Διαχείριση θυμού

alexbz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexbz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Σας εχει τυχει να θυμωνεται με το παραμικρο και να εκδηλωσετε βιαια επισοδεια απεναντι σε ατομα συγγενικα καθως και ξενα?πως διαχειριστηκατε αυτα τα ξεσπασματα...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wilfred

Νεοφερμένος

Ο Wilfred αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
εχω υπαρξει βιαιος αλλα οχι ''σωματικα'' μιλωντας (τουλαχιστον οχι στην οικογενεια μου). μερικες φορες βεβαια αυτο δεν ειν το χειροτερο, δε μπορω να πω οτι εχουν περασει κ λιγα οσο ημανε εφηβος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Ξεσπάσματα θυμού πολλές φορές με πιάνουν, να είμαι θυμωμένη χωρίς συγκεκριμένη αιτία, απλά να είμαι εκνευρισμένη. Άλλοτε μπορεί να κλείνομαι στον εαυτό μου για να μην το βγάλω στους γύρω μου, άλλοτε με βοηθάνε τα μπαλάκια anti stress αλλά κάποιες φορές δεν ελέγχομαι και μπορεί να απαντήσω απότομα στο παραμικρό :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top