Τι ομάδα είστε;

Τι ομάδα είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 140)
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 21 15.0%
  • Αιγάλεω

    Ψήφοι: 2 1.4%
  • Απ. Καλαμαριάς

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Άρης

    Ψήφοι: 11 7.9%
  • Ατρόμητος

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Εργοτέλης

    Ψήφοι: 2 1.4%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Ιωνικός

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κέρκυρα

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Λάρισα

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Ξάνθη

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 49 35.0%
  • ΟΦΗ

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 33 23.6%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 16 11.4%

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ALEX_:
Εντάξει,κανείς δεν είναι τέλειος!:D:D:P:P

Εγώ είχα ένα σημαντικό λόγο...Έπρεπε να πάω κόντρα στους άντρες της οικογενείας μου και του σόι μου (από πλευράς μπαμπά) γιατί η παράδοση για τον Ολυμπιακό κρατάει χρόνια...Κάποια έπρεπε να είναι η επαναστάτρια 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Εγώ είχα ένα σημαντικό λόγο...Έπρεπε να πάω κόντρα στους άντρες της οικογενείας μου και του σόι μου (από πλευράς μπαμπά) γιατί η παράδοση για τον Ολυμπιακό κρατάει χρόνια...Κάποια έπρεπε να είναι η επαναστάτρια 8)

Μπράβο ρε Vkey, κι εγώ το ίδιο έκανα: Απο μικρός όλοι γύρω μου ασχολούνταν με το ποδόσφαιρο και έτσι σε ενδειξη διαμαρτυρίας και αγανακτήσεως οχι μόνο εχω μάυρα μεσάνυχτα απο ποδόσφαιρο αλλά έχω πετύχει και το zen της ποδοσφαιρικής ουδετερότητας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gademis:
Μπράβο ρε Vkey, κι εγώ το ίδιο έκανα: Απο μικρός όλοι γύρω μου ασχολούνταν με το ποδόσφαιρο και έτσι σε ενδειξη διαμαρτυρίας και αγανακτήσεως οχι μόνο εχω μάυρα μεσάνυχτα απο ποδόσφαιρο αλλά έχω πετύχει και το zen της ποδοσφαιρικής ουδετερότητας.

:clapup: :clapping: :thumbsup: :worship: :thumbup:

p/s: Καλά κάνεις!Ξεχωρίζουμε και από το πλήθος 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gademis:
Μπράβο ρε Vkey, κι εγώ το ίδιο έκανα: Απο μικρός όλοι γύρω μου ασχολούνταν με το ποδόσφαιρο και έτσι σε ενδειξη διαμαρτυρίας και αγανακτήσεως οχι μόνο εχω μάυρα μεσάνυχτα απο ποδόσφαιρο αλλά έχω πετύχει και το zen της ποδοσφαιρικής ουδετερότητας.
Ετσιιιιι! Μια απο τα ίδια και εδώ! :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω γιατι να μην ασχολείσαι με κάτι που σε διασκεδάζει (έως εκεί όμως)
ψευδό-κουλτούρα μου φαίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[:
Δεν καταλαβαίνω γιατι να μην ασχολείσαι με κάτι που σε διασκεδάζει (έως εκεί όμως)
ψευδό-κουλτούρα μου φαίνεται.
Γιατι προφανώς για μερικά άτομα δεν είναι διασκέδαση αλλά απλή 100% pure βαρεμάρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Οπως λένε και οι Άγγλοι...."το ποδόσφαιρο είναι το σοβαρότερο από τα μη-σοβαρά πράγματα!";)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Γιατι προφανώς για μερικά άτομα δεν είναι διασκέδαση αλλά απλή 100% pure βαρεμάρα...

