Ποια είναι η γνώμη σας για τα All Star;

Johnnie Hunter

Νεοφερμένος

Ο Johnnie Hunter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Ωραίο στιλ έχουν, αλλά πληρώνεις πολλά χρήματα για σχετικά χαμηλή ποιότητα. Είχα ένα ζευγάρι το οποίο βρωμοκόπαγε ποδαρίλα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
τα λατρευω τα αλλσταρακια:clapup::clapup:ειναι τοσο ανετα κ βολικα:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Δεν ειναι και τιποτα το σπουδαιο... τα φοραγα πριν 4-5 χρονια αλλα τωρα προτιμω καλα αθλητικα, οπως τα nike,τουλαχιστον αυτα τα πληρωνεις λιγο ακριβα αλλα αξιζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Και εγώ έχω αρκετό καιρό να πάρω all star, πλέον δεν μου κινούν τόσο το ενδιαφέρον για να τα αγοράσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Και εγω έχω καιρό να πάρω! Το τελευταίο ζευγάρι που ειχα πάρει ηταν σκούρο μπλε.
Αλλα διαβάζω αυτα που λετε για τη γυμναστική πιο πανω.. Τα αλλ σταρ ΔΕΝ κανουν για γυμναστική! Για γυμναστική χρειάζονται αθλητικά παπούτσια, τα σταρακια δεν ειναι αθλητικά. Μπορει να δημιουργήσουν πρόβλημα όπως έγινε με μια φιλη μου που τα φορούσε συνέχεια στο γυμναστήριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Στατιστικολόγος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Η καλύτερα μάρκα παπουτσιών για μένα...όλα μου τα παπούτσια all star είναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Εχω ενα ζευγαρι πρασινα..οκ για να πας μια βολτα, αλλα σαν τα nike και τα adidas δεν ειναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Είναι ωραία γιατί βγαίνουν σε πολλά χρώματα και ταιριάζουν με τα ρούχα, αλλά είναι ακριβά, χαμηλής ποιότητας και λιγότερο άνετα από τα αθλητικά.Παρόμοια κυκλοφορούσαν και το '60 , έχει και ο παππούς μου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Πολύ υπερεκτιμημένα παπούτσια... Μου λέει ο μπαμπάς μου ότι τέτοια φορούσε μικρός και ήταν μάλιστα πολύ φθηνοπάπουτσα τότε σε αντίθεση με τα λουστρίνια π.χ. Ξαφνικά άρχισαν να αποκτούν φήμη και παράλληλα η τιμή τους να ανεβαίνει στα ύψη οπότε αυξήθηκε και η ζήτηση με αποτέλεσμα να είναι το πιο διαδεδομένο και μοδάτο παπούτσι στις μέρες μας. Και δεν είναι δα και τίποτα το σημαντικό, κανβάς είναι που δεν αντέχει βροχές, κακοτράχαλα και γενικά φθείρεται πολύ εύκολα. Για μένα είναι πολύ άνετα βέβαια, τα φοράω συχνά για βόλτα αλλά έχω βαρεθεί να τα χρυσοπληρώνω και να χαλάνε μέσα σε ένα χρόνο. Ειδικά τα άσπρα που πήρα φέτος θέλουν πάρα πολλή προσοχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pkat876

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pkat876 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Είναι τα παπούτσια για όλες τις ώρες. Δεν έχω πολλά ζευγάρια, γιατί μου έχουν μικρύνει, αλλά όταν δεν έχω τι να φορέσω πάντα στα κόκκινα all starakia μου γυρνάω! Σαν το παλιό καλό κρασί ένα πράγμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VRey

Νεοφερμένος

Η VRey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Ξέρει κανείς κάποιο σαιτ με αυθεντικά all star;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andante

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Andante αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 222 μηνύματα.
ωραία τα σταράκια αν και προσωπικά το θεωρώ αντρικό παπούτσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

legisperitus

Νεοφερμένος

Ο legisperitus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Τα πιο ωραια παπουτσια...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νΑίφος

Δραστήριο μέλος

Η νΑίφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Είναι από τα αγαπημένα μου. Έχω πάρα πολλά! Αλλά επειδή είναι πολύ λεπτός ο πάτος τους όταν τα φοράω και περπατάω πολλές ώρες ή είμαι στην δουλειά με κουράζουν και τα αλλάζω με αθλητικά που γενικά τείνουν να ξεκουράζουν τα πόδια..
Βασικά τα καλοκαίρια φοράω κυρίως σταράκια και τον χειμώνα κυρίως αρβύλες.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μύριαμ4

Νεοφερμένος

Η Μύριαμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Τα All Star είναι από τα αγαπημένα μου!Έχω 4 ζευγάρια και μου αρέσουν πολύ!Επίσης για εμένα είναι πολύ βολικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marizel

