[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
μεταφέρω από άλλο θέμα εδώ ένα ποστ της Ξουρουζου επειδή με ενδιαφέρει και εμένα και θέλω να μου πείτε όποια ξέρει...


[δεν ξέρω αν φαίνεται αλλά ακόμα δεν έχω ξεπεράσει το γεγονός ότι δεν με άφησαν οι φίλες μου πριν 3-4 χρόνια να τα βάψω όπως η "αγγέλα" του παρα πέντε όσο κόκκινα τα έχει στην τωρινή καινούρια της σειρά :redface::redface::redface:, οπότε καταχαίρομαι να βλέπω κόκκινα μαλλιά σε άλλους - ειδικά όταν τους πάνε :)]

ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΣΟ ΚΟΚΚΙΝΟ το μαλλί :redface:
δεδομένου ότι το φυσικό μου είναι μαύρο κατράμι.... και δεδομένου επίσης ότι έχω και κοντό κοντό μαλλί....
γίνεται να αποκτήσω κι εγώ τόσο κόκκινο μαλλί? και με τι διαδικασία?
θα πρέπει να κάνω ντεκαπάζ? δε θέλω να το κάνω με ντεκαπάζ αλλά θέλω αυτό το τόσο κόκκινο (ναι το ψεύτικο κόκκινο) μαλλί :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
μεταφέρω από άλλο θέμα εδώ ένα ποστ της Ξουρουζου επειδή με ενδιαφέρει και εμένα και θέλω να μου πείτε όποια ξέρει...




ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΣΟ ΚΟΚΚΙΝΟ το μαλλί :redface:
δεδομένου ότι το φυσικό μου είναι μαύρο κατράμι.... και δεδομένου επίσης ότι έχω και κοντό κοντό μαλλί....
γίνεται να αποκτήσω κι εγώ τόσο κόκκινο μαλλί? και με τι διαδικασία?
θα πρέπει να κάνω ντεκαπάζ? δε θέλω να το κάνω με ντεκαπάζ αλλά θέλω αυτό το τόσο κόκκινο (ναι το ψεύτικο κόκκινο) μαλλί :D

διξε μας μια φωτο σου να σου πουμε αν σου παει:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
διξε μας μια φωτο σου να σου πουμε αν σου παει:clapup:

:P δεν τσιμπάω
το θέμα δεν είναι αν μου πάει, αδιαφορώ για αυτό :P
αν το κάνω θα μου πηγαίνει, όλα μου πάνε εμένα, είμαι μια Θεά! :P
(χουχου ψωνάκι)

το θέμα είναι τι πρέπει να κάνω για να το αποκτήσω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Λογικά το κόκκινο στο μαύρο μαλλί πιάνει με 30 βαθμούς οξυζενέ χωρίς ντεκαπάζ ;)

Και πάντως τοσο κοντό που είναι, δεν καταλαβαίνω γιατί να μη κάνεις ντεκαπάζ, δεν θα πάθει τπτ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Κατ' αρχας πρεπει να περιμενεις μεχρι να γεννησεις :D:)! Και αρκετα ακομα με δεδομενο οτι θα θηλασεις!

Για τις υπολοιπες διαδικασιες δεν ξερω και πολλα:)!

Να σε ρωτησω ομως κατι; Μπορει επειδη εισαι μια Θεα (:)) να σου πηγαινουν ολα μηπως ομως αυτη η αλλαγη ειναι πολυ αποτομη; Γνωμη μου ειναι παντως να τα κοκκινιζεις σιγα- σιγα και για να τα συνηθισεις μα πιο πολυ για να κοψεις αντιδρασεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΣΟ ΚΟΚΚΙΝΟ το μαλλί :redface:
δεδομένου ότι το φυσικό μου είναι μαύρο κατράμι.... και δεδομένου επίσης ότι έχω και κοντό κοντό μαλλί....
γίνεται να αποκτήσω κι εγώ τόσο κόκκινο μαλλί? και με τι διαδικασία?
θα πρέπει να κάνω ντεκαπάζ? δε θέλω να το κάνω με ντεκαπάζ αλλά θέλω αυτό το τόσο κόκκινο (ναι το ψεύτικο κόκκινο) μαλλί :D


Θελεις [30αρι οξυζενε] ντεκαπαζ, και σε καμια περιπτωση μην σκεφτεις να το κανεις μονη σου.
Υπαρχει ομως μειονεκτημα με αυτο το χρωμα (το ξερω απο πρωτο χερι, γιατι το ειχα).
Ξεθωριαζει απιστευτα ευκολα. Δλδ, στα 3 λουσιματα αρχιζει να.. πορτοκαλιζει. Αν δεν σε πειραζει.. καντο. Κι αν εχεις και λευκη επιδερμιδα θα φαινεται.. ακομα πιο τελειο. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Να σε ρωτησω ομως κατι; Μπορει επειδη εισαι μια Θεα (:)) να σου πηγαινουν ολα μηπως ομως αυτη η αλλαγη ειναι πολυ αποτομη; Γνωμη μου ειναι παντως να τα κοκκινιζεις σιγα- σιγα και για να τα συνηθισεις μα πιο πολυ για να κοψεις αντιδρασεις!

Δεν συμφωνω!
Εγω απο ξανθα τα εκανα μαυρα, με την μια. [Ειμαι υπερ των αλλαγων.] :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Α κι εγώ είμαι των απότομων αλλαγών. Αλλά ναι, αργείς ακόμα Κουεδίνι, μετά τον θηλασμό αυτά. Και ναι, ξεθωριάζει - εγώ που είχα κάνει μια τούφα κόκκινη του αίματος (αλλά του αίματος) στα πέντε λουσίματα έγινε ..φούξια και ξενέρωσα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Θελεις [30αρι οξυζενε] ντεκαπαζ, και σε καμια περιπτωση μην σκεφτεις να το κανεις μονη σου.
Υπαρχει ομως μειονεκτημα με αυτο το χρωμα (το ξερω απο πρωτο χερι, γιατι το ειχα).
Ξεθωριαζει απιστευτα ευκολα. Δλδ, στα 3 λουσιματα αρχιζει να.. πορτοκαλιζει. Αν δεν σε πειραζει.. καντο. Κι αν εχεις και λευκη επιδερμιδα θα φαινεται.. ακομα πιο τελειο. :D
Όντως, είχα κάνει κατακόκκινες αντάυγειες στα 16 μου, και μετά απο κανα μήνα (ή λιγότερο, δεν θυμάμαι) ήταν ...πορτοκαλί! :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
μεταφέρω από άλλο θέμα εδώ ένα ποστ της Ξουρουζου επειδή με ενδιαφέρει και εμένα και θέλω να μου πείτε όποια ξέρει...




ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΣΟ ΚΟΚΚΙΝΟ το μαλλί :redface:
δεδομένου ότι το φυσικό μου είναι μαύρο κατράμι.... και δεδομένου επίσης ότι έχω και κοντό κοντό μαλλί....
γίνεται να αποκτήσω κι εγώ τόσο κόκκινο μαλλί? και με τι διαδικασία?
θα πρέπει να κάνω ντεκαπάζ? δε θέλω να το κάνω με ντεκαπάζ αλλά θέλω αυτό το τόσο κόκκινο (ναι το ψεύτικο κόκκινο) μαλλί :D


σαφως και θα πρεπει να κανεις ντεκαπαζ...δεν παιζει αλλος τροπος:D...και ειναι κατι που σε καμμια περιπτωση δε θα το κανεις μονη σου...αν θες να εισαι σιγουρη οτι μετα απο αυτο θα σου μεινει εστω και μια τριχουλα στο κεφαλακι σου...
τα κοκκινο ειναι πολυ εντυπωσιακο σε κοντα μαλλια ιδιαιτερα με λευκη επιδερμιδα...αλλα χρειαζεται συχνη περιποιηση και συχνοτατη ανενεωση βαφης...μη σου πω και καθε 2 εβδομαδες....ειναι το χρωμα που "ξερναει" πιο γρηγορα απο καθε αλλο....
good luck anyway!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Θελεις [30αρι οξυζενε] ντεκαπαζ,

αλλο το 30αρι οξυζενε και αλλο το ντεκαπαζ...ειναι πολυ πιο ισχυρο ...με διαφορετικη διαδικασια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
αλλο το 30αρι οξυζενε και αλλο το ντεκαπαζ...ειναι πολυ πιο ισχυρο ...με διαφορετικη διαδικασια...

