What's up? (Cosmote)

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ!:D
Και αυτά τα 5 ευρώ στα αφαιρεί από την κάρτα ε; και άμα δεν έχεις, δεν σου τα βάζει καθόλου;:hmm:
Νομίζω πρέπει να έχεις λεφτά για να τα πάρει από την κάρτα.
Αλλιώς το βλέπω σαν να πραγματοποιείς κλήση με 0,1? και να σου αφαιρεί τα χρήματα από τη νέα κάρτα.

Ξανα βάζουμε κάρτα. Αφού κάθε φορά που βάζεις κάρτα σου βάζει 1500 λεπτά.

Καλά ήμουν υπερβολική ότι τελειωνούν στη μία εβδομάδα και των δυο. Στις 10 μέρες ίσως τελειώνουν.:P
Οk, νομίζω πως το έσωσες τώρα.:P:P:P

Νόμιζα πως η προσφορά ήταν ανά μήνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Νόμιζα πως η προσφορά ήταν ανά μήνα.
Μα είναι. Απλά λέει μέσα σε ένα μήνα πρέπει να τα φας, όχι ότι μπορείς ανά μήνα να βάζεις κάρτα. Αυτό έλειπε, να σου έλεγαν "όχι" όταν ήθελες να τους δώσεις λεφτά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αν δεν κάνω λάθος αυτό ισχύει για τις άλλες προσφορές, 600 λεπτά και έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
η καθε προσφορα πρεπει να καταναλωθει εντος 30 ημερων αλλιως χανεται
αλλα μεσα σε 1 μηνα μονο 4 φορες μπορεις να βαλεις καρτα και αρα να επωφεληθεις της αντιστοιχης προσφορας...
δηλαδη... καρτα θα μπορεις να βαλεις και πεμπτη και εκτη φορα...
αλιμονο...
αλλα δεν θα σου περαστουν τα λεπτα ομιλιας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Hello!
Έβαλα κάρτα και έκανα reload.
Ανάμεσα στα δώρα που είχε επέλεξα τα 30Mb internet. Μου ήρθε, λοιπόν, μη νυμα να κάνω εγκατάσταση των ρυθμίσεων που θα μου έρθουν και να βάλω τον τάδε κωδικό. Αν και ήρθαν οι ρυθμίσεις κωδικό δε ζήτησε και δεν μπαίνει στο ιντερνετ. Πρέπει να κάνω κάτι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Προσευχή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Eντελώς!

Βρήκα κάτι ρυθμίσεις βάσει κινητού, τις έκανα αλλά δεν.
Ψεύτες είναι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Αυτό ξαναπές το! ;)

Η προσφορά των 1500' + 1500sms ανα ανανέωση τέλος του Ιανουαρίου θα τελειώσει! Για να δούμε τι θα κάνουμε μετά... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Εγώ έβαλα φέτος what's up οπότε δεν έχω πρόσβαση στα 1500... Αλλά βάζω τα 1200. Λεπτά & μηνύματα. Άλλες φορές τα τρώω, άλλες φορές τσου. Ανάλογα τα κέφια. ^^
Μια χαρά είναι... Γενικά καλές υπηρεσίες.

Από σήμα θέλει λίγο βελτίωση.:D

Βασικα μια χαρα μπορεις... Απλως επρεπε να το ενεργοποιησεις... Αλλα τωρα πια ειναι αρκετα αργα...

Αυτό ξαναπές το! ;)

Η προσφορά των 1500' + 1500sms ανα ανανέωση τέλος του Ιανουαρίου θα τελειώσει! Για να δούμε τι θα κάνουμε μετά... :P

Ε, ολο και κατι θα βγαλουν... Ευτυχως που εδωσαν βασικα παραταση και για τον Γεναρη...

Εγω βασικα εχω what's up απο την πρωτη μερα που πηρα κινητο, εκτος απο ενα διαστημα που ειχα και μια καρτα Q... Και εξαιρωντας το τραγικο σημα ωρες ωρες, ειμαι απολυτα ικανοποιημενος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haniel

Νεοφερμένος

Η haniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Εγώ πάλι ο μόνος λόγος του έχω πάρει και What's up αριθμό(σαν 3ο νούμερο:blink:),ενώ έχω και μια σύνδεση vodafone και ένα cu αριθμό,είναι ότι στη vodafone η προσφορά των 1500 του cu μπορεί να ενεργοποιηθεί μόνο μια φορά το μήνα:down:Έτσι μιλάω με αυτούς που έχουν cu με το cu,που είναι ελάχιστοι πια,με το What's up,με όσους έχουν What's up,σχεδόν 8 στους 10 δηλαδή,και με τους υπόλοιπους με τη σύνδεση.Βέβαια το cu σου επιτρέπει κλήσεις και σε συνδέσεις vodafone,όχι σε νούμερα cu και μόνο...Να σας πω την αλήθεια τώρα που το σκέφτηκα,το παράκανα με τα νούμερα,έλεος...:loltooth:Όσο για τη προσφορά των 1500 σίγουρα είναι πολύ καλή,βέβαια μέχρι να λάβεις μήνυμα πως τελειώσαν τα λεπτά σου έχει φάει ήδη όλη τη κάρτα και οι χρεώσεις είναι τουλάχιστον 3λεπτες και 30 δεύτερα να μιλήσεις πάλι 3 λεπτά θα χρεωθείς,αλλά το θέμα δεν είναι αυτό,το θέμα είναι πως μ'αυτό το σήμα για να μπορέσεις να κάνεις έστω μια 3λεπτη ριμαδοκλήση,πρέπει να'χεις κάνει τουλάχιστον 10 των 30 δεύτερων,μιλάμε για τρελή πίκρα!!!!!!!!!!Φαντάσου να'ναι τπτ επείγον,έλεος δηλ.,αυτό δεν είναι σήμα καμπάνα-σήμα που@@να είναι,σόρυ κιόλας δηλ.!!!!!!!!!!!!!!!!!:wall:

ΑΑΑΑΑΑααααααα και πόσο μου κρατάνε τα 1500?κάθε 4η μέρα τα ενεργοποιώ!!!!!!!!!!!!!!Ναι ξέρω,σκουλαρήκι το'χω κάνει:whistle::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Εγώ πάλι ο μόνος λόγος του έχω πάρει και What's up αριθμό(σαν 3ο νούμερο:blink:),ενώ έχω και μια σύνδεση vodafone και ένα cu αριθμό,είναι ότι στη vodafone η προσφορά των 1500 του cu μπορεί να ενεργοποιηθεί μόνο μια φορά το μήνα:down:Έτσι μιλάω με αυτούς που έχουν cu με το cu,που είναι ελάχιστοι πια,με το What's up,με όσους έχουν What's up,σχεδόν 8 στους 10 δηλαδή,και με τους υπόλοιπους με τη σύνδεση.Βέβαια το cu σου επιτρέπει κλήσεις και σε συνδέσεις vodafone,όχι σε νούμερα cu και μόνο...Να σας πω την αλήθεια τώρα που το σκέφτηκα,το παράκανα με τα νούμερα,έλεος...:loltooth:Όσο για τη προσφορά των 1500 σίγουρα είναι πολύ καλή,βέβαια μέχρι να λάβεις μήνυμα πως τελειώσαν τα λεπτά σου έχει φάει ήδη όλη τη κάρτα και οι χρεώσεις είναι τουλάχιστον 3λεπτες και 30 δεύτερα να μιλήσεις πάλι 3 λεπτά θα χρεωθείς,αλλά το θέμα δεν είναι αυτό,το θέμα είναι πως μ'αυτό το σήμα για να μπορέσεις να κάνεις έστω μια 3λεπτη ριμαδοκλήση,πρέπει να'χεις κάνει τουλάχιστον 10 των 30 δεύτερων,μιλάμε για τρελή πίκρα!!!!!!!!!!Φαντάσου να'ναι τπτ επείγον,έλεος δηλ.,αυτό δεν είναι σήμα καμπάνα-σήμα που@@να είναι,σόρυ κιόλας δηλ.!!!!!!!!!!!!!!!!!:wall:

ΑΑΑΑΑΑααααααα και πόσο μου κρατάνε τα 1500?κάθε 4η μέρα τα ενεργοποιώ!!!!!!!!!!!!!!Ναι ξέρω,σκουλαρήκι το'χω κάνει:whistle::D

Μπορεις να στειλεις ΥΠΟΛ στο 1313 και να μαθεις ποσα λεπτα και sms σου απομενουν. Επισης σου λεει και ποτε ληγουν τα 1500:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,873 μηνύματα.
ΑΑΑΑΑΑααααααα και πόσο μου κρατάνε τα 1500?κάθε 4η μέρα τα ενεργοποιώ!!!!!!!!!!!!!!Ναι ξέρω,σκουλαρήκι το'χω κάνει:whistle::D

Χρηματούλης κάνει υπολογισμούς:

