Ενεργοποίηση των Windows XP

anna_pas

Νεοφερμένος

Η anna_pas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
καλησπέρα,
έχει κανεις κανεις ενεργοποιηση windows xp μεσω τηλεφώνου??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Septagram

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιωτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Οχι , δεν εχει ενεργοποιηθει το λειτουργικο συστημα με το serial number που εχει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_pas

Νεοφερμένος

Η anna_pas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
έχω προσθέσει νέα μνημη RAM και μου ζηταει ενεργοπιηση των windows...
παιρνω τηλέφωνο αλλα δεν μου δεχεται τον κωδικό...άσ επου ο κωδικός αποτελειται απο γραμματα και δεν μπορω να τα βάλω μέσω τηλεφωνου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
έχω προσθέσει νέα μνημη RAM και μου ζηταει ενεργοπιηση των windows...
παιρνω τηλέφωνο αλλα δεν μου δεχεται τον κωδικό...άσ επου ο κωδικός αποτελειται απο γραμματα και δεν μπορω να τα βάλω μέσω τηλεφωνου....

Δεν βάζεις τον σωστό κωδικό, μόλις κάνεις κλικ στο "ενεργοποιηση μέσω τηλεφώνου" σου δημιουργεί ένα ID, το οποίο είναι μόνο αριθμοί. Επίσης αν δεν τα καταφέρεις σε συνδέουν με κάποιον να μιλήσεις και να συνεννοηθείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_pas

Νεοφερμένος

Η anna_pas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
τελικά το πρόβλημα το δικό μου είναι ότι μου κολλάει η ενεργοποιηση...
αφου παταω ενεργοποιηση μετα πο κανενα τεταρτο, μου λεει μεσω ινερτνε explorer και παταω ναι. (δεν μου δινει άλλη επιλογη....) Μετά απο εκει μου εμφανίζει ένα μπλε παραθυρο, οπου δεν έχει καποια επιλογη...και όση ωρα να το αφησω το παραθυρο δεν εμφανίζει κάτι άλλο....
δεν μπορω να καταλβω τι γινεται....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Δεν νομίζω να γίνετε μόνο μέσω τηλεφώνου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
τελικά το πρόβλημα το δικό μου είναι ότι μου κολλάει η ενεργοποιηση...
αφου παταω ενεργοποιηση μετα πο κανενα τεταρτο, μου λεει μεσω ινερτνε explorer και παταω ναι. (δεν μου δινει άλλη επιλογη....) Μετά απο εκει μου εμφανίζει ένα μπλε παραθυρο, οπου δεν έχει καποια επιλογη...και όση ωρα να το αφησω το παραθυρο δεν εμφανίζει κάτι άλλο....
δεν μπορω να καταλβω τι γινεται....

Αυθεντικά έχεις τα windows είπαμε?

Δεν νομίζω να γίνετε μόνο μέσω τηλεφώνου

Προφανώς και γίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Μόλις τα Windows έρθουν σε επαφή με νέο υπολογιστή ζητούν υπολογιστή, ζητούν ενεργοποίηση αλλιώς μέσα σε 30 ημέρες κλειδώνουν. Η ενεργοποίηση γίνεται:
α) μέσω διαδυκτίου ή
β) μέσω τηλεφώνου
Το hardware του υπολογιστή σου (αν καλέσεις) φτιάχνει έναν κωδικό που θα πρέπει να εισάγεις όταν καλέσεις τη Microsoft (δεν υπάρχουν γράμματα). Μόλις εισάγεις τα νούμερα, αυτόματα θα σου δωθούν κάποιοι κωδικοί σαν το Product Key. Σίγουρα είναι αυθεντικά τα Windows σου; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top