Είναι δυνατόν ένας άνθρωπος να μην έχει ανάγκη τον έρωτα;

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Αυτό μου φαίνεται πιο λογικό. Ο έρωτας, όπως γράφουμε και σε άλλα θρεντ είναι κατάσταση του μυαλού. Ναι αυτό το έχω διαπιστώσει. Μπορείς να είσαι ερωτευμένος με τη ζωή κι όχι με συγκεκριμένο άτομο. Πρόσεξε όμως, το να είσαι ερωτευμένος με τον εαυτό σου δεν οδηγεί ποτέ σε καλό.

Δεν παίζει αυτό ρε Χάο.
Είμαι φουλ εγωιστής και εγωκεντρικός, αλλά όχι και έτσι.
Είπαμε ντε....:) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Όλα είναι δυνατά… γιατί όχι συμβαίνει όλα συμβαίνουν σε αυτόν τον κόσμο.. Ούτε ψυχολογικά ούτε αποτυχημένες σχέσεις ούτε τπτ …Αφού όπως λέτε υπάρχει σεχ που είναι μια βασική ανάγκη που αν δεν την πραγματοποιήσουμε πραγματοποιείτε από μόνη της Οκ…Εξάλλου τι είναι ο ερωτάς μια ψευδαίσθηση που βιώνετε έντονα δεν είναι απαραίτητο να είμαστε ερωτευμένοι με τπτ υλικό η αϊλο.. Ξέρουμε πως ο ερωτάς χτυπάει την πόρτα όλον μας αυτονου δεν τι χτύπησε δεν υπάρχει τπτ παράξενο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φωτηs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φωτηs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
Οταν δεν εχειs βιωση κατι, δεν εχειs και την αναγκη για να το αποζητησειs γιατι ειναι σαν να μην υπαρχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,043 μηνύματα.
Οταν δεν εχειs βιωση κατι, δεν εχειs και την αναγκη για να το αποζητησειs γιατι ειναι σαν να μην υπαρχει.

Συμφωνώ εν μέρει. Τώρα συγκεκριμένα με αυτόν τον άνθρωπο, πιστεύω οτι φοβάται τη δέσμευση και το έχει εκλογικεύσει στο μυαλό του ώστε να μη νιώθει άσχημα ή περίεργα. Μόνος του χωρίς αγάπη δε ζει κανείς.

Δεν ξέρω αν υπάρχει τέτοιο θέμα, αλλά υπάρχουν κι άνθρωποι που είναι ασεξουαλικοί. Αυτό πώς το βλέπετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Μόνος του χωρίς αγάπη δε ζει κανείς.

nooot. Δηλαδή όλοι συνειδητά και ασυνείδητα ψάχνουμε για αγάπη; Τόσο junkies πια; Δεν υπήρξαν ποτέ στιγμές στη ζωή σου που απλά να ήθελες να ηρεμήσεις μόνη; Σε μερικούς αυτές οι στιγμές γιατί να μην χαρακτηρίζουν όλη τη ζωή τους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,043 μηνύματα.
Σε μερικούς αυτές οι στιγμές γιατί να μην χαρακτηρίζουν όλη τη ζωή τους;

Ο άνθρωπος είναι κενός - μισός χωρίς αγάπη, όχι μόνο ερωτική. Δε λέμε, μόνος ούτε στον παράδεισο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
"Τα μόνα πράγματα για τα οποία μετανιώνεις στη ζωή σου,είναι τα ρίσκα που δεν πήρες ποτέ"
Ο καθένας παίρνει τα ρίσκα του στη ζωή, άλλος θέλει να ερωτευτεί τρελά άλλος όχι....

Ένας μεγάλος συγγραφέας έλεγε ότι δεν ολοκληρώνει ποτέ τον έρωτα με την αγαπημένη του, γιατί του χανόταν η έμπνευση για τη δημιουργία....

Θεωρίες και βιώματα χμμμ ίσως και φετίχ…
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Ο άνθρωπος είναι κενός - μισός χωρίς αγάπη, όχι μόνο ερωτική. Δε λέμε, μόνος ούτε στον παράδεισο;

Εννοείς φυσικά ότι εσύ θα αισθανόσουν κενή. Και η αγάπη ορίζεται διαφορετικά από άνθρωπο σε άνθρωπο. Η μοναχικότητα είναι η ζωή κάποιων (δεν αναφέρομαι σε μένα) και κανείς δεν μπορεί να αμφισβητήσει ότι ό,τι και αν τους οδήγησε εκεί σημαίνει ότι μένουν μόνο και μόνο από ενοχές και θλίψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
ΥΓ: Όχι, δεν είχαν άσχημη σχέση οι γονείς του. Αντιθέτως ήταν πολύ ερωτευμένοι και είχαν πολύ αγαπημένη οικογένεια.