Χανιέλ κάθε 4η μέρα βάζει κάρτα. Η ελάχιστη κάρτα είναι 5 Ευρώ, άρα Χανιέλ βάζει στο κινητό περίπου 35-40 Ευρώ το μήνα. Για το ένα απο τα 3 νούμερα. Άρα Χανιέλ είναι πλούσια. Χανιέλ βέβαια μιλάει πάρα πολύ στο κινητό, περίπου 10.500 λεπτά το μήνα (πάλι μόνο από το ένα νούμερο), άρα Χανιέλ θα μείνει vegetable από τα πολλά καμμένα κύτταρα σύντομα (αστειεύομαι)

Άρα και πλούσια, και προκλητική (αν κρίνω από την υπογραφή) και δε θα μιλάει για πολύ. (είπα αστειεύομαι, σε βλέπω μην ξυνίζεις!:whistle:)

Χρηματούλης τρίβει τα χέρια του.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
ΑΑΑΑΑΑααααααα και πόσο μου κρατάνε τα 1500?κάθε 4η μέρα τα ενεργοποιώ!

Μα 1500 λεπτά σε 4 μέρες; :eek: Let's do the maths: Οι 4 μέρες έχουν συνολικά 5760 λεπτά. Αν μιλάς στο τηλέφωνο τα 1500 από τα 5760 λεπτά, σημαίνει ότι περίπου το ένα τέταρτο της ζωής σου το χάνεις μιλώντας στο τηλέφωνο, δηλαδή πάνω από 6 ώρες την ημέρα! Άλλες 8 ώρες ύπνου και 8 ώρες στην δουλειά (ή σχολεία-φροντιστήρια ανάλογα την ηλικία), σου μένουν 2 ώρες για να ζήσεις την ζωή σου και να ασχοληθείς με τον εαυτό σου! :eek::eek::eek:

Προσωπικά, άλλαξα πριν από 2-3 μήνες το καρτοκινητό μου cu μόνο και μόνο επειδή οι περισσότεροι γνωστοί μου είχαν what's up και μπορώ να πω ότι το έχω ήδη μετανιώσει!

Αφ' ενός το σήμα είναι από φρικτό έως ανύπαρκτο, ακόμα και σε μέρη που υποθετικά θα έπρεπε να έχει "σήμα-καμπάνα" κι αφ' ετέρου, οι χρεώσεις για κλήσεις σε χρήστες που δεν έχουν what's up είναι στα ύψη! Εκτός του ότι από τα 1500 δεν χαλάω ούτε τα 100 μέσα στο μήνα (ούτε σε μηνύματα ούτε σε λεπτά κλήσης), αφού δεν πολυχρησιμοποιώ πια το κινητό (ούτε το σταθερό) ως βασικό μέσο επικοινωνίας, αλλά μόνο ως εργαλείο της δουλειάς μου ή για στοιχειώδεις συννενοήσεις που διαρκούν ως επί το πλείστον λίγα δευτερόλεπτα.

Με βλέπω να το ξαναλλάζω μέσα στους πρώτους μήνες του 2011, ειδικά αν δεν έχει βγει κάποια αντίστοιχη προσφορά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haniel

Νεοφερμένος

Η haniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Χρηματούλης κάνει υπολογισμούς:

Χανιέλ κάθε 4η μέρα βάζει κάρτα. Η ελάχιστη κάρτα είναι 5 Ευρώ, άρα Χανιέλ βάζει στο κινητό περίπου 35-40 Ευρώ το μήνα. Για το ένα απο τα 3 νούμερα. Άρα Χανιέλ είναι πλούσια. Χανιέλ βέβαια μιλάει πάρα πολύ στο κινητό, περίπου 10.500 λεπτά το μήνα (πάλι μόνο από το ένα νούμερο), άρα Χανιέλ θα μείνει vegetable από τα πολλά καμμένα κύτταρα σύντομα (αστειεύομαι)

Άρα και πλούσια, και προκλητική (αν κρίνω από την υπογραφή) και δε θα μιλάει για πολύ. (είπα αστειεύομαι, σε βλέπω μην ξυνίζεις!:whistle:)

Χρηματούλης τρίβει τα χέρια του.:P

Aχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα..Είναι ήδη vegetable..!!!!!!!!!!!!!!Μόνο που είναι Χάνιελ και όχι Χανιέλ..μα σε συγχωρώ:smoke:


