Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,787 μέλη και 2,440,474 μηνύματα σε 76,679 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 333 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ξένες σειρές για γυναίκες

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,482 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 13:21, 07-06-18:

Αρχική Δημοσίευση από meetmeinmontauk
ultra προτεινες το handmaid's tale, σου αρεσε? λεω να το ξεκινησω γιατι φαινεται ενδιαφερον αλλα πολυ βαρυ βρε παιδι μου

Έχω δει μόνο την πρώτη σεζόν και θα σού πω οτι όντως είναι βαρύ και ψυχοπλακωτικό αλλά είναι από τις σειρές που ΠΡΕΠΕΙ να δει κάποιος. Σού προτείνω να περιμένεις να τελειώσει κι η δεύτερη σεζόν και μετά να το ξεκινήσεις γιατί εγώ το έβλεπα σαν τρελή να δω τι θα γίνει και τελικά μετά είδα οτι έχει και δεύτερη σεζόν. Μού άρεσε πάαααρα πολύ από όλες τις πλευρές, την πρωτοτυπία του θέματος, την ηθοποιία των περισσοτέρων, τα κοστούμια, γενικά όλο το concept το θεωρώ must see. Δες το όταν είσαι καλά ψυχολογικά.
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,623 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε: στις 14:46, 07-06-18:

Αρχική Δημοσίευση από meetmeinmontauk
ultra προτεινες το handmaid's tale, σου αρεσε? λεω να το ξεκινησω γιατι φαινεται ενδιαφερον αλλα πολυ βαρυ βρε παιδι μου
Είναι συγκλονιστική σειρά. Είμαι τώρα στην δεύτερη season και περιμένω σαν τρελός τα επεισόδια κάθε βδομάδας. Πολύ καλές ερμηνείες, σκηνοθεσία. Είναι όμως όντως βαριά η σειρά, τα mood swings πάνε κι έρχοναι. Αλλά θεωρώ πως κάθε άνθρωπος πρέπει να την δει για να σκεφτεί και να συνειδητοποιήσει κάποια πράγματα. Να την ξεκινήσεις χθες! Θα περιμένω feedback
2
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,482 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 23:07, 13-09-18:

Αρχική Δημοσίευση από ultraviolence
Είναι συγκλονιστική σειρά. Είμαι τώρα στην δεύτερη season και περιμένω σαν τρελός τα επεισόδια κάθε βδομάδας. Πολύ καλές ερμηνείες, σκηνοθεσία. Είναι όμως όντως βαριά η σειρά, τα mood swings πάνε κι έρχοναι. Αλλά θεωρώ πως κάθε άνθρωπος πρέπει να την δει για να σκεφτεί και να συνειδητοποιήσει κάποια πράγματα. Να την ξεκινήσεις χθες! Θα περιμένω feedback
Περίμενα να τελειώσει η δεύτερη για να τη δω και μετά είδα οτι έχει και τρίτη. Εντάξει, ξενέρωσα. Τώρα θα περιμένω να τελειώσει και η τρίτη αλλά όταν έρθει η ώρα να δω το ένα επεισόδιο μετά το άλλο θα αξίζει τον κόπο!
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 23:09, 13-09-18:

Τύπου σαπουνόπερας, προτείνω το The Bold Type, μια σειρά για τρεις φίλες που δουλεύουν σε ένα περιοδικό και οι σχέσεις τους μεταξύ τους και με τους άλλους.

Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 23:18, 13-09-18:

Μού κάνει εντύπωση που δεν έχω αναφέρει τις δύο πιο αγαπημένες μου σειρές.

In treatment: Κάθε επεισόδιο είναι και μια συνεδρία με έναν από τους πέντε πελάτες του κ. Γουέστον, ανάμεσά τους κι ένα ζευγάρι σε κρίση. Την τελευταία ημέρα, την Παρασκευή, ο γιατρός βλέπει την επόπτριά του (Νταϊάν Γουίστ). Είναι η ώρα που ο «γιατρός» μεταμορφώνεται σε «ασθενή», ένα ωραίο εύρημα, καθώς η αυθεντία των προηγούμενων ημερών «εξανθρωπίζεται», δίνει τη θέση της σ' έναν εξίσου ευάλωτο άνθρωπο που παλεύει με τους δικούς του δαίμονες.

Six Feet Under: Η σειρά ασχολείται με μια οικογένεια, που διαχειρίζεται ένα γραφείο κηδειών, και αναφέρεται στη ζωή της οικογένειας Φίσερ μετά τον θάνατο του πατέρα της οικογένειας. Οι κριτικοί συχνά το περιγράφουν ως μία από τις καλύτερες τηλεοπτικές σειρές όλων των εποχών, με ένα από τα πιο δυνατά φινάλε σειρές στην ιστορία της τηλεόρασης.

1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια