Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Νina21 απο μενα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Τι έγινε εδώ;;;;;:worry:

Φάγανε τον Λόριεν ε;
Πολιτάκι ο Λόριεν επομένως.. ;)

Ποια νίνα21 ρε παιδιά, πιο πολύ μου κάνει αυτή η κοπέλα, πως δεν ενδιαφέρεται και τόσο για το παιχνίδι ή δεν το χει πολύ, παρά ότι θα την έβαζαν και φονιά.

ΚουΕ δαγκωτό και πιο δαγκωτό, δε γίνεται!
:mad:


Για να δούμε και ποιοι άλλοι δεν έχουν ψηφίσει ΚουΕ : Youki, Bill_slayer, neraida

Κάντε μου την χάρη και δείτε πάλι αυτό το ποστ μου. Είναι ολοφάνερο τι συμβαίνει! Έλεος.. άκου εκεί nina21..:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη:
  1. Αννούλα :
  2. Bill_Slayer : nina21
  3. fandago : Κακή Επιρροή
  4. Ηρώ : Κακή Επιρροή
  5. jrot6 : nina21
  6. Κακή Επιρροή : nina21
  7. [Lorien] : Κακή Επιρροή
  8. Neraida : nina21
  9. nina21 : Κακή Επιρροή
  10. Nininaou :
  11. papas : Κακή Επιρροή
  12. shaman :
  13. Vkey : Κακή Επιρροή
  14. Youki : nina21
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
Κακή Επιρροή 6
nina21 5



Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Lorelai #186 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. xanp #340 (δολοφονία) > πολίτης
  3. fantasmenos #461(ψηφοφορία) > ?
  4. Lorien #554 (δολοφονία) > ?
Απουσίες
Vkey 1


Niyia
(αποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Υπενθυμίζω ότι την Τετάρτη, θα μάθετε την ιδιότητα του MVP (Most Voted Person)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ειμαι σιγουρος οτι τα περισσοτερα ατομα απο εδω θα ψηφισουν νινα,γτ θα ακολουθησουν τους αλλους.

Εγω ομως θα ψηφισω ΚουΕ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Ειμαι σιγουρος οτι τα περισσοτερα ατομα απο εδω θα ψηφισουν νινα,γτ θα ακολουθησουν τους αλλους.

Εγω ομως θα ψηφισω ΚουΕ...

Σωστός ο παίκτης!

Και εγώ διαβάζοντας πολύ προσεκτικά τα παραπάνω ψηφίζω: "ΚουΕ"

Θέλω πολύ να μάθω την ιδιότητά της σήμερα!!!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Εγώ παιδάκια φεύγω.. και δεν ξέρω αν θα είμαι εδώ πριν τις 8, γιαυτό ότι και να πει η ΚουΕ, μα ότι ΜΗΝ την πιστέψετε!

Είναι δολοφόνα! Τέλος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ψηφιζω ΚουΕ για αυτον τον λογο εδω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Δεν το πιστεύω...!!!
Μπράβο Ηρούλι! Επαιξες πολύ καλά αυτή τη φορά!!!

Αν βγει η ΚΕ σημερα και είναι πολίτης να δω τι θα πεις μετά. (Η μαλλον ξερω ηδη τι θα πεις - ότι ήταν ιερόδουλη!).Επίσης να δω τι θα πεις αν βγει η Νινα και είναι δολοφόνος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννουλα

Δραστήριο μέλος

Η Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 473 μηνύματα.
Πω πω τι εγινε εδω σημερα????Μπαινω μονο για να διαβασω τα π[οστ και να ψηφισω τι ντερμπι γινεται εδω???
Καλα την νινα δεν την κανω με τπτ για δολοφονο...Αθωο πολιτακι θα ειναι...Η Κουε παντως με προβληματιζει..:hmm:
Δεν εχω χρονο ομως για να σας εξηγησω πολλες αιτιολογιες οποτε ψηφιζω και εγω Κουε,και αν προλαβω αργοτερα θα πω και τους λογους γτ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Δεν το πιστεύω...!!!
Μπράβο Ηρούλι! Επαιξες πολύ καλά αυτή τη φορά!!!

Αν βγει η ΚΕ σημερα και είναι πολίτης να δω τι θα πεις μετά. (Η μαλλον ξερω ηδη τι θα πεις - ότι ήταν ιερόδουλη!).Επίσης να δω τι θα πεις αν βγει η Νινα και είναι δολοφόνος.

Χμ,τωρα με βαζεις σε προβληματισμους...:hmm:

Μα η ΚουΕ βλεπουμε οτι κανει πολυ υποστηριξη σε οσους εναντιωνονται σε χρηστες,στους οποιους εναντιωνεται η ιδια...δηλ,κανει 'συμμαχους' της αυτους που θαβουν αυτους που θαβει και αυτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη:
  1. Αννούλα : Κακή Επιρροή
  2. Bill_Slayer : nina21
  3. fandago : Κακή Επιρροή
  4. Ηρώ : Κακή Επιρροή
  5. jrot6 : nina21
  6. Κακή Επιρροή : nina21
  7. [Lorien] : Κακή Επιρροή
  8. Neraida : nina21
  9. nina21 : Κακή Επιρροή
  10. Nininaou :
  11. papas : Κακή Επιρροή
  12. shaman :
  13. Vkey : Κακή Επιρροή
  14. Youki : nina21
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
Κακή Επιρροή 7
nina21 5



Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Lorelai #186 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. xanp #340 (δολοφονία) > πολίτης
  3. fantasmenos #461(ψηφοφορία) > ?
  4. Lorien #554 (δολοφονία) > ?
Απουσίες
Vkey 1


Niyia
(αποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Υπενθυμίζω ότι την Τετάρτη, θα μάθετε την ιδιότητα του MVP (Most Voted Person)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Αν αυτα τα 2 ατομα που εχουν απομεινει ψηφισουν νινα,τοτε παμε σε εκτακτη ψηφοφορια :D

Αλλα δεν καταλαβαινω κατι στην niyia:γτ να μην μπηκε 2 φορες να ψηφισει,αλλα να εκανε μονο ποστς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
3 ώρες ακόμα!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Γύρισα και έγκαιρα, πριν πάρω απουσία!

Δολοφονήθηκε τελικά ο Lorien.

Eίχα όλη τη διάθεση να μην σε ψηφίσω ΚουΕ, αλλά δεν μου άφησες περιθώρια. Μετά τη δολοφονία είδα να αρχίζεις την παλιά τακτική σου, του να κατηγορείς χωρίς βάσεις. Μου φάνηκε αληθινή η θελησή σου να μείνεις αλλά δυστυχώς δεν με πείθεις καθόλου για την αθωότητά σου. Και οι δολοφόνοι ή οι πολίτες όταν βοηθούν τους δολοφόνους πρέπει να φεύγουν όσο γίνεται γρηγορότερα. Δεν ξέρω αν είσαι δολοφόνος ή ιερόδουλη και δεν μ'ενδιαφέρει. Γιατί αν βγεις πολίτης, ναι Youki, αυτό θα πω. Όπως το έχω πει και νωρίτερα.

Ύποπτοι παραμένουν και η Youki, Bill_Slayer για ευνόητους λόγους. Είναι ένοχοι.

Αντίθετα, η nina21 πιο αυθόρμητη δε θα μπορούσε να ήταν, και πιο άκυρη. Δεν τη βρίσκω σε καμία περίπτωση ένοχη. Μόνο αθώα μου μοιάζει. Έπαιξε άθλια αλλά και εντελώς αδιάφορα.

Ψηφίζω ΚουΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
επειδή φευγω από το γραφείο και λόγω της μετακόμισης δεν έχω ιντερνετ σπίτι (εκτος κι αν καταφερω να υπεκλέψω πάλι κανεναν!!!) σας παρακαλώ σε περιπτωση ισοψηφίας και νεας ψηφοφορίας να μετρήσει η ψήφος μου στη Νινα.
Ευχαριστω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
λοιπόν... επειδή έχω και το παιδί μου άρρωστο με πυρετό :(
δε νομίζω ότι θα μπορέσω γενικώς να μπω....

