Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,543 μέλη και 2,431,883 μηνύματα σε 76,191 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 123 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Καλοκαιρινές διακοπές: Πού θα θέλατε να πάτε φέτος;

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 16:15, 23-06-08:

Ο Ψωμιάδης ζήτησε να μάθει τι θα έκανες αν ερχόταν η άλλη με όνομα Μακεδονία, όχι για παγκόσμια ειρήνη!

Διαγράψτε την κυρία παρακαλώ!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,909 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 16:20, 23-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Corpse Bride

2. Για παρεα επισης, οοομως:
θα εχει καμπινγκ, κατα προτιμηση οργανωμενο
με υπερτελεια παραλια στα 50 μετρα
και σχετικα κοντινα μερη για βραδινη διασκεδαση.
Στην Αγια Αννα της βορειας Ευβοιας εχει ενα σουπερ οργανωμενο καμπινγκ, ακριβως πανω απο την παραλια και με κλαμπ, μπαρακι ακριβως διπλα, μεσα εχει εστιατοριο με πολυ χαμηλες τιμες, περιπτερο, ακομα και πισινα..
Παει νεος κοσμος και εαν σε ενδιαφερει ξερω πως πρεπει να κανει κανεις κρατησεις πολυ νωρις γιατι δε βρισκει ευκολα οχι σκηνη αλλα ουτε και σπιτακια....
Και απο ο,τι θυμαμαι οι τιμες ειναι αρκετα καλες....
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,009 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 16:23, 23-06-08:

Ωραιοτατο ακουγεται..Πα να κοιταξω μηπως εχει κανα σαιτ!
(Απο θαλασσα τι λεει; )
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 16:33, 23-06-08:

Σκιάθος ή γενικά εκεί πέρα;
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,009 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 16:35, 23-06-08:

Για Σκιαθο θα ψηνομανε, αλλα οι υπολοιποι (κι εγω μαζι, αλλα δεν ειχα προβλημα) εχουν ξαναπαει :S
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 16:37, 23-06-08:

Μήπως Αλόνησσο, Σκόπελο, Σκύρο κλπ...;
Έχω καιρό να πάω, αλλά λέω τώρα.
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,909 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 16:40, 23-06-08:

(Απο θαλασσα τι λεει; )
Πεντακαθαρη...μπλε...Αιγαιο ειναι.......μονο που ειναι αποτομη..στο ενα μετρο εισαι μεχρι το λαιμο....
Παράθεση

invalid (δεν είναι συνδεδεμένη)

Δραστήριο Μέλος

H δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H invalid αντ έγραψε: στις 17:07, 23-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Μήπως Αλόνησσο, Σκόπελο, Σκύρο κλπ...;
Έχω καιρό να πάω, αλλά λέω τώρα.
Σκόπελος παραείναι οικογενειακό νησί
Αλλόνησος καλή φάση, αν και έχω να πάω από το '92
Σκύρο ντεν έκω πάει ντεν ξέρω!

Για Σάμο κανεις;; ¨Π
Παράθεση

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

H Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 454 μηνύματα.

H Youki έγραψε: στις 18:36, 23-06-08:

Αναζητουνται προορισμοι:

2. Για παρεα επισης, οοομως:
θα εχει καμπινγκ, κατα προτιμηση οργανωμενο
με υπερτελεια παραλια στα 50 μετρα
και σχετικα κοντινα μερη για βραδινη διασκεδαση.

(Τονιζω την παρεα, για να εννοηθει οτι αποκλειουμε προορισμους τυπου Φολεγανδρος/Σαντορινη, και Συρο/νησια με αυστηρα οικογενειοκαταστασεις)
Αρχική Δημοσίευση από Neraida
Στην Αγια Αννα της βορειας Ευβοιας εχει ενα σουπερ οργανωμενο καμπινγκ, ακριβως πανω απο την παραλια και με κλαμπ, μπαρακι ακριβως διπλα, μεσα εχει εστιατοριο με πολυ χαμηλες τιμες, περιπτερο, ακομα και πισινα..
Παει νεος κοσμος και εαν σε ενδιαφερει ξερω πως πρεπει να κανει κανεις κρατησεις πολυ νωρις γιατι δε βρισκει ευκολα οχι σκηνη αλλα ουτε και σπιτακια....
Και απο ο,τι θυμαμαι οι τιμες ειναι αρκετα καλες....
Με πρόλαβε η Νεραιδα!!!
Νομιζω ότι για αυτό που ψάχνεις είναι ότι πιο κατάλληλο.
Επίσης στη Βορεια Εύβοια καταπληκτικά είναι και στη Λίμνη, όμως το οργανωμένο καμπινγκ είναι κανα 3 αρι χλμ εξω από το χωριό και τα ΚΤΕΛ καθόλου βολικα.
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε: στις 20:36, 23-06-08:

αμοργός.
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,041 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 12:23, 24-06-08:

(Απο θαλασσα τι λεει; )
www.clubagiaanna.gr

Πηγαίνω κάθε χρόνο, ρώτα ό,τι θες
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride έγραψε: στις 13:10, 24-06-08:

Merci beaucoup παιδακια, ψηθηκαμε για Αγια Αννα, μαλλον θα εξορμησουμε κατα κει
Με κτελ κτλ ποση ωρα ειναι περιπου;

Επισης κουφονησια εχει κανει κανεις καμπινγκ;
Παράθεση

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

H Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 454 μηνύματα.

