Ρολόγια χειρός

mastersakis

Νεοφερμένος

Ο mastersakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
καλησπέρα. εγώ έχω <<κόλλημα>> με τα casio. αυτό που φοράω είναι ένα casio της σειράς pro-trec αλλά έχω και ένα seiko velatura
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ωρο λογας

Νεοφερμένος

Ο ωρο λογας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Επειδή ευτυχώς η μόδα είναι παροδική αλλά δυστυχώς ο χρόνος αμείλικτα παραδοσιακός, προτιμώ από... smartwatch, κάτι τέτοιο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.
Έκανα παραγγελία σήμερα το swatch Grandino Yvs437 149€!!!
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Ωραίο ρολόι!


Το έχω πάνω από 10 χρόνια β Λυκείου το πήρα και απλά του έκανα πριν κάποια χρόνια μια συντήρηση.

Οι περισσότεροι στο forum θα το θεωρούαν πεταμένα λεφτά για μένα είναι εργαλείο. Το οποίο έγραψα πανελλαδικές, εξετάσεις πανεπιστημιόυ κοκ
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.
Το έχω πάνω από 10 χρόνια β Λυκείου το πήρα και απλά του έκανα πριν κάποια χρόνια μια συντήρηση.

Οι περισσότεροι στο forum θα το θεωρούαν πεταμένα λεφτά για μένα είναι εργαλείο. Το οποίο έγραψα πανελλαδικές, εξετάσεις πανεπιστημιόυ κοκ


Καθόλου πετάμενα λεφτά,πολύ ωραία αγορά!Αν επιτρέπεται τώρα ποσό ετών είσαι;
 
Τελευταία επεξεργασία:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Που τα βρίσκεται αυτά τα ωραία ρολόγια!


Πάτα "g-shock ga100" στο σκρουτζ. Εγώ πάντως μετάνιωσα που το πήρα καθώς θα προτιμούσα κάτι σε γαλάζιο το χρώμα αλλά κυρίως μου είανι πολύ μεγάλο στο χέρι και θα προτιμούσα να είναι τελείως ψηφιακό για να φαίνετια πιο καθαρά η ώρα.
Θα έπαιρνα αυτό.
 

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.
Εγώ προτιμώ τα Daniel wellington σε χρυσό με μαύρο λουράκι λεπτο όμορφο κλασικό και διαχρονικό !
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top