Το γνωριζω.
Στην αρχη ειχα γραψει για το οξυζενε, αλλα επειδη η ΚΕ εχει ηδη βαμμενα (μαυρα) μαλλια το οξυζενε δεν προκειται να της δωσει το αποτελεσμα που θελει, γι' αυτο διορθωσα. Ασχετα αν διορθωσα το μισο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Το γνωριζω.
Στην αρχη ειχα γραψει για το οξυζενε, αλλα επειδη η ΚΕ εχει ηδη βαμμενα (μαυρα) μαλλια το οξυζενε δεν προκειται να της δωσει το αποτελεσμα που θελει, γι' αυτο διορθωσα. Ασχετα αν διορθωσα το μισο.

οκ...απλα φανηκε σαν να εννοεις το ενα και το αυτο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Να σας πω κι εγώ 1 θέμα που με απασχολεί. Επειδή είμαι στην φάση που έχω αρχίσει να ψιλοδουλεύω και ψάχνομαι, θέλω να μου πείτε μερικά basic κομμάτια που πρέπει να έχει μια νεανική γκαρνταρόμπα, αλλά λίγο πιο σοβαρά.

Στην προηγούμενη δουλειά ντυνόμουν όπως παντού, δηλαδή με διάφορους χρωματικούς συνδυασμούς, κοσμήματα, αξεσουάρ πιο hippy. Τώρα θέλω να βρω μερικά ρούχα πιο επαγγελματικά. Επίσης δεν θα ήθελα να θυσιάσω το στυλ μου. Σκέφτομαι πάντα να βάζω μια πινελιά πιο φάνκυ, δεν με πειράζει να φανεί κάπως, αλλά να κρατήσω μια α σοβαρότητα.

Τα μόνα που αποκλείω είναι κουστούμι, πουκάμισα, ζιβάγκο! Πείτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χμ, πες μας εσύ πρώτα... ποιο στοιχείο θα θυσίαζες, ή ποιο με τίποτα;
Γιατί πχ ένα παντελόνι καλό, μαύρο με τσάκιση δηλαδή, δίνει μία σοβαρότητα, μπορεί όμως να συνδυαστεί με κάτι πιο έθνικ, όπως ένα σάλι, ένα μπολερό, κλπ αξεσουάρ... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Μ'αρεσει πολυ οταν βλεπω να φορανε φαρδυ παντελονι με τσακιση, με στενη μπλουζα και τακουνια. Η δικη μου πιο κυριλε εκδοχη ειναι τζην με πλεκτη μπλουζα φαρδουλιαρα ωστε να φαινεται αλλο μπλουζι απο μεσα, και καποιο πιο προσεγμενο παπουτσι = μποτα. Μιλαμε φυσικα για χειμωνα, γιατι καλοκαιρι ποιος βγαζει το σανδαλι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Συμφωνώ πολύ με την Corpse, κι εγώ μία τέτοια εικόνα είχα στο μυαλό μου!
Και νομίζω ότι το παντελόνι είναι κάτι, στο οποίο μπορείς να επενδύσεις... Γιατί κρατάς ένα ουδέτερο "σοβαρότερο" στοιχείο και μετά μπορείς να ελιχθείς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Χμ, πες μας εσύ πρώτα... ποιο στοιχείο θα θυσίαζες, ή ποιο με τίποτα;
Γιατί πχ ένα παντελόνι καλό, μαύρο με τσάκιση δηλαδή, δίνει μία σοβαρότητα, μπορεί όμως να συνδυαστεί με κάτι πιο έθνικ, όπως ένα σάλι, ένα μπολερό, κλπ αξεσουάρ... :)

Δεν θα θυσιάζα το συνδυασμό χρωμάτων και τις φούστες και τα φουστάνια μου. Μαύρο παντελόνι βάζω χωρίς τσάκιση, βασικά η τσάκιση είναι ρούχο που δεν μπορώ να υποστηρίξω, με πιάνει αμηχανία.