κάνετε μεγάλο λάθος και αρχίζω και έχω σοβαρές αμφιβολίες για το ρόλο της Ηρούς
in any case...
επειδή θα με φάτε και θα δείτε ότι είμαι πολίτης, όποιος ενδιαφέρεται, ας δει μετά τι έχω πει :)

ελπίζω να τα καταφέρουν οι πολίτες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Πολύ θα'θελα να ξαναψηφίσω papas, αλλά θα βγείτε όλοι και θα με βρίσετε :P

O νεκρός Λόριεν, πριν πεθάνει, ψήφισε ΚουΕ.
Η ΚουΕ είναι σίγουρα ή ρουφ ή ιερόδουλη.
Έχω μπερδευτεί.
Δεν διαβάζω τα μεγάλα ποστ, δε νομίζω ότι προσφέρουν κάτι.
Ψηφίζω nina21, ξέρωγω.

ψ: papas, ο Lorien είναι αγοράκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη:
  1. Αννούλα : Κακή Επιρροή
  2. Bill_Slayer : nina21
  3. fandago : Κακή Επιρροή
  4. Ηρώ : Κακή Επιρροή
  5. jrot6 : nina21
  6. Κακή Επιρροή : nina21
  7. [Lorien] : Κακή Επιρροή
  8. Neraida : nina21
  9. nina21 : Κακή Επιρροή
  10. Nininaou : Κακή Επιρροή
  11. papas : Κακή Επιρροή
  12. shaman : nina21
  13. Vkey : Κακή Επιρροή
  14. Youki : nina21
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
Κακή Επιρροή 8
nina21 6



Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Lorelai #186 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. xanp #340 (δολοφονία) > πολίτης
  3. fantasmenos #461(ψηφοφορία) > ?
  4. Lorien #554 (δολοφονία) > ?
Απουσίες
Vkey 1


Niyia
(αποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Υπενθυμίζω ότι την Τετάρτη, θα μάθετε την ιδιότητα του MVP (Most Voted Person)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Φάγανε τον Λόριεν ε;
Πολιτάκι ο Λόριεν επομένως.. ;)


είναι αστείο να το λες ΕΣΥ αυτό :)
στον προηγούμενο ακριβώς γύρο (όχι δλδ και πολύ παλιά ώστε να μην θυμόμαστε) κάνατε ακριβώς αυτό.... βγάλατε οι δολοφόνοι έναν δολοφόνο σας που ήταν επίφοβο ότι θα βγει και θα φανερωθεί κι έτσι τελικά κερδίσατε το παιχνίδι :)

Ηρώ κρίμα, τελικά εσύ είσαι η ιερόδουλη, πλέον είμαι σίγουρη

Και ναι.... η νινα είναι δολοφόνος καθώς παίζει σοβαρή πιθανότητα να είναι και ο papas
σου έκατσε τόσο πολύ υπερ σου η άγνοια των 4ων δολοφόνων που ψήφισες αρχικά δολοφόνο για να βγει



δεν νομίζω να αλλάξει και κάτι ως τις 8 οπότε μπορείτε να εκλάβετε αυτά κι ως τα τελευταία λόγια μου :)


edit
τον προσωπικό μου στόχο πάντως τον έπιασα.... 2/2 ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Τι έγινε εδώ;;;;;:worry:

Φάγανε τον Λόριεν ε;
Πολιτάκι ο Λόριεν επομένως.. ;)

Έλεος! Τώρα το είδα αυτό.

Ο Λόριεν είχε ήδη 6 ψήφους, άρα θα έφευγε σίγουρα στην ψηφοφορία και θα αποκαλπτόταν η ταυτότητα του, και τον σκότωσαν οι συν-δολοφόνοι του μεσημέρι για να μη γίνει αυτό.

Άρα, ή:
Κουε ρουφ - Ηρώ ιερόδουλη

ή
σάμαν = βλάκας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top