Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,338 μέλη και 2,430,675 μηνύματα σε 75,876 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 380 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μπορούν οι άντρες να φοράνε ροζ;

Μπορούν οι άντρες να φοράνε ροζ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 307)
Ναι, φυσικά!
248
80,78%
Όχι βέβαια!
59
19,22%

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 13:26, 18-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από giostau
Μάριε είναι γνωστό ότι οι άντρες βλέπουν μόνο 256 χρώματα, σε αντίθεση με τις γυναίκες που τα μάτια τους αντιλαμβάνονται 32bit....
Τώρα το είδα!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

secretary

Νεοφερμένος

H secretary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H secretary έγραψε: στις 09:37, 20-10-06:

Εμένα μου αρέσει πολύ να φοράνε ροζ μπλουζάκι...ιδικά να το συνδιάζουνε με στρατιωτικό κοντό παντελονάκι και fli flo, έφυγε όμως το καλοκαίρι άρα τώρα μπορούν να φορέσουνε ένα ροζ τρικό και ένα jean.

Τέλειο το ροζ στους άντρες ιδικά όταν έχουν στυλ και ξέρουν να το συνδιάζουν.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,726 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 23:19, 20-10-06:

Λοιπόν... έβλεπα τηλεόραση και ξαφνικά βλέπω σποτάκι για εκπομπή που θα δειξει αύριο Σάββατο στις 10,10 στη ΝΕΤ....
Σκαει μύτη λοιπόν πρώτη μούρη ο φιρματος με καρα-τρανταχτή ροζ πουκαμισιά...

δείτε το και ελάτε μετά και πείτε μου ότι δεν είναι καθαρός άντρας ο....
ΜΗΤΡΟΠΑΝΟΣ!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 498 μηνύματα.

O O'Zorgnax έγραψε: στις 02:15, 21-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
Λοιπόν... έβλεπα τηλεόραση και ξαφνικά βλέπω σποτάκι για εκπομπή που θα δειξει αύριο Σάββατο στις 10,10 στη ΝΕΤ....

ΜΗΤΡΟΠΑΝΟΣ!
Χαχαχαχαχα, όλα τα λεφτά ΚΕ!!!!!!!!!!!!!
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 08:13, 21-10-06:

ΜΗΤΡΟΠΑΝΟΣ!

Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε: στις 08:54, 21-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ

ΜΗΤΡΟΠΑΝΟΣ!
έτσι έτσι!!!
Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 689 μηνύματα.

O nikolas17 έγραψε: στις 08:56, 21-10-06:

Να ρωτήσω και εγώ...ο Μητροπάνος ποιός είναι βρε παιδιά?
Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε: στις 09:01, 21-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από nikolas17

Πλάκα κάνεις;;;;;;
Δεν έχεις έστω ακουστά τον Μητροπάνο;;;;
Έναν από τους μεγαλύτερους (για μένα τον μεγαλύτερο) λαϊκό τραγουδιστή;;;;
Μιλάμε για τραγουδιστή με 40++ χρόνια ιστορία...
Μή μου πεις ότι δεν έχεις ακούσει, έστω τυχαία, τα Λαδάδικα, τη Ρόζα, το Σ' αναζηω στη Σαλονίκη και πολλά άλλα;;;;
Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 689 μηνύματα.

O nikolas17 έγραψε: στις 09:03, 21-10-06:

Εμμμ,...μάλλον όχι Δεν ακούω ποτέ ελληνικά τραγούδια
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 14:21, 21-10-06:

ΙΕΡΟΣΥΛΙΑ

μονο αυτο εχω να πω

Για να συγχωρεθεις, απο εδω και μπρος πρεπει να γραφεις ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ στο θρεντ αγαπημενοι στιχοι, και απο ενα τραγουδι του Μητροπανου, αφου πρωτα το εχεις κατεβασει και ακουσει τουλαχιστον 10 φορες.
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 09:24, 24-10-06:

Εμμμ,...μάλλον όχι Δεν ακούω ποτέ ελληνικά τραγούδια
Ούτε εγώ αλλά το όνομα κάτι μου λέει το όνομα μόνο! ίσως να είναι η περισσότερη συσωρευμένη γνώση από τηλεόραση, ραδιόφωνο, σούπερμάρκετ και συμφοιτητές λόγω διαφοράς ηλικίας που μου λέει κάτι μου λέει το όνομα!
Παράθεση

tsus

Δραστήριο Μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 203 μηνύματα.