Μα 1500 λεπτά σε 4 μέρες; :eek: Let's do the maths: Οι 4 μέρες έχουν συνολικά 5760 λεπτά. Αν μιλάς στο τηλέφωνο τα 1500 από τα 5760 λεπτά, σημαίνει ότι περίπου το ένα τέταρτο της ζωής σου το χάνεις μιλώντας στο τηλέφωνο, δηλαδή πάνω από 6 ώρες την ημέρα! Άλλες 8 ώρες ύπνου και 8 ώρες στην δουλειά (ή σχολεία-φροντιστήρια ανάλογα την ηλικία), σου μένουν 2 ώρες για να ζήσεις την ζωή σου και να ασχοληθείς με τον εαυτό σου! :eek::eek::eek:

Προσωπικά, άλλαξα πριν από 2-3 μήνες το καρτοκινητό μου cu μόνο και μόνο επειδή οι περισσότεροι γνωστοί μου είχαν what's up και μπορώ να πω ότι το έχω ήδη μετανιώσει!

Αφ' ενός το σήμα είναι από φρικτό έως ανύπαρκτο, ακόμα και σε μέρη που υποθετικά θα έπρεπε να έχει "σήμα-καμπάνα" κι αφ' ετέρου, οι χρεώσεις για κλήσεις σε χρήστες που δεν έχουν what's up είναι στα ύψη! Εκτός του ότι από τα 1500 δεν χαλάω ούτε τα 100 μέσα στο μήνα (ούτε σε μηνύματα ούτε σε λεπτά κλήσης), αφού δεν πολυχρησιμοποιώ πια το κινητό (ούτε το σταθερό) ως βασικό μέσο επικοινωνίας, αλλά μόνο ως εργαλείο της δουλειάς μου ή για στοιχειώδεις συννενοήσεις που διαρκούν ως επί το πλείστον λίγα δευτερόλεπτα.

Με βλέπω να το ξαναλλάζω μέσα στους πρώτους μήνες του 2011, ειδικά αν δεν έχει βγει κάποια αντίστοιχη προσφορά...
1)Δεν καταφέρνω να κοιμηθώ ποτέ 8 ώρες...:(
2)Όντως πάνω από 6 ώρες(..μέσα σ'αυτές είναι όμως και οι ώρες του ύπνου..σε έστειλα??)Μπορεί να μη μιλάω,αλλά είναι ανοιχτό και γράφει κανονικά και τότε...Βέβαια κάθε 2ωρο κλείνει αυτόματα η κλήση και ξανα~μανα...:P
3)Ναι περίπου 2...Μη ξεχνάς βέβαια και τα άλλα 2 νούμερα!!:redface:
4)Μπορώ άνετα να ζω τη ζωή μου παράλληλα με όλο αυτό...:crazy:

Σε μπέρδεψα............??????????!!!!!!!!:D:D:D(Είναι κομματάκι αρρωστημένο ξέρω...είναι λόγω απόστασης,καταλαβαίνεις...)

Έχει τύχει μήνας που να ενεργοποιώ κάθε 2 μέρες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:|


Υ.Γ.Ιδέα δεν έχω τι παίχτηκε με τις παραθέσεις-πολλαπλές και μη-ΟΥΦΦΦΦΦ!!!Άσχετη λέμε...

Μπορεις να στειλεις ΥΠΟΛ στο 1313 και να μαθεις ποσα λεπτα και sms σου απομενουν. Επισης σου λεει και ποτε ληγουν τα 1500:)
Το γνωρίζω...απλά είτε έχουν μπλοκάρει τα κινητά απ'τα αμέτρητα μηνύματα που περιέχουν και δε μπορώ να στείλω,είτε βαριέμαι να στείλω απλά...Ότι να'ναι δηλαδή!!!!!!!!!!!!;):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Βρε παιδια στελνω ΥΠΟΛ στο 1313 για να δω ποσα λεπτα και ποσα μνμ μου εχουν μεινει αλλα μου λεει οτι η υπηρεσια δεν βρεθηκε....μηπως ξερετε γιατι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Πρέπει να στείλεις Y στο 1313;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Λογικά μπλόκαρε το δίκτυό σου.
Δοκίμασα και τα δύο και λειτουργούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Βρε παιδια στελνω ΥΠΟΛ στο 1313 για να δω ποσα λεπτα και ποσα μνμ μου εχουν μεινει αλλα μου λεει οτι η υπηρεσια δεν βρεθηκε....μηπως ξερετε γιατι?
Και με ΥΠΟΛ πιάνει αλλά όπως λένε και τα παιδιά θα μπλόκαρε το δύκτιό σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Μου το λεει παρα πολυ καιρο ομως...απο το καλοκαιρι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top