Προσπερματικά και εγκυμοσύνη

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Γεια σου φόρουμ. Ελπίζω το θέμα να το άνοιξα στην σωστή κατηγορία. Επίσης, ο τίτλος είναι κάπως γενικός, αλλά εγώ θέλω με αφορμή αυτόν να περιγράψω ένα περιστατικό που μου συνέβει.

Χθες εγώ και η κοπέλα μου αποφασίσαμε να ερωτοτροπήσουμε πριν πέσουμε για ύπνο. Όλα ωραία και όλα καλά λοιπόν και μετά από λίγο αποφασίσαμε να το γυρίσουμε στην αγαπημένη μας στάση, το doggy. Περνούσαν τα λεπτά και μεις το διασκεδάζαμε. Ειδικά εγώ μετά από λίγο αρχίσα να το διασκεδάζω περισσότερο από το κανονικό. Ο λόγος; Το προφυλακτικό είχε σπάσει. Και το περίεργο είναι ότι αυτό συνέβει για 2ρη φορά μέσα σε 2 βδομάδες.
Ευτυχώς όμως την πρώτη φορά περίμενε περίοδο άμεσα. Της ήρθε την αμέσως επόμενη μέρα οπότε η ανησυχία κράτησε απλώς μερικές ώρες.
Τώρα όμως είναι η 9τη μέρα του κύκλου της (πάνε δηλαδή 3-4 μέρες που της τελείωσε η περίοδος) και εξαιτίας του ότι είναι κοντά η γόνιμες μέρες της έχω μία ανησυχία που μου είναι αρκετά δυσάρεστη :/

Γνωρίζω ότι τα προσπερματικά υγρά δεν έχουν στη σύνθεση τους σπερματοζωάρια, παρά μόνο αν έχουν "ξεμείνει" κάποια ελάχιστα από προηγούμενη πολύ πρόσφατη εκσπερμάτιση πράγμα που σε μένα δεν υπάρχει. Παρόλα αυτά στην ιατρική τίποτα δεν είναι αδύνατο και έχω ακούσει περιπτώσεις πολλών που έμειναν έγκυες από προσπερματικά, και αυτό τροφοδοτεί την ανησυχία μου.

Θέλω κάποιος/κάποια να μου πει την γνώμη του, ή τί ξέρει σχετικά με αυτό το θέμα και ίσως να με καθησυχάσει ή και να με ανησυχήσει :P Πάντως, για να σας δώσω να καταλάβετε τη φάση, ήμουν αρκετά μακριά από το να τελειώσω όταν κατάλαβα ότι έσπασε το προφυλακτικό. Δεν ξέρω αυτό αν παίζει κάποιο ρόλο.

Ευχαριστώ και sorry for the long post. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Χαλάρωσε και άλλαξε μάρκα προφυλακτικών. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:worry: τίποτα στην φυσιολογία δεν είναι σίγουρο (δεν υπάρχει μαύρο ή άσπρο) όλα είναι πιθανότητες. Δε χρειάζεται πανικός αλλά ούτε και άγχος απλά ψυχραιμία :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
αληθεια τι μαρκα προφυλακτικα χρησιμοποιούσες?

τελικά το καταλαβες και σταματησες πριν εκσπερματισεις κανονικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ξες, μόνο μία είναι η καθοριστική στιγμή
στην ζωή ενός άντρα.

Είναι η στιγμή κατά την οποία θα ακούσει το
"Μπάμπη μου, είμαι έγκυος!!!! :baby:"


Εκείνη την αποφράδα μέρα, από ποσειδώνας που σερφάρει στα κύματα,




ο άντρας μετατρέπεται αυτόματα
σε ήρωα μιας τραγικωμωδίας,
όπως πολύ παραστατικά
μας λένε οι καλλιτέχνες της φόρμας.







...Για να σε καθησυχάσω πάντως, σου λέω το εξής:

έχουν πέσει οι τιμές στα πάμπερς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Οι πιθανότητες είναι ελάχιστες άν δεν εκσπερμάτισες. Χαλαρώστε και ξεχάστε το. Προς το παρόν τουλάχιστον. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Χαλάρωσε και άλλαξε μάρκα προφυλακτικών. :P


αληθεια τι μαρκα προφυλακτικα χρησιμοποιούσες?

τελικά το καταλαβες και σταματησες πριν εκσπερματισεις κανονικα?

Εδώ και ένα χρόνο χρησιμοποιώ χωρίς διαλείμματα τα DUO. Και τα 2 που μου έσπασαν ήταν στην ίδια δωδεκάδα, οπότε μπορεί να ήταν ελαττωματικά?! Ίσως και να έφταιγε και η στάση γιατί στην ίδια ακριβώς συναίβει και το προηγούμενο σπάσιμο.

Όχι δεν το κατάλαβα, και όπως είπα δεν ήμουν ακόμα σε φάση έτοιμος να τελειώσω. Απλά βγήκα να ελέγξω ότι όλα είναι οκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Ήθελα να ξερα πως διάολο σπάει ένα προφυλακτικό... Σεξ κάνετε ή είστε κασκαντέρ στο Τζέημς Μπόντ και τα σπάτε; Εμένα δεν μου έχει σπάσει ποτέ, ούτε όταν πάλευα σαν στον πόλεμο να το φορέσω γιατί μ έκοβε επειδή ήταν πολύ στενό, ούτε όταν έκανα διάφορα κουλά ακόμα και στα 18 μου που ήμουν σαφώς πιό άπειρος.

Βέβαια εγώ έπαιρνα πάντα durex (άντε και καμιά φορά duo αλλά δε μ αρεσαν γιατί ήταν ακόμα πιό στενά), οπότε δεν ξέρω αν έχει να κάνει με τη μάρκα του προφυλακτικού το σπάσιμο.

Ρε μπας και δεν πίεσες τη σπερματοδόχο μπροστά και πήρε αέρα κι απ' το πολύ το τρίψι τρίψι έσκασε;:worry:

ΥΓ: Τώρα το είδα. DUO... Το χω ξανακούσει ότι είναι "εύθραυστα". Πάρε αγόρι μου τη δωδεκάδα τη μωβ με τα durex τα ultra thin να βρεις την υγειά σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Ήθελα να ξερα πως διάολο σπάει ένα προφυλακτικό... Σεξ κάνετε ή είστε κασκαντέρ στο Τζέημς Μπόντ και τα σπάτε; Εμένα δεν μου έχει σπάσει ποτέ, ούτε όταν πάλευα σαν στον πόλεμο να το φορέσω γιατί μ έκοβε επειδή ήταν πολύ στενό, ούτε όταν έκανα διάφορα κουλά ακόμα και στα 18 μου που ήμουν σαφώς πιό άπειρος.

Βέβαια εγώ έπαιρνα πάντα durex (άντε και καμιά φορά duo αλλά δε μ αρεσαν γιατί ήταν ακόμα πιό στενά), οπότε δεν ξέρω αν έχει να κάνει με τη μάρκα του προφυλακτικού το σπάσιμο.

Ρε μπας και δεν πίεσες τη σπερματοδόχο μπροστά και πήρε αέρα κι απ' το πολύ το τρίψι τρίψι έσκασε;:worry:

ΥΓ: Τώρα το είδα. DUO... Το χω ξανακούσει ότι είναι "εύθραυστα". Πάρε αγόρι μου τη δωδεκάδα τη μωβ με τα durex τα ultra thin να βρεις την υγειά σου.

Η πλάκα είναι ότι πριν 3 βδομάδες μιλούσα με τον αδερφό μου και αναρωτιόμουν κι εγώ πώς είναι δυνατόν να σπάσουν.
Είχα γνωστούς μου που τους είχε συμβεί. Να όμως που μου συναίβει κ μένα και μάλιστα εις διπλούν. Το θέμα είναι όμως ότι πάντα το έβαζα σωστά, πατώντας το από πάνω για να βγάλω τον αέρα καθώς το βάζω, και αφήνοντας χώρο πάνω πάνω. Οπότε μάλλον να φταίει η συγκεκριμένη παρτίδα; Ή απλά είμαι άτυχος και γρουσούζης; Δεν ξέρω....

Έχω δοκιμάσει durex και όντως είναι πιο άνετα από τα duo. Τα επιπλέον 2mm του durex βοηθάνε πολύ. Αλλά τις δωδεκάδες DUO τις παίρνω 5.5 και τα durex η εξάδα τη βρίσκω πιο φτηνά γύρω στα 6.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Η δωδεκάδα στα durex έχει 7,5 ευρω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Η πλάκα είναι ότι πριν 3 βδομάδες μιλούσα με τον αδερφό μου και αναρωτιόμουν κι εγώ πώς είναι δυνατόν να σπάσουν.
Είχα γνωστούς μου που τους είχε συμβεί. Να όμως που μου συναίβει κ μένα και μάλιστα εις διπλούν. Το θέμα είναι όμως ότι πάντα το έβαζα σωστά, πατώντας το από πάνω για να βγάλω τον αέρα καθώς το βάζω, και αφήνοντας χώρο πάνω πάνω. Οπότε μάλλον να φταίει η συγκεκριμένη παρτίδα; Ή απλά είμαι άτυχος και γρουσούζης; Δεν ξέρω....

Έχω δοκιμάσει durex και όντως είναι πιο άνετα από τα duo. Τα επιπλέον 2mm του durex βοηθάνε πολύ. Αλλά τις δωδεκάδες DUO τις παίρνω 5.5 και τα durex η εξάδα τη βρίσκω πιο φτηνά γύρω στα 6.

Δεν το κατάλαβα αυτό με τις τιμές (μάλλον τα έγραψες αντίθετα) αλλά όπως και να χει, και ακριβότερα να είναι τα durex, ρισκάρεις να παίξεις το κεφάλι σου (όποιο από τα δυο) κορώνα γράμματα επειδή μια παρτίδα ήταν ελλατωματική;

Προφανώς και δεν είσαι γκαντέμης, ούτε κανας χαζός. Απλά αυτοί οι μην πω τι εκει στη DUO βγάζουν λαστιχάκια με αντοχή ένα φύσημα του ανέμου. Πειραματίσου με άλλες μάρκες. Ούτε λόγος να ανησυχείς στην 9η μέρα υπάρχει (σε σταθερό κύκλο), ούτε να φορτώσεις την κοπέλα σου χάπια της επόμενης μέρας και να πλημμυρίσει από τα χημικά για πόσο καιρό...

Φυσικά να σε ενημερώσω ότι δεν είμαι γιατρός αλλά οικονομολόγος οπότε οι πληροφορίες που σου δίνω είναι από προσωπική μελέτη και εμπειρία και όχι από κάποια επιστημονική κατάρτιση, οπότε τα λεγόμενά μου μπορεί και να μην είναι τελείως ακριβή. Κυρίως στα λέω για να ηρεμήσετε και να μην αγχώνεστε, και όχι επειδή είμαι φωστήρας σαν κάτι άλλους ξερόλες στο νετ...

ΥΓ: Ρεμπεσκέ, εύχομαι να είσαι καρπερός ρε κερατά και να σου σπάσει η καπότα στη 14η μέρα με εκσπερμάτιση μέσα. Να δούμε μετά αν θα ξανακάνεις χιουμοράκι σε τόσο σημαντικό θέμα. Έλεος έχουν και τα όριά τους μερικά πράγματα, και ακόμα και τα τρόλλ προσφέρουν που και που στα φόρα. Εσύ μονίμως το πουλί βιολί...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
@Valder Φυσικά και ξέρω ότι αυτά που λες τα λες από εμπειρία. Αν ήθελα επιστημονικές απαντήσεις θα ρωτούσα κάποιον γιατρό. Ρώτησα στο φόρουμ για να πάρω απαντήσεις από άτομα που έχουν εμπειρίες από συγκεκριμένες καταστάσεις.
Από ότι ξέρω οι γόνιμες μέρες είναι μεταξύ 13ης και 16ης μέρας του κύκλου. Απλά όλοι γνωρίζουμε ότι τα σπερματοζωάρια μπορούν να επιζήσουν μέσα στον κόλπο της γυναίκας τουλάχιστον 2-3 μέρες. Αλλά μάλλον πρέπει να είμαι πολύ γκαντέμης ώστε τα προσπερματικά μου να είχαν σπερματοζωάρια και αυτά να αντέξουν 3 μέρες και να γονιμοποιήσουν και το ωάριο. Μάλλον θα παίξω και κάνα τζόκερ άμα συμβεί αυτό.

Όμως αναρωτιέμαι αν έχει τύχει παρόμοιο ατύχημα σε κάποιον από εδώ στο φόρουμ. Εννοώ το να σπάσει το προφυλακτικό χωρίς ή με εκσπερμάτιση και ποιά ήταν τα αποτελέσματα.