O tsus έγραψε: στις 16:23, 26-10-06:

Αισχος!!!!
Μια σταση εδω,θα βγω στο δρομο να χορεψω ενα ζειμπεκικο...δε σου λεει τπτ?
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 20:43, 26-10-06:

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,167 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 00:45, 27-10-06:

Λοιπον ο Μητροπανος ειναι αυτος:

-Δημητρης Μητροπανος-

Οποτε οποιος δεν τον ξερει (υπαρχουν και νεοι σε ηλικια ή ατομα που δεν ασχολουνται με το Ελληνικο τραγουδι) τωρα πηρε μια ιδεα για το ποιος ειναι.

Συνεχιζουμε στο θεμα μας.
Παράθεση

BReaTHeR

Δραστήριο Μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 263 μηνύματα.

O BReaTHeR ...the era of a new born girl... έγραψε: στις 01:25, 27-10-06:

Ήμουν κι εγώ απ΄αυτούς που δεν έβλεπαν με καλό μάτι τα ρόζ, μέχρι που το καλοκαίρι αποφάσισα να συνδυάσω το κοστούμι που πήρα με ένα ροζ πουκάμισο και μια γραβάτα που είχε αρκετό ροζ(και πήγα να ψωνήσω μόνος μου για να μην με επηρρεάσει καμιά γυναίκα και πάρω ροζ!). Τελικά μου άρεσα πάρα πολύ. Παρουσιάστηκα έτσι σ΄έναν γάμο.

Πάντως αν κρίνω από τις αντιδράσεις του άλλου φύλου το συγκεκριμένο χρώμα άρεσε πολύ. Χαρακτηριστηκά η νύφη μου λέει: έκανες την καλύτερη επιλογή. Το ροζ εκτός ότι είναι στη μόδα σου πάει πολύ. Εκτός όμως από τις αντιδράσεις των άλλων, άρεσε πρώτα σε μένα σαν συνδυασμός. Τώρα για να φορέσω ροζ φούτερ ή ροζ κοντομάνικο ή ακόμα χειρότερα κανα ροζ πουλόβερ, δεν το βλέπω.Για ροζ παντελόνι δεν το συζητάμε καν. Εκεί όντως θα πω ότι αυτά τα ρούχα σε ροζ δεν πάνε σε άντρες. Νομίζω ότι σε επίπεδο πουκάμισου είναι ότι πρέπει.
Παράθεση

squall

Νεοφερμένος

Ο squall αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.

O squall έγραψε: στις 22:30, 17-02-08:

Ελεος να φορανε αντρες ροζ πουκαμισακια?τοσα χρωματα υπαρχουν το ροζακι πρεπει να βαλουν?
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 22:35, 17-02-08:

Προσωπικά δεν μου αρέσει.
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,909 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 22:48, 17-02-08:

Εμενα απεναντιας μου αρεσει πολυ...και γενικα το χρωμα στον ανδρα..βρισκω κουραστικο να βλεπω τον αλλο συνεχεια στα μαυρα, στα ασπρα και στα γκρι...
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 01:30, 18-02-08:

Προσωπικά δε μου αρέσουν οι άνδρες που φορούν ροζ. Προτιμώ το γκρι, το μπλε, το κόκκινο, το εκρού, το καφέ κλπ. Αν όμως το φορούν και το χαίρονται και νιώθουν καλά τότε με γειά τους με χαρά τους! Είναι πολύ σημαντικό να αισθάνεσαι άνετα μέσα σε αυτό που φοράς.
Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε: στις 01:36, 18-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από squall
Ελεος να φορανε αντρες ροζ πουκαμισακια?τοσα χρωματα υπαρχουν το ροζακι πρεπει να βαλουν?
Εκτός από ωραίο αισθητικά (όχι πάντα)... Βοηθάει... Στο πως σε βλέπει το άλλο φύλο

Ροζ πουκαμισάκι σε γάμο καλοκαίρι μετράει. Αυξάνονται οι μετοχές σου

Τωρα ροζ μπλουζίτσα το χειμώνα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος