Microsoft Windows 7

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Στις 22 Φεβρουαρίου διαθέσιμο το SP1 για τα Windows 7​


H Microsoft ανακοίνωσε στους συνεργάτες της ότι θα λάβουν το Service Pack 1 των Windows 7 καθώς και το Service Pack των Windows Server 2008 R2, στις 16 Φεβρουαρίου ενώ για το ευρύ κοινό θα είναι διαθέσιμο μέσω του windows update στις 22 Φεβρουαρίου.

Το πρώτο Service Pack συγκεντρώνει όλα τα patches και τις ενημερωμένες εκδόσεις που κυκλοφόρησαν μέχρι στιγμής. Παρέχει επίσης client-side υποστήριξη σε δύο νέα virtualization χαρακτηριστικά των Windows Server 2008, το RemoteFX καθώς και την Dynamic Memory, που θα βοηθήσουν να μειωθεί το φορτίο του συστήματος και να αυξηθεί η virtualization χωρητικότητα στους servers.


---- Πηγή ----
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Υπάρχει στοίχιση σε πλέγμα (αρχείων) των ΧΡ στο Windows 7; Δε μπορώ να μετακινήσω όπως θέλω αρχεία μέσα από φακέλους και μου τα βάζει αυτόματα με την αντίστοιχη τακτοποίηση που επιλέγεις ... δε θέλω όμως καμία τακτοποίηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,779 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top