1) εχει θεσει πολυ υψηλα στανταρ ΕΠΕΙΔΗ οι γονεις του ηταν ετσι

2) θελει να σε κουτουποσει μισελ αλλα ειναι "παιχτης" και δεν θελει το μπλεξιμο, ξεκαθαριζει τις προθεσεις του απο την αρχη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
Ένα είναι το γιατρικό για τέτοιους τύπους. Να βρούν γυναίκα ακόμα πιο σκληρή απο αυτούς και μετά έλα να μου πεις αν θα δαγκώσουν την λαμαρίνα η όχι.
Γνώρισα ένα τέτοιο παιδάκι (γιατί για μένα αυτοί οι τύποι είναι παιδάκια) πριν χρόνια αντιμετώπιζε τις γυναίκες σαν αντικείμενα, ε τον αντιμετώπισα και εγώ σαν αντικείμενο και του εδωσα και κατάλαβε.Έτσι απέκτησε αισθήματα για μένα, έλα όμως που ήταν αργά.
Τέτοια άτομα θέλουν δίπλα τους γυναίκες που φτάνουν στα άκρα, δεν τους αρέσουν οι αδυναμίες τους ξενερώνουν, θέλουν κανονικό γράψιμο, σαρκασμό, σκληρότητα, και πλήρη αναισθησία, αν καταφέρουν και βρουν άτομο πιο σκληρό απο αυτούς τότε θα γονατίσουν, αλλά μέχρι να το βρούν θα είναι αντιδραστικοί, ειδικά όταν σε βλέπουν αδύναμη.Δοκιμάζουν την σκληρότητα της γυναίκας.Αν θέλει να κερδίσει κάποιος εναν άνθρωπο τέτοιο πρέπει να μην παρουσιάζει αδυναμίες καθόλου.Προσωπικά δεν θα με ενδιέφερε καθόλου ενας τέτοιος άνθρωπος για δέσμευση ούτε καν για σεξ.(Αν και ποτέ δεν μου άρεσαν ποτέ οι σχέσεις μόνο για σεξουαλική εκτόνωση)Έτσι και αλλιώς ούτε το σεξ θα ήταν καλό με εναν άνθρωπο που δεν θέλει να δίνει αλλά μόνο να παίρνει.;)Ο μόνος λόγος που θα έδινε στο σεξ είναι η ικανοποίηση του εγώ του.
Ίσως αυτή η συμπεριφορά τους να οφείλεται στο γεγονός ότι ψάχνουν για mother figure και αυτό με ξενερώνει αφάνταστα.Θέλουν μια γυναίκα να ικανοποιεί κάποιες ανάγκες τους χωρίς να τους έχει ανάγκη και να κρέμεται απο αυτούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Διάβασα όλες τις σελίδες ( τι κάνει ο άνθρωπας παίζοντας με τις τάπες περιμένοντας το ουίσκι να ωριμάσει …. ακα τι κάνει ο άνθρωπας όταν έχει να παραδώσει δουλειά μέχρι αύριο και .. σέεερνεται για να τη κάνει ) , και πραγματικά εντυπωσιάστηκα ως πρώτο αίσθημα , στην πορεία θυμήθηκα μια φίλη μου που αισθανόταν έτσι επί πολλά χρόνια , χωρίς να έχει κανένα απωθημένο ( τουλάχιστον εμφανές ) ή κάποια ερωτική απογοήτευση, αφού δεν είχε ερωτευτεί ποτέ της άλλωστε , πώς να την είχε . Μέχρι που ήρθε ..εκείνος , που διέθετε όλα όσα θα κέντριζαν μια ομολογουμένως όμορφη , καλλιεργημένη και άκρως ιδιαίτερη προσωπικότητα όπως ήταν η συγκεκριμένη κοπέλα .
Διανοούμενος, επώνυμος (εντάξει αυτό δεν ήταν κι από τα θετικά του , απλά το έβαλα εδώ γιατί ακολουθούν τα χειρότερα ) και απελπιστικά γοητευτικός . Είχε όμως και αυτό που σε άλλη περίπτωση θα της άναβε ένα ΤεράστιΟ STOP σαν αυτά στις εθνικές οδούς , μαζί με το σήμα για επικίνδυνη στροφή και άλλοι κίνδυνοι !!! Παντρεμένος με παιδιά !!! Τη συνέχεια τη φαντάζεστε … μετά από χρόνια φιλίας πρώτη φορά την έβλεπα στα πατώματα , να σέρνεται , να συμπεριφέρεται ως έφηβη στη πρώτη της σχέση.
Ενώ είχε αρκετές ερωτικές εμπειρίες και σχέσεις που μόνο στο σεξουαλικό τομέα την αφορούσαν , δυστυχώς δεν είχε ερωτευτεί ποτέ και πλέον σε μεγάλη ηλικία πια δεν ήξερε να διαχειριστεί κανένα συναίσθημα. Θα μου πείτε διαχειρίζονται τα συναισθήματα ? Τι είναι κοινόχρηστα ? Όχι βέβαια και μακράν εμού τέτοιες εκφράσεις απλά την έθεσα για να γίνει κατανοητό το μέγεθος της συναισθηματικής ανωριμότητας της .
Προσωπικά μου είναι αδιανόητο να ζει κανείς χωρίς έρωτα , δίχως πάθος , χωρίς την τρέλλα του έρωτα θα ένιωθα φτωχή και άδεια . Ας είναι , να ευχηθώ σε όποιον αισθάνεται έτσι πολύ σύντομα να νιώσει αυτή τη τρέλα γιατί απλά χάνει ότι πιο δυνατό μπορεί να βιώσει ένας άνθρωπος !!!
Όπως έλεγε κι η Μαλβίνα : κι ότι αξίζει στον άνθρωπο είναι να ζήσει έστω μια φορά στη ζωή του μια ιστορία της προκοπής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,043 μηνύματα.
Μπράβο ρε Μελιώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Γνώρισα ένα τέτοιο παιδάκι (γιατί για μένα αυτοί οι τύποι είναι παιδάκια) πριν χρόνια αντιμετώπιζε τις γυναίκες σαν αντικείμενα, ε τον αντιμετώπισα και εγώ σαν αντικείμενο και του εδωσα και κατάλαβε. Έτσι απέκτησε αισθήματα για μένα, έλα όμως που ήταν αργά.
Τέτοια άτομα θέλουν δίπλα τους γυναίκες που φτάνουν στα άκρα, δεν τους αρέσουν οι αδυναμίες τους ξενερώνουν, θέλουν κανονικό γράψιμο, σαρκασμό, σκληρότητα, και πλήρη αναισθησία


