Μήπως είναι του Βαγγέλη;

exophrenic

Νεοφερμένος

Ο exophrenic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Μπορεί να γινοταν δολοφονος. Εαν ομως ηταν ετσι ολα τα μωρα θα επρεπε να το σκοτωνουμε με το φοβο μην γινουν εγκληματιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poniro Ksotikouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Μπορεί να γινοταν δολοφονος. Εαν ομως ηταν ετσι ολα τα μωρα θα επρεπε να το σκοτωνουμε με το φοβο μην γινουν εγκληματιες

Αν ήταν έτσι όπως τα λες εσύ όμως, θα έπρεπε όλη μέρα να.. ώστε να κάνουμε παιδιά που θα ανακαλύψουν το φάρμακο για το AIDS. :D


Anyway, on topic, αν δεν ήμουν σε σοβαρή σχέση και το συμβάν ήταν ατύχημα μιας βραδιάς, φυσικά θα προτιμούσα να το ρίξει, και θα της το έλεγα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exophrenic

Νεοφερμένος

Ο exophrenic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Θα ταν πάντως μια λύση για το δημογραφικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μμμ...μετά από δύο χρόνια κι ακόμα δεν ξέρω τι θα έκανα :hmm:

Άσχετα αν πλέον είμαι οικονομικά ανεξάρτητη :/:

Ουφ...δεν ξέρω...και κυρίως δεν θέλω να μάθω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
Μπορεί να γινοταν δολοφονος. Εαν ομως ηταν ετσι ολα τα μωρα θα επρεπε να το σκοτωνουμε με το φοβο μην γινουν εγκληματιες

Ακριβώς επειδή δε ξέρουμε δε σημαίνει ότι πρέπει να το κρατήσω για να δω τι θα γινόταν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
στην ηλικία μου είπε τώρα ούτε με σφαίρες... στα 21-22 και πάνω κάτι γίνεται, μάλλον ναι.

Στα 20 ουτε με σφαιρες και στα 21 μαλλον ναι; Εχεις σπασει το φραγμα του χρονου;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Προσωπικά θα κρατούσα το μωρό και άν ήθελε άς ανακατευτεί όσο θέλει, δεν φτέει το άμοιρο το μωρό να πεθάνει για βλακείες δικές μου, εξάλου έχω μάθει να αναλάμβάνω τις ευθύνες μου ότι και να γίνει, θα το κρατούσα και άς μάθενε απλά το παιδί ποιος είναι ο πατέρας άν ήθελε δέν υποχρεώνεις κανέναν για τις δικές σου επιλογές:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exophrenic

Νεοφερμένος

Ο exophrenic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Σωστή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Εδώ σε θέλω κάβουρα!!!! Σήμερα το πρωί μετά απο την προτροπή της κολητής σας ανακαλύπτετε ότι είστε έγκυος!!!! Ποιές ειναι οι επόμενες κινήσεις, τι κάνετε με τους γονείς σας στην σχέση σας κτλ Για να καλύψω όλους τους χρήστες για όποια κοπέλα δεν έχει κάποια σχέση αυτό το διάστημα, μπαμπάς είναι ο πρώην που βγήκατε πριν λίγες μέρες και "ξεσκάσατε" Τυχαίνουν αυτά. Το αντοίστηχο και για τους άντρες τους site είναι ότι η τωρινή η και πρώην κοπέλα τους, τους ξεφουρνίζει κάτι τέτοιο. Αρχισαν τα όργανα

τους το ανακοινωνω '' μπαμπα,μαμα εχω να σας πω κατι : ειμαι εγκυος'' .-
και φυσικα θα το κρατουσα το παιδι να ειχα οικονομικη ανεση,αν οχι θα το εριχνα,δεν θα ηθελα να μεγαλωσει στερημενο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top