H Youki έγραψε: στις 13:35, 24-06-08:

Με ΚΤΕΛ θες κανα 3ωράκι!
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 14:31, 24-06-08:

Δεν υπάρχει κτελ απευθείας για την Αγκάλη (που είναι η παραλία της Αγίας Άννας όπου βρίσκεται το camping). Εμείς κατεβαίνουμε στη Στροφιλιά κι από εκεί ταξάκι (γύρω στα 10 ευρώ).

EDIT: Χωρίς να θέλω να σε αποκαρδιώσω (όπως είπα εγώ πάω κάθε χρόνο εδώ και 4 χρόνια με μικρό παιδί) η διαδρομή έχει πολύ στροφιλίκι.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Isiliel : 24-06-08 στις 14:37.
Παράθεση

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

H Youki έγραψε: στις 15:04, 24-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Δεν υπάρχει κτελ απευθείας για την Αγκάλη (που είναι η παραλία της Αγίας Άννας όπου βρίσκεται το camping). Εμείς κατεβαίνουμε στη Στροφιλιά κι από εκεί ταξάκι (γύρω στα 10 ευρώ).

EDIT: Χωρίς να θέλω να σε αποκαρδιώσω (όπως είπα εγώ πάω κάθε χρόνο εδώ και 4 χρόνια με μικρό παιδί) η διαδρομή έχει πολύ στροφιλίκι.
Είσαι σίγουρη ότι δεν υπάρχει?

Και ναι, η διαδρομή έχει πολύ στροφιλίκι, αλλα είναι από τις πιο όμορφες διαδρομές της Ελλάδας!!!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride έγραψε: στις 15:05, 24-06-08:

Ενταξει, θα παρω και σακουλες 8)

Θενκγιααα!
Παράθεση

jrot6

Διάσημο Μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Π.Γ.Δ.Μ. (Ευρώπη). Έχει γράψει 668 μηνύματα.

O jrot6 is far away.. έγραψε: στις 15:40, 24-06-08:

Ελπιζω να κλεισατε δωματιο στο βορειο τμημα αυτης....
Ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες..Το site το ειχα βρει και εγω..Στον αρμενιστη εκλεισα δωματιο..Καλα ειναι?Θα εχω και αμαξακι βεβαια για γυρες..
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride έγραψε: στις 15:49, 24-06-08:

Ο Αρμενιστης εχει *συνηθως* καταπληηηκτικη θαλασσα, εκτος απ'τις μερες που πιανει τρελο κυμα. Εχει κι αρκετο κοσμο στην παραλια λογω καμπινγκ, γενικα ομως ειναι πολυ ομορφα και γαλαζια ολα. Αν εχεις τουτου, εχε υποψην σου και την παραλια του Αγιου Ιωαννη και της Καλογριας που ειναι απιθανες. Νομιζω πως ειναι αρκετα κοντα με Αρμενιστη, αλλα θα ρωτησω και τον σωφερ μου, μη σου λεω βλακειες
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 17:55, 24-06-08:

Ο Αρμενιστης εχει *συνηθως* καταπληηηκτικη θαλασσα, εκτος απ'τις μερες που πιανει τρελο κυμα. Εχει κι αρκετο κοσμο στην παραλια λογω καμπινγκ, γενικα ομως ειναι πολυ ομορφα και γαλαζια ολα. Αν εχεις τουτου, εχε υποψην σου και την παραλια του Αγιου Ιωαννη και της Καλογριας που ειναι απιθανες. Νομιζω πως ειναι αρκετα κοντα με Αρμενιστη, αλλα θα ρωτησω και τον σωφερ μου, μη σου λεω βλακειες
Καλογριά και Αγ. Ιωάννης είναι όντως κορυφή
Ο Αρμενιστής δεν είναι μακριά, νομίζω γύρω στα 20 λεπτά με αυτοκίνητο
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 18:22, 24-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Youki
Είσαι σίγουρη ότι δεν υπάρχει?
Αν ξέρεις κάτι που δεν ξέρω, θα με βγάλεις από μεγάλο κόπο. Πάντως απ' όσο ξέρω δεν έχει
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια