Δίπλωμα οδήγησης

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πάντως υπάρχουν δάσκαλοι που έχουν αρχή να μη λαδώνουν.. ο δικός μου πχ δεν μπορούσε να το διανοηθεί καν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ελα ρε.
εμενα ειναι λαμογιο... αλλα το παιζω εγω δυσκολη με το λαδωμα, για να μην εχει απο τωρα στο νου του οτι παιζει να του σκασω τσακιστο ευρω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εγώ πάντως δε κατάλαβα γιατί πρέπει να δώσεις ΚΑΙ στο δάσκαλο λάδωμα (εκτός από τους εξεταστές).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Γιατί θα χαλάσει το καλό του όνομα λαδώνοντας τους εξεταστές για πάρτη σου :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ουτε εγω το εχω καταλαβει.
και μαλιστα 60% μιζα παραπανω παιρνει ο δασκαλος παραπανω απο τον καθε εξεταστη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
άλλη μία επομένως, κερδοφόρα επιχείρηση στα υπόψιν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
καλα, ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕς ΕΣΥ ΑΥΤΟ? :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
όχι ρε, ψαχνόμαστε να ανοίξουμε επιχείρηση στα επόμενα χρόνια με το σύζυγο, αλλά δε ξέραμε τι. Πάντως τα μαγαζιά κινητής τηλεφωνίας δε τα φτάνει με τίποτα στο κέρδος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
:Pναι καλα. δε νομιζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Εγω αρχισα μαθηματα με δασκαλο μολις εκλεισα τα 18 (πιο πριν εκανα με τον μπαμπα μου), και μετα απο καποια μαθηματα εδωσα.
Αυτο που θυμαμαι παντως, ειναι το τρελο αγχος οταν εδωσα οδηγηση. Στην σκεψη και μονο οτι 4 ματια ηταν καρφωμενα επανω μου για να με ελεγξουν, ιδρωνα. :worry:

αυτο ακριβως:worry::worry::worry:
κι εγω το πηρα στα 19 μου λιγο πριν αλλαξει το συστημα και βαλουν και μηχανολογικα μεσα. το πηρα με την πρωτη αλλα ημουν φοβερα αγχωμενη:worry::worry::worry::worry::worry::worry:
βεβαια απο τοτε δεν οδηγησα οποτε ειναι σαν να μην εχω διπλωμα γιατι δεν θυμαμαι που παν τα 4:P:D:D:D:D
δεν μου χρειαστηκε κιολας... το χω εκει κορνιζα και το καμαρωνω:P:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
αλλο ενα μαθημα τελειωσε σημερα...
στο πρωτο μισαωρο τα πηγα πολυ καλα κ συνεχεια μου ελεγε ο δασκαλος μπραβο κ μπραβο παω να παρω μια στροφη κ μου ειπε οτι δεν την πηρα πολυ κλειστει εκεινη την ωρα κατεβενε ενα περιπολικο το οποιο οχι μονο δεν ηταν στην δεξια του πλευρα αλλα πηγαινε κ πατημενος... ο δασκαλος βεβαια τα εριξε σε εμενα... απο εκεινη την ωρα εκανα 2-3 λαθοι μου εσβησε κ 2 φορες σε ξεκινημα ανηφορα....
δεν ξερω τι παιζει με το λαδωμα εδω στην ροδο δεν μου εχει αναφερει τιποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
δεν ξερω τι παιζει με το λαδωμα εδω στην ροδο δεν μου εχει αναφερει τιποτα...

Παντος ο πατερας μου εδωσε για μηχανη το 2004 και δεν του ειπε τπτ ο δασκαλος για λαδωμα, ουτε και λαδωσε βεβαια και περασε με την πρωτη. Και ο ξαδερφος μου εδωσε το 2003 και για αμαξι και για μηχανη χωρις να λαδωσει και περασε και στα δυο με την πρωτη.Και περσυ δωσανε οι δυο ξαδερφες μου για 50αρι χωρις λαδωμα και περασανε η μια με την πρωτη και η αλλη με την δευτερη, αλλα αυτην που την εκοψαν την εκοψαν στης ερωτισης επειδη εκανε πολλα λαθοι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Λετε να ρωτησω τον δασκαλο?