Το πιο κυριλέ που κάνω είναι μαύρο παντελόνι ή φούστα με μια ουδέτερη μπλούζα και χρωματιστά κοσμήματα ή μαύρο πάνω και κάτω αλλά με μια χρωματιστή ζακέτα ή θεόστενη pencil φούστα με συντηρητικό μπλουζάκι και τρελό κόσμημα.

Μ'αρεσει πολυ οταν βλεπω να φορανε φαρδυ παντελονι με τσακιση, με στενη μπλουζα και τακουνια. Η δικη μου πιο κυριλε εκδοχη ειναι τζην με πλεκτη μπλουζα φαρδουλιαρα ωστε να φαινεται αλλο μπλουζι απο μεσα, και καποιο πιο προσεγμενο παπουτσι = μποτα. Μιλαμε φυσικα για χειμωνα, γιατι καλοκαιρι ποιος βγαζει το σανδαλι :P

Εγώ αν βάλω κάτι φαρδύ θα είναι μόνο από κάτω, από πάνω φοράω πάντα στενά επειδή έχω μεγάλο στήθος και τα φαρδιά μου φαίνονται ότι δεν κολακεύουν. Παπούτσια στυλ Camper ή Camper φοράω. Μου αρέσουν οι μπότες αλλά δεν τις αντέχω καθημερινά.

Να σας πω ότι δεν μιλάω για κάτι πολύ σοβαρό, άλλωστε με παιδάκια δουλεύω. Αλλά να δείχνει 1 επαγγελματισμό, για γονείς βασικά με νοιάζει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Το γνωριζω.
Στην αρχη ειχα γραψει για το οξυζενε, αλλα επειδη η ΚΕ εχει ηδη βαμμενα (μαυρα) μαλλια το οξυζενε δεν προκειται να της δωσει το αποτελεσμα που θελει, γι' αυτο διορθωσα. Ασχετα αν διορθωσα το μισο.

καλέ δεν είναι βαμμένο το μαλλί μου :P είναι απ το φυσικό του κατράμι :D

σας ευχαριστώ όλους για τις συμβουλές και ναι φυσικά και είχα υπόψη μου ότι πρέπει να τελειώσει πρώτα το θέμα θηλασμός βρε :)

με ψιλοξενερώνει βέβαια το να γίνει περτικαλί σε δυο βδομάδες.... δεν έχω ανοιχτή επιδερμίδα (όχι πολύ τουλάχιστον :P) αν γίνει φούξια ας πούμε δε με χαλάει... δεν έχω πρόβλημα με τα ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ψεύτικα χρώματα... και πράσινα θα τα έκανα χωρίς πρόβλημα! Νι είμαι περίεργη χουχου!
μπορεί να το κάνω έστω για τις δυο βδομάδες να μου φύγει ο καημός και μετά να πατήσω από πάνω ένα μπλου-μπλακ να έχουμε να γουστάρουμε :P



unter... μπορείς κάλλιστα να υιοθετήσεις ένα στυλ, τζιν από κάτω (προσεγμένο όμως) με πουκαμισάκι κι ένα σωρό χρωματιστά χαϊμαλιά στο λαιμό
Γενικώς ένα απλό ντύσιμο, με μονόχρωμα ρούχα (όχι απαραίτητα σκούρα) αλλά για να μην χάσεις τη ζωντάνια και το Look σου να δώσεις βάρος στα αξεσουάρ και τα κοσμήματα

ειδικά όταν δουλεύεις με παιδάκια... ένας σωστός γονιός θα περιμένει να σε δει με αθλητικό παπούτσι (δλδ να είσαι ικανή να ΤΡΕΧΕΙΣ πίσω απ τα παιδάκια) κι όχι με γόβα στιλέτο ;)
Εγώ τουλάχιστον, θα είχα πρόβλημα να εμπιστευτώ το βλαστάρι μου σε γυναίκα με γόβα στιλέτο και στενή φουστίτσα.... πιο καλά μου κάνει το αθλητικό και το τζινάκι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κουε μην τα βάψεις μπλου μπλακ μετά, είναι χρώμα πυο φεύγει πολύ δύσκολα!
Το είχα παλιά 2 χρόνια και χρειάστηκε ντεκαπάζ για να το ξεφορτωθώ (σιγά σιγά, με αντάυγειες) :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top