Θέλουν γράψιμο, σαρκασμό, σκληρότητα, και πλήρη αναισθησία...;
Γιατί απλά δεν γίνονται gay; :worry:





Θέλουν μια γυναίκα να ικανοποιεί κάποιες ανάγκες τους χωρίς να τους έχει ανάγκη και να κρέμεται απο αυτούς.

Τις ανάγκες του νοικοκυριού... :confused:

Υγ. Λολ, κακίες, μα
όσους άντρες ξέρω, και τυγχάνει να ξέρω ένα ικανό πλήθος για εξαγωγή συμπερασμάτων,
δεν δίνουν σημασία ούτε σε καλλιέργεια, ούτε σε πτυχία, ούτε σε ενδιαφέρουσες προσωπικότητες...
...μόνο στο σεχς. :P

Και αν τύχει να μαγειρεύει κιόλας, είναι υποψήφια για γάμο (στο μέλλον το απώτερο).

(*Παρότι κανείς δεν θα το παραδεχτεί ανοιχτά.
Άντρες παιδί μου... Πεταμένα λεφτά)




* * *
Μέχρι που ήρθε ..εκείνος , που διέθετε όλα όσα θα κέντριζαν μια ομολογουμένως όμορφη , καλλιεργημένη και άκρως ιδιαίτερη προσωπικότητα...

Μονό από την εισαγωγή που κάνεις, κατάλαβα ότι
θα ήταν παντρεμένος με παιδάκια, και δυο-τρείς ερωμένες χώρια
από την καημένη την φίλη σου. Μα και το καημένη εδώ είναι σχετικό,
γιατί η γυναίκα του έρχεται πρώτη στην λίστα της δυστυχίας.

Κακίες. Αλλού ήθελα να σταθώ.


Διανοούμενος, επώνυμος

Με τον Ζουράρι; Ή τον Μπαμπινιώτη; :worry:


και απελπιστικά γοητευτικός


...Καλά,
ξέχνα τους προηγούμενους.


* * *
Τι ήθελα να πω; :confused: Α, ναι.


...χάνει ότι πιο δυνατό μπορεί να βιώσει ένας άνθρωπος !


