Internet addicts!

Πιστεύετε ότι ο εθισμός στο Internet είναι μελλοντική απειλή;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 63)
  • Ναι

    Ψήφοι: 53 84.1%
  • Όχι

    Ψήφοι: 5 7.9%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 5 7.9%

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Internet addicts? Ζωντανο παραδειγμα ειμαι :P Καλα τωρα δεν παιζω οσο επαιζα βεβαια για λογους υγειας.φιλων και βεβαια πως θα βρεις μια κοπελα αν καθεσαι ολη μερα στο pc.. Βεβαια ακομα μπορω να κατσω απειρες ωρες ειδικα αν εχω και παρεα δεν ξερω και εγω ποσες ωρες μπορω να κατσω.. Δεν αξιζει βεβαια χανεις πολλα πραγματα απο την ζωη σου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Internet addicts? Ζωντανο παραδειγμα ειμαι :P Καλα τωρα δεν παιζω οσο επαιζα βεβαια για λογους υγειας.φιλων και βεβαια πως θα βρεις μια κοπελα αν καθεσαι ολη μερα στο pc.. Βεβαια ακομα μπορω να κατσω απειρες ωρες ειδικα αν εχω και παρεα δεν ξερω και εγω ποσες ωρες μπορω να κατσω.. Δεν αξιζει βεβαια χανεις πολλα πραγματα απο την ζωη σου..

Δε χρειάζεται να βρεις ντε και καλά κοπέλα, δεν είναι και το κέντρο του κόσμου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
και βεβαια πως θα βρεις μια κοπελα αν καθεσαι ολη μερα στο pc..
Άσε που πλεον βρίσκεις πιο εύκολα κοπέλα μέσω pc παρά έξω!έτσι όπως έχουμε καταντήσει! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Δε χρειάζεται να βρεις ντε και καλά κοπέλα, δεν είναι και το κέντρο του κόσμου.

Ισως να μην ειναι αλλα πρεπει οπως και να το κανουμε.. Να εχεις να μιλας με εναν ανθρωπο να λες τα προβληματα σου ρε παιδι μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Ισως να μην ειναι αλλα πρεπει οπως και να το κανουμε.. Να εχεις να μιλας με εναν ανθρωπο να λες τα προβληματα σου ρε παιδι μου..

Τι θα πει πρέπει να βρεις κοπέλα; Η θες ή δεν θες. Το πρέπει σου εσύ το καθορίζεις, και το συγκεκριμένο δεν στέκει καθόλου. Και επίσης δεν χρειάζεται να είναι οπωσδήποτε κοπέλα για να λες τα προβλήματα σου, μπορεί να ναι και αγόρι. Για να ανταλλάζετε καμιά κουβέντα τον θες όχι για να τον παντρευτείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Τι θα πει πρέπει να βρεις κοπέλα; Η θες ή δεν θες. Το πρέπει σου εσύ το καθορίζεις, και το συγκεκριμένο δεν στέκει καθόλου. Και επίσης δεν χρειάζεται να είναι οπωσδήποτε κοπέλα για να λες τα προβλήματα σου, μπορεί να ναι και αγόρι. Για να ανταλλάζετε καμιά κουβέντα τον θες όχι για να τον παντρευτείς.

Οτι θελει ο καθενας οποτε εμενα προσωπικα δεν με νοιαζει τι θα κανεις ο αλλος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ισως να μην ειναι αλλα πρεπει οπως και να το κανουμε.. Να εχεις να μιλας με εναν ανθρωπο να λες τα προβληματα σου ρε παιδι μου..

Εγώ πάντως για να λέω τα προβλήματά μου έχω το σκύλο μου, πάντα ακούει υπομονετικά δίχως να παραπονιέται και πάντα απαντά βαθυστόχαστα με πράξεις που δίνουν τροφή για σκέψη, όπως γλείψιμο του χεριού και κούνημα της ουράς. Οι άνθρωποι είναι υπερτιμημένοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Απλά έτυχε να το κάνεις φαντάζομαι δεν είναι κάτι που κάθε φορά που πας για καφέ θα είσαι με το κινητό στο χέρι, και εγώ μίλησα για περιπτώσεις που κάνε με τα κινητά στην παραλία, δεν ξέρω για σένα πάντως εμένα μου φαίνεται εντελώς περιττό το να κουβαλάει κανείς μαζί του στην παραλία κινητό. :P


Α να σου πω, που δεν ειμαι ιντερνετ αντικτ, μαρεσει το διαδικτυο δε λεω και υπαρχουν περιοδοι που αν βρω κατι ενδιαφερον κολλαω, αλλα στην παραλια εγω το παιρνω και μιλαω με τις ωρες στο τηλ ειδικα αν ειμαι μονη μου στην παραλια και ψιλοβαριεμαι και μπαινω και χαζευω διαφορα. Τωρα για το φμπ τι να σας πω, δεν εχω τετοια προγραμματα των σοσιαλ μιντια οποτε δεν ξερω, ουτε θαχανα μια παρασταση για να μιλησω στο φμπ. Καποτε ειχα μσν τωρα ουτε αυτο εχω, δεν ξερω καν αν υπαρχει ακομα. Αλλα στην παραλια τσεκαρω ζωδια, βλεπω λαιφσταιλ κανα βιβλιο και γενικςω οτι θα εκανα αν ειχα ενα περιοδικο. Αμα εχω περιοδικα, προτιμαω αυτα για να μην μου φευγουν τα ματια:D
Βεβαια στην παραλια καμμια φορα κι εγω δεν το παιρνω, οχι για τον λογο που λες αλλα για να μη μου το κλεψουν ειναι και πανακριβο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top