Μπορεί να προσφέρει τρομερές στιγμές και συγκινήσεις όμως ακόμα και σε αυτούς που δεν αγγίζει καθόλου! (βλέπε euro):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Απλά μερικοί θέλουν να ξεχωρίζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω γιατι να μην ασχολείσαι με κάτι που σε διασκεδάζει
Οπως λένε και οι Άγγλοι...."το ποδόσφαιρο είναι το σοβαρότερο από τα μη-σοβαρά πράγματα!"
Απλά η κατάσταση με το ποδόσφαιρο έχει ξεφύγει απο τον πολύ φανατισμό και πάντα με τρόμαζε αυτό. Αισθάνομαι οτι όντας ουδέτερος δρώ κατα εναν ελάχιστο τρόπο κατα αυτών των κάφρων που τα σπάνε και δέρνονται μετά απο κάθε αγώνα (κατάλοιπα της χούντας). Και αφήνω στην άκρη το οτι οι ποδοσφαιρικοί παράγοντες εχουν πολιτική δύναμη. Και βέβαια δεν είναι τίποτα λάθος με το να σε διασκεδάζει το ποδόσφαιρο αλλά ξέρω πολύ φανατικούς ποδοσφαιρόφιλους που τους έχει κουράσει απ ότι λένε οτι έχουν κουραστεί. Μάλλον ήταν πάντα πολύ σοβαρό για τα γούστα μου το ποδόσφαιρο.

Σύν οτι οι φίλοι μου δε με αφήνουν να υποστηρίζω την ομάδα τους :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
με την ιδια λογική, δηλ.

όντας ουδέτερος δρώ κατα εναν ελάχιστο τρόπο κατα αυτών των κάφρων που τα σπάνε και δέρνονται μετά απο κάθε αγώνα (κατάλοιπα της χούντας)

