Κάπνισμα

brijs

Νεοφερμένος

Η brijs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Εχω δοκιμασει αλλα δεν ειμαι θετικη σ'αυτο.. Πιστευω ειναι μια κακη συνηθεια! Υπαρχουν τοσες αλλες δραστηριοτητες για να ξεφυγεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,689 μηνύματα.
Εγώ ούτε που το έχω δοκιμάσει. Είμαι γενικά επιρρεπής στις εξαρτήσεις, οπότε θα έλεγα κιόλας ότι το "φοβάμαι" κι άρα δεν έχω διαπραγματευτεί ποτέ με τον εαυτό μου κάποιο ενδεχόμενο δοκιμής. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Turin Turambar

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Δεν καπνίζω και ούτε έχω σκοπό να το ξεκινήσω. Αν το έκοβαν και οι κοντινοί μου, θα ήμουν ευτυχισμένος. Και όσον αφορά για το ότι πρωινός καφές και τσιγάρο πάνε μαζί, εγώ το καφεδάκι το απολαμβάνω μια χαρά και χωρίς αυτήν την αηδιαστική συνήθεια. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,689 μηνύματα.
Ζητώ συγγνώμη από τους - υπερβολικούς - λάτρεις του τσιγάρου, αλλά ρε παιδιά μερικοί φτάνουν σε σημείο να κιτρινίζει το δάχτυλό τους από τα πολλά τσιγάρα.:redcard:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Turin Turambar

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Ζητώ συγγνώμη από τους - υπερβολικούς - λάτρεις του τσιγάρου, αλλά ρε παιδιά μερικοί φτάνουν σε σημείο να κιτρινίζει το δάχτυλό τους από τα πολλά τσιγάρα.:redcard:


Πες τα! Πες τα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,866 μηνύματα.
Το χειρότερο είναι που κιτρινίζει το μουστάκι. Πιο αηδία πεθαίνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 991793

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
Έχω κάνει ναργιλέ 2-3 φορές αλλά τίποτα το τραγικό και δεν ξέρω καν αν μπορεί να θεωρηθεί κάπνισμα. Όπως και να έχει, είναι μια βλαβερή συνήθεια για την υγεία, την αισθητική και για την τσέπη ενός ατόμου
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Δεν έχω κάνει καν ούτε ναργιλέ και ούτε πρόκειται...δεν με εκφράζει αυτό σαν "διασκέδαση" και ασχολία που το βρίσκουν κάποι...γενικά προσέχω πολύ έως πάρα πολυ...
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,689 μηνύματα.
Εγώ ούτε που το έχω δοκιμάσει. Είμαι γενικά επιρρεπής στις εξαρτήσεις, οπότε θα έλεγα κιόλας ότι το "φοβάμαι" κι άρα δεν έχω διαπραγματευτεί ποτέ με τον εαυτό μου κάποιο ενδεχόμενο δοκιμής. :)
Πόσο εγώ :P
Προσωπικά, μου κάνει εντύπωση που έκοψα το τσιγάρο (ελπίζω οριστικά).
Έχω βάλει 15 κιλά βέβαια :worry:
Post μου του 2018, αλλά ευτυχώς είμαι 100% στα ίδια, δεν έχουν "αλλάξει οι απόψεις μου έκτοτε". :D
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
Δεν έχω κάνει καν ούτε ναργιλέ και ούτε πρόκειται...δεν με εκφράζει αυτό σαν "διασκέδαση" και ασχολία που το βρίσκουν κάποι...γενικά προσέχω πολύ έως πάρα πολυ...
Δεν χάνεις και τίποτα. Εγώ από περιέργεια έκανα. Όπως και να έχει τσιγάρο κανονικό ή οτιδήποτε άλλο δεν έχω βάλει στο στόμα μου από τότε
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Εχω κανει κανονικο τσιγαρο 2-3 φορες και δεν μ αρεσε καθολου.Αλλα που και που κανα χορτο πινω με τους φιλους μου(σπανια).
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,283 μηνύματα.
Εχω κανει κανονικο τσιγαρο 2-3 φορες και δεν μ αρεσε καθολου.Αλλα που και που κανα χορτο πινω με τους φιλους μου(σπανια).
Καλή ιδέα σε φόρουμ με πολισμάνους να πει κανείς κάτι τέτοιο :P


Εγώ δεν έχω καπνίσει ποτέ αλλά έναν ναργιλέ θέλω πολύ να τον δοκιμάσω.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,769 μηνύματα.

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Καλή ιδέα σε φόρουμ με πολισμάνους να πει κανείς κάτι τέτοιο :P


Εγώ δεν έχω καπνίσει ποτέ αλλά έναν ναργιλέ θέλω πολύ να τον δοκιμάσω.
Εν ετη 2023 αμα δεν σπρωχνεις,δεν σου κανουν κατι με ενα τσιγαρο.Ειπαμε.
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,653 μηνύματα.
Το τσιγάρο από μονο του είναι αηδιαστικό. Και εγώ που καπνίζω δλδ, ώρες ώρες με αηδιάζω τοσο πολυ, μυρίζουν τα δαχτυλα σου, τα μαλλιά σου, η ανάσα σου, τα πάντα. Γι’ αυτό, οποτε καπνίσω θα είναι είτε με την παρέα μου που επίσης καπνίζει (και ετσι δεν υπάρχει θέμα μυρωδιάς, δεν θα ενοχληθεί κανεις μας), είτε όταν θα βρίσκομαι εξω για βόλτα κλπ.

Νομίζω είναι πιο εθιστική η κίνηση και το στρίψιμο παρα το ίδιο το κάπνισμα.
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 9,997 μηνύματα.
- Το τσιγάρο είναι αργός θάνατος.
- Δεν βιάζομαι να πεθάνω για αυτό καπνίζω.

- Ποιες είναι οι 3 απολαύσεις της ζωής;
- Ένα τσιγάρο πριν και ένα μετά.

- Τσιγάρο ή υγεία, διάλεξε.
- Να 'χω την υγειά μου να καπνίζω.


1693397207784.png

 

Arianara S3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arianara S3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Εγω προσωπικα παρα το γεγονος οτι οταν δοκιμασα, δεν με ειχε ενθουσιασει, τωρα οταν θελω να ηρεμησω ειναι αυτο που με καλμαρει πιο πολυ απο ολα. Επισης πλεον θεωρω αδυνατον να εχω βγει εξω να πιω ποτό και να μην κανω τσιγαρο.
 

Guest 991793

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

estrela

Νεοφερμένος

Η estrela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Εγω για καποιο λογο δεν εχω εθιστει ποτε στη ζωη μου στο τσιγαρο. Παρα το γεγονος οτι εχω καπνισει αρκετα, ποτε δεν ενιωσα την αναγκη να καπνισω και μπορουσα ανετα να το κοψω την ιδια στιγμη αν ηθελα, και το εκανα κι ολας.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top