Νεοφερμένος

Η Σέβη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Παπούτσια που είναι άνετα , μοδάτα και πάρα πολύ βολικά αλλά είναι πανάκριβα στην Ελλάδα.....Στην Αμερική πουλιούνται 15 σεντς κσι δεν είναι και από τις πρώτες τους επιλογές.....Θεωρώ λοιπόν οτι τα έχουμε πολύ ανεβασμένα στα μάτια μας και δίνουμε τσάμπα λεφτά για να τα αποκτήσουμε....Αν ρωτήσετε τους γονείς σας θα σας πουν οτι και εκείνοι τα φόραγαν οταν πηγαίναν σχολείο γιατί ηταν πολύ φθηνά!!!! Εγώ προσωπικά έχω δώσει για αυτά τα παπούτσια μέχρι 15 ευρώ αφού τα παίρνω από καποιους μικροπωλητές σε λαϊκές και σε παζάρια επειδή τους έχουν μείνει κάποια κομμάτια ή τα έχουν πάρει με το κιλό απο εταιρείες!!!! :) :) Πολύ διαφήμιση από το έξυπνο λάστιχο μου θύμισα τώρα!!!! :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obito

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Obito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 370 μηνύματα.
Ξέρει κανείς κάποιο σαιτ με αυθεντικά all star;

Με ενα googlαρισμα βρισκεις πολλα site απο ΕΕ κυριως γιατι απο Αμερικη μπορει να εχουν εξοδα εκτελωνισμου κτλ εκτος απο μεταφορικα. Θελει λιγο ψαξιμο γενικα, αλλα συζητησεις σε forum εξωτερικου υπαρχουν ωστε να διασταυρωσεις εαν το site που πουλαει ειναι αξιοπιστο, εαν εχει αυθεντικα κτλ. Γενικα αμα δεις κανενα site τυπου .blogspot.com, να το αποφευγεις. Τα οι αλυσιδες καστηματων παπουτσιων του εξωτερικου ειδικα απο UK εχουν και σελιδες συνηθως.

Εγω εχω παρει παπουτσια απο το internet δυο φορες, απο το amazon, το Γερμανικο ομως, οχι το Βρετανικο. Μια φορα, all star μποτακια δερματικα, και μια ενα ζευγαρι Vans. Μεταφορικα γυρω στα ~10 ευρω. Προσωπικα απολυτα ικανοποιημενος, απλα μπορει να κανουν μεχρι και 10 μερες να φτασουν.

Αν το ψαξεις παιζουν και τρελες προσφορες, τα Vans τα βρηκα απο αρχικη τιμη 70 ευρω με καπου 70% εκπτωση. Μαζι με τα μεταφορικα μου βγηκαν 30 ευρω. Αυθεντικα εννοειται, για το amazon μιλαμε, η ιδια η Vans ειχε το online shop.

Τα μποτακια all star μαζι με τα μεταφορικα, ιδια τιμη με Ελλαδα μου βγηκαν, απλα Θεσσαλονικη δεν ευρισκα πουθενα καφε δερματινα που ηθελα, οποτε θα τα εδινα που θα τα εδινα τα λεφτα βρηκα το σχεδιο που μου αρεσε και το πηρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Καλά τα all star αλλά σαν τα Vans δεν έχει :P

Όπως λέει και ο Obito αν ψαχτείτε στο ίντερνετ μπορείτε να βρείτε αυθεντικά προϊόντα σε πολύ καλές τιμές. Πήρα Vans αυθεντικά από ebay και μαζί με τα μεταφορικά πλήρωσα 50 ευρώ. Ήρθαν από Καλιφόρνια βέβαια, οπότε χρειάστηκε να περιμένω δύο βδομάδες αλλά άξιζε η αναμονή.

Προσοχή με τις αγορές στο ίντερνετ γιατί μπορείτε να πέσετε εύκολα θύμα επιτηδείων. Να ελέγχετε τι εγγύηση σας παρέχει το συγκεκριμένο ηλεκτρονικό κατάστημα, τους τρόπους πληρωμής (προτείνω paypal) και φυσικά τα μεταφορικά. Γενικά πάντως ,αν ξέρεις πως να κινηθείς, με τις αγορές στο ίντερνετ μπορείς να βγείς αρκετά κερδισμένος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Καλά τα all star αλλά σαν τα Vans δεν έχει :P

Πόσο συμφωνώ μαζί σου, λατρεύω Vans. :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peinaw_zw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο peinaw_zw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Αδιάφορα τα All Star.Ποτέ μου δε φόρεσα και δεν σκοπεύω να φορέσω.Μια μόδα είναι κάποτε θα περάσει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top