...μιλάμε για τους ίδιους κάφρους που διαλύουν την Αθήνα και την Θεσσαλονίκη σε κάθε πολιτική πορία ή γενικά πορία. Για τους ίδιους κάφρους που μεθάνε και δέρνονται το βράδυ στα μαγαζιά, όπως και τους ίδιους κάφρους που κυκλοφορούν σε όλη την Ελλάδα οδηγόντας.
Όπως είπες φίλε gademi δεν ασχολήσε με το ποδόσφαιρο αλλά έχεις άποψη και φυσικά μόνο για κάποια απο τα άσχημα. Το θετικό κομμάτι του θέματος δεν το έχω δεί σε κανένα απο τα παραπάνω ποστς.
Δεν κατηγορώ κανέναν που δεν ασχολήτε με το ποδόσφαιρο, άλλωστε επιλογές είναι αυτές και προτιμήσεις, όπως κάποιος δεν ασχολείτε με την πολιτική, την μουσική, την μόδα ή τους υπολογιστές. Αυτό που με χαλάει είναι οτι πάντα θα βρούμε κάτι για να το κατηγορίσουμε και ας μην ασχολούμαστε.
Ποδόσφαιρο δεν συμαίνει κάφροι που δέρνονται μετά απο κάθε αγώνα, ποδόσφαιρο συμαίνει θέαμα, παρέα, εκδρομή, συναισθήματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[:
Απλά μερικοί θέλουν να ξεχωρίζουν.
Δεν είναι θέμα distinguishment (sorry αλλά δεν μου έρχεται λέξη ίδιου νοήματος στα ελληνικα). Πχ και εγώ και ο Exposed απ'οσο έχουμε συζητήσει για αυτό το θέμα (όχι για να μην λες οτι τα λέω επειδη είμαι γυναίκα) δεν βρίσκουμε κάποιο νόημα σε μερικούς που κλωτσάνε μια μπάλα τριγύρω και συναγωνίζονται ποιός θα την βάλει πιο πολλές φορές στα δίχτυα. Και για να μην παρεξηγηθώ, δεν λέω οτι δεν είναι ενδιαφέρον να είσαι παίκτης αλλά δεν βρίσκω κανένα νόημα στο να είσαι θεατής. Πχ εσύ δεν βαριέσαι να βλέπεις 2 φίλους σου να παίζουν ταβλι ή σκάκι? Όσο ενδιαφέρον κι αν είναι να είσαι εσύ στη θέση ενος απο τους 2! Γιατι να είναι αλλιώς με το ποδόσφαιρο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
ρε Founes που βρυκες την μπλουζα του θρυλου?????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πουσε ifrit, το ποδοσφαιρο δεν διασκεδαζει τους παντες. Εγω γουσταρω να παιζω με τους φιλους μου (οχι παντα... πολες φορες βαριεμε... ρωτα και τον Καΐμακτσαλαν ποσες φορες τους την εχω χαλασει επειδη βαριεμε) αλλα να παρακολουθω δεν μπορω, βαριεμε θανασιμα. Το ιδιο συμβενει σε πολους ακομα, και σε καπιους αλλους δεν αρεσει καθολου. Για πιον λογο πρεπει να αρεσει οποσδιποτε; Εσενα σου αρεσει το ψαρεμα, το καρτινγκ, το serf, το διαβασμα και οπιοδηποτε αλλο χομπιε που εχει ο καθενας; Με αυτην την σκεψει θα επρεπε ολοι να ασχολουμαστε με τα παντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Δεν είναι θέμα distinguishment (sorry αλλά δεν μου έρχεται λέξη ίδιου νοήματος στα ελληνικα). Πχ και εγώ και ο Exposed απ'οσο έχουμε συζητήσει για αυτό το θέμα (όχι για να μην λες οτι τα λέω επειδη είμαι γυναίκα) δεν βρίσκουμε κάποιο νόημα σε μερικούς που κλωτσάνε μια μπάλα τριγύρω και συναγωνίζονται ποιός θα την βάλει πιο πολλές φορές στα δίχτυα. Και για να μην παρεξηγηθώ, δεν λέω οτι δεν είναι ενδιαφέρον να είσαι παίκτης αλλά δεν βρίσκω κανένα νόημα στο να είσαι θεατής. Πχ εσύ δεν βαριέσαι να βλέπεις 2 φίλους σου να παίζουν ταβλι ή σκάκι? Όσο ενδιαφέρον κι αν είναι να είσαι εσύ στη θέση ενος απο τους 2! Γιατι να είναι αλλιώς με το ποδόσφαιρο?
Το ποδόσφαιρο παίζεται με 22...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ολυμπιακος, αλλα τωρα που η φιλη μου αραβωνιαστηκε εναν παικτη του Παναθηναικου, μαλλον θα αλλαξω για ευνοητους λογους!
και μπαρτσελονα. ακομα μου χει κατσει που οταν πηγα Barcelona το γηπεδο εκεινη την ημερα ηταν κλειστο και δε μπορεσα να μπω, γμτ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Giovanna αγάπη μου μην το κάνεις το λάθος...
αααα και την άλλη Κυριακή δεν θα είναι και η καλύτερη μέρα για επισκέψεις ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Al Ahly Αιγύπτου και LA Galaxy HΠΑ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
Giovanna αγάπη μου μην το κάνεις το λάθος...
αααα και την άλλη Κυριακή δεν θα είναι και η καλύτερη μέρα για επισκέψεις ;)

XAXAXAA!!!! :D :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,002 μηνύματα.
Παναθηναικός ο Άρχοντας! :clapup: Απο Ολλανδία υποστηρίζω την PSV Eindhoven! :clapup:

@Giovanna πέρα απ τα "ευγενικά" σχόλια :P κάποιων οπαδών του Ολυμπιακού, εγω θα σου συνιστούσα να παραμείνεις Ολυμπιακός εφόσον αυτή την ομάδα αγαπάς. Είναι σαν τα κόμματα.. Γιατί αν παντρευτείς εναν που ψηφίζει ΝΔ ή Πασόκ, ενω εσυ είσαι ΚΚΕ πχ, να πρέπει να αλλάξεις και να ψηφίσεις ότι και αυτός;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top