Pulp Fiction (1994)

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Oυάου... Πραγματικά από τις καλύτερες ταινίες που έχω δει στη ζωή μου. Το imdb τείνει να συμφωνήσει μαζί μου, αφού βαθμολογείται με 9.

Ο Quentin Tarantino σκηνοθετεί και υπογράφει το σενάριο μαζί με τον Roger Avary, οι οποίοι κέρδισαν και Όσκαρ για αυτό το πραγματικά ασύλληπτο σενάριο. Το καστ περιλαμβάνει τους: John Travolta, Samuel L. Jackson, Uma Thurman, Bruce Willis, Tim Roth, Amanda Plummer και Rosanna Arquette.

Πιστεύω πως η ταινία είναι must και όποιος δεν την έχει δει πρέπει να το κάνει σύντομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Δεν αργησες λιγακι?:P

Αλλα ναι τα σπαει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Δεν αργησες λιγακι?:P

Αλλα ναι τα σπαει
Άργησα?!?! Σιγά ούτε 20 χρόνια! Έχω ανοίξει και πιο παλιά. Πάντως το ήξερα και πιο παλιά, απλά δεν το είχα δει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αν έχετε κάτι να πείτε για μια ταινία, όσο παλιά και να είναι, να ανοίγετε θέμα άφοβα! Όλες οι ταινίες μας ενδιαφέρουν! :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Οταν την ειχα δει, πηγαινα Β'-Γ' δημοτικου.. Και δεν ειχα καταλαβει τιποτα..

Και τωρα λεω να την ξαναδω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top