Υ.Γ. Εννοώ ότι τα durex είναι πιο ακριβά και ότι την εξάδα τη βρίσκω όχι κάτω από 6 ευρώ και κάτι. 12δα δεν έχω βρει πουθενά μόνο μια φορά σε φαρμακείο του Ελ.Βενιζέλος χωρίς να θυμάμαι την τιμή
Υ.Γ.2 Το ξέρω ότι με αυτά δεν παίζουν, αλλά λογικό δεν είναι από τη στιγμή που δεν είχα πρόβλημα με DUO και είναι και πιο φτηνά να προτιμώ αυτά; Τώρα μετά από αυτό δεν ξέρω τί θα κάνω. Μάλλον τις κοντινές μέρες των γόνιμων ημερών θα χρησιμοποιώ durex και τις υπόλοιπες τα DUO.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Όμως αναρωτιέμαι αν έχει τύχει παρόμοιο ατύχημα σε κάποιον από εδώ στο φόρουμ. Εννοώ το να σπάσει το προφυλακτικό χωρίς ή με εκσπερμάτιση και ποιά ήταν τα αποτελέσματα.



είχε τύχει στον φίλο μου τον τακη, τον επονομαζόμενο 'γκρικ λόβερ'.
από τότε τον φωνάζουμε 'μπαμπα-τακη'... :P



υγ. δεν κανω πλακα ντιαρ βαλ
ειμαι σοβαρος οταν λεω πως μονο με ατυχημα σοβαρευει ο αντρας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
είχε τύχει στον φίλο μου τον τακη, τον επονομαζόμενο 'γκρικ λόβερ'.
από τότε τον φωνάζουμε 'μπαμπα-τακη'... :P



υγ. δεν κανω πλακα ντιαρ βαλ
ειμαι σοβαρος οταν λεω πως μονο με ατυχημα σοβαρευει ο αντρας

Τότε μάλλον είσαι offtopic γιατί το θέμα δεν είναι πότε σοβαρεύει ένας άντρας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Τότε μάλλον είσαι offtopic γιατί το θέμα δεν είναι πότε σοβαρεύει ένας άντρας.


να σου δωσω το τηλ του τακη; αυτος κ αν ειναι οντοπικ.... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Τότε μάλλον είσαι offtopic γιατί το θέμα δεν είναι πότε σοβαρεύει ένας άντρας.

Χοχοχο!!! Ωραίος...:thumbup:

είχε τύχει στον φίλο μου τον τακη, τον επονομαζόμενο 'γκρικ λόβερ'.
από τότε τον φωνάζουμε 'μπαμπα-τακη'... :P



υγ. δεν κανω πλακα ντιαρ βαλ
ειμαι σοβαρος οταν λεω πως μονο με ατυχημα σοβαρευει ο αντρας

Εδω του έσπασε ρε συ. Άτυχος είναι. Όχι ασόβαρος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Άτυχος είναι. Όχι ασόβαρος!



ατυχος αυτος που βαζει το χερι στην πριζα ξανα και ξανα περιμενοντας πως θα σωθεί επειδή φορά λαστιχένιο γάντι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
ατυχος αυτος που βαζει το χερι στην πριζα ξανα και ξανα περιμενοντας πως θα σωθεί επειδή φορά λαστιχένιο γάντι; :P

Τι θες να μας πεις δηλαδή ότι ο μόνος τυχερός άντρας στον κόσμο είναι ένας αγάμητος άντρας;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Ηρέμησε γιατί οι πιθανότητες είναι ελάχιστες εως μηδαμινές να έχει γίνει κάτι. Εδώ εμείς έχουμε πάψει να χρησιμοποιούμε προφυλακτικά εδώ και πάνω από χρόνο χωρίς να έχει γίνει τίποτα. Αυτό συμβαίνει κανονικά στον κόσμο, τώρα αν εσύ είσαι η εξαίρεση, αυτό δεν μπορούμε να το ξέρουμε. Αλλά 99.99% τζάμπα ανησυχεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Τι θες να μας πεις δηλαδή ότι ο μόνος τυχερός άντρας στον κόσμο είναι ένας αγάμητος άντρας;:P



ή που δεν νοιάζεται.
φοβάμαι δεν υπάρχει μέση λυση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top