...Την κοκαϊνη.





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

what the ****

Νεοφερμένος

Η Ρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Που είναι το περίεργο δεν κατάλαβα. Είναι 30 και δεν έχει ερωτευτεί ακόμα... εεε και λοιπόν.
Προφανώς όλες όσες γνώρισε θα ήταν μπάζα. :clapup::clapup::clapup:
Αμέσως να κατηγορήσετε το παιδί για ψυχολογικά... απαπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Εγώ νομίζω, οτί είναι απλά ένας τρόπος ζωής.Για κάποιους λόγους, έμαθε να ζει με αυτόν τον τρόπο και δεν υπάρχει κάτι γι' αυτόν, που να μειώνει την ποιότητα της ζωής του.Εγώ προσωπικά, δε μπορώ να δεχτώ, οτί αυτός ο άνθρωπος αντιμετωπίζει κάποιο πρόβλημα ψυχολογικό, σωματικό, επικοινωνίας, η οτιδήποτε άλλο.
Και θα σας κάνω μια ερώτηση πάνω σε αυτό.
Ποιά είναι δηλαδή η εξέλιξη του ανθρώπινου είδους;Κατ' εμέ όποιος προσπαθήσει να δώσει κάποιον ορισμό, δε θα μάθει ποτέ αν έπεσε μέσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Η εξέλιξη του ανθρώπινου είδους βαίνει ολοταχώς προς τον εγωκεντρισμό και τη λατρεία του τομαριού. Ο έρωτας έρχεται σε αντίθεση με αυτά και συνεπώς ο Δαρβίνος θα κουνήσει με θλίψη το κεφάλι, μαζί και το μαντήλι του. Είδος προς εξαφάνιση, δεν συνάδει με την εποχή της φρενήρους κατανάλωσης.

Γνώριζα κάποια που δεν είχε ποτέ της ερωτευτεί και ήταν μόλις...35 χρόνων. Κάποτε μια άλλη της παρέας γύρισε και της είπε: "Το να ερωτευτείς σημαίνει να δοθείς. Εσύ δεν έχεις τη διάθεση να δώσεις ούτε του αγγέλου σου νερό, άρα γιατί γκρινιάζεις;". Συμφωνώ με την παραπάνω ερμηνεία...

Ένα είναι το γιατρικό για τέτοιους τύπους. Να βρούν γυναίκα ακόμα πιο σκληρή απο αυτούς και μετά έλα να μου πεις αν θα δαγκώσουν την λαμαρίνα η όχι.
Γνώρισα ένα τέτοιο παιδάκι (γιατί για μένα αυτοί οι τύποι είναι παιδάκια) πριν χρόνια αντιμετώπιζε τις γυναίκες σαν αντικείμενα, ε τον αντιμετώπισα και εγώ σαν αντικείμενο και του εδωσα και κατάλαβε.Έτσι απέκτησε αισθήματα για μένα, έλα όμως που ήταν αργά.
Τέτοια άτομα θέλουν δίπλα τους γυναίκες που φτάνουν στα άκρα, δεν τους αρέσουν οι αδυναμίες τους ξενερώνουν, θέλουν κανονικό γράψιμο, σαρκασμό, σκληρότητα, και πλήρη αναισθησία, αν καταφέρουν και βρουν άτομο πιο σκληρό απο αυτούς τότε θα γονατίσουν, αλλά μέχρι να το βρούν θα είναι αντιδραστικοί, ειδικά όταν σε βλέπουν αδύναμη.Δοκιμάζουν την σκληρότητα της γυναίκας.Αν θέλει να κερδίσει κάποιος εναν άνθρωπο τέτοιο πρέπει να μην παρουσιάζει αδυναμίες καθόλου.Προσωπικά δεν θα με ενδιέφερε καθόλου ενας τέτοιος άνθρωπος για δέσμευση ούτε καν για σεξ.(Αν και ποτέ δεν μου άρεσαν ποτέ οι σχέσεις μόνο για σεξουαλική εκτόνωση)Έτσι και αλλιώς ούτε το σεξ θα ήταν καλό με εναν άνθρωπο που δεν θέλει να δίνει αλλά μόνο να παίρνει.;)Ο μόνος λόγος που θα έδινε στο σεξ είναι η ικανοποίηση του εγώ του.
Ίσως αυτή η συμπεριφορά τους να οφείλεται στο γεγονός ότι ψάχνουν για mother figure και αυτό με ξενερώνει αφάνταστα.Θέλουν μια γυναίκα να ικανοποιεί κάποιες ανάγκες τους χωρίς να τους έχει ανάγκη και να κρέμεται απο αυτούς.

Πολλά λόγια για να δικαιολογήσουν έναν σαδιστικό χαρακτήρα. "Δεν φταίω εγώ που είμαι σκληρή και αναίσθητη, το ζητάει ο οργανισμός τους και εγώ απλά τους το δίνω. Τους αξίζω!!"

Τι μας λες πουλάκι μου τώρα, ούτε ο Παπαχρόνης δεν θα μιλούσε έτσι αντίστοιχα για τις γυναίκες. Αλήθεια, εάν είχε γράψει άντρας τέτοια πράγματα εναντίον των γυναικών, πόσες αρνητικές θα είχε εισπράξει; Εδώ μόλις μία κι αυτή δική μου, για την τιμή των όπλων...:(

Αρχική Δημοσίευση από Ρεμπεσκές:
Υγ. Λολ, κακίες, μα
όσους άντρες ξέρω, και τυγχάνει να ξέρω ένα ικανό πλήθος για εξαγωγή συμπερασμάτων,
δεν δίνουν σημασία ούτε σε καλλιέργεια, ούτε σε πτυχία, ούτε σε ενδιαφέρουσες προσωπικότητες...
...μόνο στο σεχς. :P

Σωστή η επισήμανση, όμως εγώ δεν μπορώ να κάνω σεξ με γυναίκα που δεν έχει ενδιαφέρουσα προσωπικότητα, αλλιώς βαριέμαι αφόρητα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Σωστή η επισήμανση, όμως εγώ δεν μπορώ να κάνω σεξ με γυναίκα που δεν έχει ενδιαφέρουσα προσωπικότητα, αλλιώς βαριέμαι αφόρητα...

Γιατι?
Κατα τη διαρκεια του σεξ ξεδιπλωνεται η προσωπικοτητα της?

Εκτος εαν εννοεις οτι δε σε ελκυουν σεξουαλικα οι γυναικες χωρις ενδιαφερουσα προσωπικοτητα..
.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Η εξέλιξη του ανθρώπινου είδους βαίνει ολοταχώς προς τον εγωκεντρισμό και τη λατρεία του τομαριού. Ο έρωτας έρχεται σε αντίθεση με αυτά και συνεπώς ο Δαρβίνος θα κουνήσει με θλίψη το κεφάλι, μαζί και το μαντήλι του. Είδος προς εξαφάνιση, δεν συνάδει με την εποχή της φρενήρους κατανάλωσης.
Nομιζω πως η αγαπη ερχεται σε αντιθεση με αυτα. Ο ερωτας ειναι κυριως εγωιστης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Δεν ξερω καποιον με τετοιες αποψεις αλλα ισως παρα την ηλικια του εχει πολυ υψηλα στανταρς και δεν βρηκε την καταλληλη.Σε αυτο συμβαλλει και το γεγονος οτι ειναι τοσο προκατειλημενος...Η ισως το λεει για να σε εντυπωσιασει με τις εκκεντρικες του αποψεις...Η ακομα μπορει να εχει ερωτευτει αλλα να μην το παραδεχεται ουτε στον ιδιο του τον εαυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Δεν πιστεύω πως ο ''φίλος'' μας που περιγράφεις μας λέει την αλήθεια..
'η τον πέτυχες σε άσχημη φάση ή απλώς κρύβει βαθιά την δική του οδυνηρή αλήθεια...
και οι αλήθειες πονάνε πολύ ρε γαμώτο...
λίγοι τις αντέχουν, λίγοι τις αποδέχονται...

Ερωτας δε σημαίνει απαράιτητα σχέση...
Αν σου πω πως εγώ είμαι ερωτευμένη με τη ζωή, τους φίλους μου, τον κήπο μου τι θα μου πεις?
Ερωτας είναι φιλιά και χάδια?Οχι μόνο...
Ο ερωτας είναι εγκεφαλικός...
Ερωτας είναι να χάνεσαι για λίγο, να σβήνεις, να ανάβεις..να μισείς και να αγαπάς ταυτόχρονα, να δίνεσαι χωρίς να ζητάς..

Υπάρχουν άνθρωποι που δεν αφήνουν ελέυθερες τις αισθήσεις τους...
είναι οι..λογικοί άνθρωποι αυτοί που δεν μπορούν, δεν αφήνονται συναισθηματικά..
Μόλις αφήσουν τις αισθήσεις αδέσμευτες...θα ερωτευτούν,θα νιώσουν πολύ ζεστά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top