Ποια η γνώμη σας για τον στοματικό έρωτα;

Ποια η γνώμη σας για τον στοματικό έρωτα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 266)
  • Τρελαίνομαι, μ' αρέσει περισσότερο κι από το παγωτό! :redface:

    Ψήφοι: 139 52.3%
  • Ωραίο είναι, αλλά το αντάλλαζα ευχαρίστως με μια βάφλα :P

    Ψήφοι: 68 25.6%
  • Δεν μ' αρέσει βασικά, αλλά το κάνω για να τον/την ικανοποιώ :look:

    Ψήφοι: 22 8.3%
  • Προτιμώ να φάω χαλασμένη φέτα, παρά να το δοκιμάσω! :sick:

    Ψήφοι: 37 13.9%

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω παντως νομιζω οτι το να κανεις στοματικο δεν σε κανει παντα νιωθεις υποταγμενος, οπως και το αντιθετο! Εξαρταται απο το ολο σκηνικο παντα, και απο το πως νιωθεις. Εγκεφαλικα ειναι ολα! Οποτε σκεφτειτε ποση δυναμη να σας.. "στειλει" εχει ο συντροφος σας οταν ειναι εκει κατω, και μπειτε εσεις στη θεση του υποταγμενου, αν αυτο σας φτιαχνει!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγω παντως νομιζω οτι το να κανεις στοματικο δεν σε κανει παντα νιωθεις υποταγμενος, οπως και το αντιθετο! Εξαρταται απο το ολο σκηνικο παντα, και απο το πως νιωθεις. Εγκεφαλικα ειναι ολα! Οποτε σκεφτειτε ποση δυναμη να σας.. "στειλει" εχει ο συντροφος σας οταν ειναι εκει κατω, και μπειτε εσεις στη θεση του υποταγμενου, αν αυτο σας φτιαχνει!:D
Ενδιαφέρουσα θεώρηση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγω παντως νομιζω οτι το να κανεις στοματικο δεν σε κανει παντα νιωθεις υποταγμενος, οπως και το αντιθετο! Εξαρταται απο το ολο σκηνικο παντα, και απο το πως νιωθεις. Εγκεφαλικα ειναι ολα! Οποτε σκεφτειτε ποση δυναμη να σας.. "στειλει" εχει ο συντροφος σας οταν ειναι εκει κατω, και μπειτε εσεις στη θεση του υποταγμενου, αν αυτο σας φτιαχνει!:D

Εγώ τουλάχιστον μίλησα για απλή προτίμηση, όχι πως αρχίζω και να ουρλιάζω "όχι, μηηηηηηηηηηηηη!" κάθε φορά που εκείνος αρχίζει να ..κατρακυλάει προς τον βούρκο! :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Ενδιαφέρουσα θεώρηση :)

;)

Εγώ τουλάχιστον μίλησα για απλή προτίμηση, όχι πως αρχίζω και να ουρλιάζω "όχι, μηηηηηηηηηηηηη!" κάθε φορά που εκείνος αρχίζει να ..κατρακυλάει προς τον βούρκο! :P:P

Αυτο μας ελειπε...!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Εγω παντως νομιζω οτι το να κανεις στοματικο δεν σε κανει παντα νιωθεις υποταγμενος, οπως και το αντιθετο! Εξαρταται απο το ολο σκηνικο παντα, και απο το πως νιωθεις. Εγκεφαλικα ειναι ολα! Οποτε σκεφτειτε ποση δυναμη να σας.. "στειλει" εχει ο συντροφος σας οταν ειναι εκει κατω, και μπειτε εσεις στη θεση του υποταγμενου, αν αυτο σας φτιαχνει!:D

Συμφωνώ μαζί σου. Τα τελευταία χρόνια πέφτω διαρκώς σε ανθρώπους με έτοιμο αυτό που λέμε ''πακέτο''. 'Εχουν τα πάντα τακτοποιημένα στο μυαλό τους και ξέρουν τι ζητάνε. Αλλά το κακό δεν είναι ότι ξέρουν τι ζητάνε, είναι ότι όλος αυτός ο προγραμματισμός του τύπου ''θα κάνω αυτό'', ''είμαι αυτό'', δεν τους αφήνει να χαρούν την ζωή, την ελευθερία. Παγίδα σκέτη. Ειλικρινά εμένα ούτε που με νοιάζει καθόλου τι σημαίνει η μία σεξουαλική πρακτική ή η άλλη, με νοιάζει μόνο ότι είναι αυθόρμητο. Αναλύσεις για μένα τέλος, αυτά κάνουν όλη τη ζημιά. Αν είναι να σκεφτόμαστε τι υποδηλώνει το ένα και τι το άλλο, τότε πάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ τουλάχιστον μίλησα για απλή προτίμηση, όχι πως αρχίζω και να ουρλιάζω "όχι, μηηηηηηηηηηηηη!" κάθε φορά που εκείνος αρχίζει να ..κατρακυλάει προς τον βούρκο! :P:P
Εννοείται αυτό ;) Μη σου πω οτι σε κάποιες περιπτώσεις (σε κάποιους "ρόλους" για την ακρίβεια) μου αρέσει κιόλας ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Κι εγώ συμφωνώ με io-io. Αισθάνομαι πάντα πως αυτός που το προσφέρει έχει μεγαλύτερη "εξουσία" από αυτόν που το απολαμβάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
η γνώμη μου για το στοματικό είναι η καλύτερη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaguraw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 165 μηνύματα.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Κι εγώ συμφωνώ με io-io. Αισθάνομαι πάντα πως αυτός που το προσφέρει έχει μεγαλύτερη "εξουσία" από αυτόν που το απολαμβάνει.

Εξουσιάστε με!!!:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
κακό δεν είναι να δηλώνεις υποταγή μέσα από έναν παιχνιδιάρικο ρόλο μέσω του στοματικού...
πολύ καλό είναι αρκεί να παίζεται κ από τις 2 μεριές: πασάς κ βασίλισσα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Κι εγώ συμφωνώ με io-io. Αισθάνομαι πάντα πως αυτός που το προσφέρει έχει μεγαλύτερη "εξουσία" από αυτόν που το απολαμβάνει.

συμφωνώ χίλια τα εκατό όσον αφορά το πως αισθάνομαι εγώ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Και εγώ μαζί σας παιδιά ;) Στο στοματικό έρωτα ο giver είναι αυτός που ελέγχει την κατάσταση (τις περισσότερες φορές τουλάχιστον γιατί μπορεί να είναι και κατά τη διάρκεια ενός role playing οπού ο άλλος έχει το πάνω χέρι)

Γενικότερα το στομάτικο είναι και αυτό μέρος της υπέροχης εμπειρίας του έρωτα και μπορεί να χαρίσει μεγάλη απόλαυση και στους δύο συντρόφους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Είναι για μένα η απόλυτη εξοικίωση με το σώμμα του άλλου! Είναι ένας τρόπος να νιώσεις τον άλλο με μια ακόμη αίσθηση την γεύση. Ειναι ίσως κάτι συμπληρωματικό ατο σεξ αλλά και βασικό, χαρίζει μεγάλη ηδωνή και κάνει αυτόν που το δέχεται να παραδίνεται 100% στα χερια(μάλλον χείλη )του άλλου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Παιδια να ρωτισω που και εχει και δεν εχει να κανει με το θεμα;
Αυτος/αυτη που κανει στοματικο (οχι αυτο/αυτη που απολαμβανει, αυτος/αυτη που κανει την δουλεια) τι χαιρετε στο ολο θεμα; Η γευση σε αυτα τα σημεια δεν ειναι χαλια; Δεν αιδιαζουν απο τα διαφορα υγρα που βγαινουν;

Κρόνάκο εκείνη την στηγμή η γέυση έχει άλλη όψη και το σώμα όπως και να "εκφράζετε" δεν σε νοιάζει γιατί το μυαλό και η απόλαυση δεν σε αφήνει να το σκευτείς σαν αηδία άλλα σαν απόλαυση και μόνο απόλαυση;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

max

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Μου κάνει εντύπωση που υπάρχει και σν θέμα αυτό! Αν τον θες τον άλλον τον απολαμβάνεις με όλους τους τρόπους! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λογικό να σου κάνει εντύπωση καλε.... 35 χρονών μαντράχαλος :P
Πρέπει να λάβεις όμως υπόψη σου ότι εδώ είμαστε μια μεγάαααααααααλη παρέα με ηλικίες που ξεκινάνε κι απ τα 12-13 και από μας... διαβάζουν και μαθαίνουν ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsosgian

Νεοφερμένος

Ο mitsosgian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Απο τα μυνήματα? Καλό κι αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
κι όμως... απ τα μηνύματα....

αν σκεφτείς πόσο λίγη ενημέρωση έχουν οι σημερινοί έφηβοι απ το σπίτι τους...
από κάπου δεν θα πρέπει να μάθουν κάποια πράγματα?
κάπου δεν θα πρέπει να διαβάσουν πέντε απόψεις? πέντε γνώμες? δέκα διαφωνίες? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsosgian

Νεοφερμένος

Ο mitsosgian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Χωρίς εμπειρίες? μόνο με γνώμες?από κει θα αποφασίσουν?δεν πρέπει να δοκιμάσουν εμπειρίες?να μήν κάνουν σχέσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top