Εθελοντική εργασία

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Έχω μια απορία, ίσως και χαζή:redface:
Αν η εθελοντική εργασία σχετίζεται με το αντικείμενο σπουδών μας, μπορούμε αργότερα να την αναφέρουμε και ως προϋπηρεσία?

Ως προϋπηρεσία όχι, αλλά το κατατάσεις στον εθελοντισμό κάπου μέσα στο βιογραφικό και θέλω να πιστεύω ότι λαμβάνεται υπόψιν.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gorfuingwen

Νεοφερμένος

Ο Gorfuingwen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ως προϋπηρεσία όχι, αλλά το κατατάσεις στον εθελοντισμό κάπου μέσα στο βιογραφικό και θέλω να πιστεύω ότι λαμβάνεται υπόψιν.:mad:

Οχι σαν προϋπηρεσία ρε παιδιά,ήμαρτον!Αν εμένα μου ερχόταν βιογραφικό με κάτι τέτοιο στις προϋπηρεσίες,δε θα το πολυλάμβανα υπόψιν μου.
Ασχοληθείτε λίγο πιο σοβαρά με τα βιογραφικά σας,είναι η πρώτη εικόνα σας που κοιτά το εργοδότης,πριν το ραντεβού
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BabaloO3

Νεοφερμένος

Η BabaloO3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδιά έχει πάει κανένας εθελοντικά στον Αρκτούρο; :hmm: Σκέφτομαι εδώ και καιρό να πάω για κανένα 5ήμερο το καλοκαίρι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top