ο δασκαλος μου παλοια ηταν δασκαλος στην αθηνα για καποιους μηνες θα τα ξερει αυτα... ;) :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ολοι οι δασκαλοι τα ξερουν αυτα ασχετα απο το αν ητανε στην Αθηνα η μονο στην Ροδο... Καλητερα μην του πεις τπτ γιατι μπορει να σου πει να λαδωσεις και τελικα να κρατισει ο ιδιος τα λευτα... Αμα δεν σου αναφερει τπτ ο ιδιος μην το σκευτεσε καν για λαδωμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
λες ε? ξερεις κατι... ο δασκαλος αυτος γενικα ανχονετε πολυ... κ αντι να με ηρεμει εμενα με ανχονει ποιο πολυ... μου το λεει κ ο ιδιος οτι πολες φορες στης εξετασεις ειναι ποιο ανχομενος απο οτι οι μαθητες του...
κ επισης μου ειπε οτι το 80% που μενουν μενουν λογου ανχους... κ το φοβαμε πολυ αυτο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μην ανχωνεσε, χαλαρωσε! Δεν ειναι τπτ η εξετασεις, οδηγας οπως οδηγας και με τον δασκαλο, δεν εχει καμια διαφορα! Αμα εχεις και τον αερα σου δεν προκειτε να σε κοψουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Ακριβώς!!Εσυ να πας με αέρα και να μην αγχωθεις!Το αγχος παίζει μεγάλο ρόλο πιστευω...Εγώ αν και πέρασα είχα απίστευτο αγχος!!Ακομη και μετά την εξέταση δεν μπορούσα καλά καλά να μιλήσω!Αλλα είμαι έτσι απο τη φύση μου..Δεν ξέρω αν υπάρχει πιο αγχώδης ανθρωπος απο εμένα!!
Επίσης,είχα και τον πρώην μου όταν εδινα που μου έλεγε κάτι κουλά για να με ηρεμήσει τύπου:"μην αγχώνεσαι βρε μωρό μου,κανεις δεν κόβεται στην πορεία!"!Τώρα σε ποιον κόσμο ζούσε εκείνος είναι άλλο θέμα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Μην ακούς ρε έλεος.Κάνεις όλα τα μαθήματα και αμα χρειάζεσαι και εξτρά πας και δίνεις και είσαι κομπλέ.Στο χέρι σου είναι όχι στο δικό τους.Θυμάμαι που τελείοσα την εξέταση και πάω στον άλλο δάσκαλο πίσω της άλλης σχολής και του λέω πώς με είδατε και μου κάνει εσύ και ο Shumacher :P .Χαλαρά να μην ανχώνεσαι περισσότερο άγχος έχω στο δρόμο πλέον γιατί εκεί είναι πολύ πιο επικίνδυνα τα πράγματα πίστεψέ με ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky

Νεοφερμένος

Η Vicky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Εγώ αν και πέρασα είχα απίστευτο αγχος!!Ακομη και μετά την εξέταση δεν μπορούσα καλά καλά να μιλήσω!Αλλα είμαι έτσι απο τη φύση μου..Δεν ξέρω αν υπάρχει πιο αγχώδης ανθρωπος απο εμένα!!
Ω ναι, υπάρχω εγω:clapup:
Συμφωνώ με τους αποπάνω, πρέπει να πας χαλαρά. Δες το αλλιώς, ότι θα πάρεις το δάσκαλο σου και δυό "φίλους" να τους πας μια βόλτα και να τους δείξεις τι έμαθες τόσο καιρό. Η όλη διαδικασία θα πάρει μόλις 10-20 λεπτά. Να είσαι προσεκτική και χαλαρή και όλα θα πάνε καλά.;)

ΥΓ. εγω μόλις κατέβηκα είπα "καλά μόνο αυτό ήταν, γι μαυτό αγχωνόμουν τόσο καιρό;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Και εγώ ρε παιδιά όταν πήγα για την εξέταση κανένα άγχος!(περιισότερο αγχος είχα στις ερωτήσεις!)Αλλά μόλις μπήκα μέσα στο αυτοκίνητο ένιωθα τα πρώτα 5 λεπτά το πόδι μου το αριστερό να τρεμοπαίζει πάνω στο συμπλέκτη!!!Ευτυχώς μετά ηρέμησα και όλα πήγαν καλά!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top