίντερνετ

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Φφφφφφ, αυτοι οι 30+ γινονται ανυποφοροι :P

βρε ουστττττ!!!!:P
απλα δεν παρακολουθουσα τις εξελιξεις!! τι να κανω?! :redface:
εδω, για κατι χρονια ειχα να ανοιξω το μουσουνου!!:D
μαισπεις και φεισμπουκ θα ηξερα????!!!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Οπως θα λεγα στη γιαγια μου..σαν να στελνεις γραμμα στον υπολογιστη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Οπως θα λεγα στη γιαγια μου..σαν να στελνεις γραμμα στον υπολογιστη :P

ακομα λιγο και θα σε βγαλω αναφορα !:devil:
με προσβαλλεις βαναυσα!!!!κακουργααααα!!!:P



(ακου εκει, οπως θα ελεγε στη γιαγια της!!!!!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
(Η γιαγια μου ειναι πολυ σικατη και κακως προσβληθηκες..σπιουνα:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna283

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
να διαγράψεις τους άσχετους να τελειώνεις...εγώ από την αρχή το κράτησα για τους πολύ κοντινούς μου..δεν προσέθετα όσους από την αρχή δεν είχα πολύ κοντά μου για να μην φτάσω στο σημείο να αναγκαστώ να διαγράφω...όσο για τις φωτογραφίες,τις έχω μόνο για φίλους γιατί δεν θέλω να μπαίνει ο κάθε άσχετος να βλέπει τις φωτό μου είτε ακόμη και να τις αποθηκεύει στο πι σι του...άδικο έχω!?!:P:P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Με τους περισσότερους φίλους που έχω στο facebook και σαν επαφές στο msn γνωριζόμαστε in real life. Κάποιοι από αυτούς μένουν σε άλλες πόλεις, είτε λόγω σπουδών, είτε λόγω δουλειάς και μέσω facebook και msn μπορούμε και κρατάμε μια καθημερινή επαφή, εικονική βέβαια, αλλά δεν παύει να είναι κάτι που μας κρατάει κοντά.
Με τους ελάχιστους που έχω σας επαφές σε facebook/msn και δεν γνωριζόμαστε από κοντά, μιλάμε σχετικά συχνά, οπότε δεν υπάρχει λόγος να διαγράψω κάποιον.
Σχετικά με τις photos, έχω ξαναπεί ότι δε με ενδιαφέρει πολύ το αν θα τις δει κάποιος, ακόμα και αν είναι άγνωστος ή δεν έχουμε και τις καλύτερες σχέσεις. Άλλωστε προσέχω το τι photos βάζω στο profile μου.

Στο θέμα τώρα, δεν υπάρχει λόγος να συνεχίσεις να κρατάς διαδυκτιακή σχέση με κάποιον που μια στις τόσες σου λέει ένα γειά στο msn ή σου αφήνει ένα comment στο facebook, ενώ τον έχεις για μεγάλο χρονικό διάστημα στις επαφές σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Simel

Νεοφερμένος

Η Simel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Άσε τους μωρέ μπορεί κάποια στιγμή να θελήσεις να πεις μια κουβέντα με κάποιον η οτιδήποτε..εγώ προσωπικά τους περισσότερους τους κάνω ένα delete τους πολύ βαρετούς δηλαδή..
Η αλήθεια είναι ότι το msn, facebook και όλα αυτά έχουν αρχίσει να μου την δίνουν...λες και δεν υπάρχει το τηλέφωνο..μιλάω με διαφόρους ανθρώπους που είχα χαθεί η οτιδήποτε και λέω από μέσα μου, μα καλά ένα απλό add μας έκανε να ξαναμιλήσουμε ?τραγικό…
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Και εγώ ένα μαζικό delete κάνω... Και αυτό είναι όλο... Αν χρειάζεται κάθε φορά που μπαίνω msn να πρέπει να βάζω ότι δεν βρίσκομαι στον υπολογιστή, για να αποφύγω κάποιον ή να έχω άτομα στις επαφές μου με τα οποία δεν μιλάω πολύ ή και καθόλου.... Και τα πιο πολλά άτομα θέλουν απλά να λένε ότι έχουν πολλές επαφές... Για αυτό σε κάνουν add...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Συνήθως, στις πιο προσωπικές σελίδες, όπως facebook και msn, έχω ελάχιστες επαφές με τις οποίες ανταλλάσουμε και μια κουβέντα..Προσφάτως ''καθάρισα'' το facebook και δεν το έχω μετανιώσει. Είναι υποκριτικό να έχω επαφές που δεν γνωρίζω και δεν μιλάμε καθόλου. Όσο αφορά το msn, το account μου είναι καινούριο και συνεπώς έχω ελάχιστες επαφές, αν και έχω υπόψη μου κάποια άτομα για delete...:shifty:Στα διάφορα site, forum που συμμετέχω κάνω accept σε όλες τις αιτήσεις, δεν είναι τόσο προσωπικό το account μου εκεί, όπως στα άλλα 2 που αναφέρθηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top