Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,537 μέλη και 2,431,611 μηνύματα σε 76,183 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 472 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πού θα θέλατε να πάτε διακοπές;

cr 7

Νεοφερμένος

Ο cr 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

O cr 7 έγραψε: στις 20:07, 20-12-11:

Που άραγε θα θέλατε να πάτε διακοπές? Πάσχα,Χριστούγεννα,Καλοκαίρι,Απόκριες,25η,28η κ.α.

ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gkm

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο gkm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 119 μηνύματα.

O gkm έγραψε: στις 21:17, 20-12-11:

Las Vegas ένα μήνα τον ιούλιο να ξελαμπηκάρω! 4500 ευρω ολο το πακέτο σε παντάστερο ξενοδοχείο τιποτα...!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aliona

Δραστήριο Μέλος

H Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 325 μηνύματα.

H Aliona έγραψε: στις 14:06, 21-12-11:

Ρωσία...χειμώνα καλοκαίρι!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,693 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 14:08, 21-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από Φιλόδοξη : )
Ρωσία...χειμώνα καλοκαίρι!
Και εγω...Εχω να παω απο τοτε που εφυγα 3 ετων...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε: στις 14:08, 21-12-11:

1) αυστραλια

2)ελβετια (ξανα)

3)να γυρισω τις κυκλαδες με ιστιοφορο
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aliona

Δραστήριο Μέλος

H Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 325 μηνύματα.

H Aliona έγραψε: στις 14:11, 21-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από Mercury
Και εγω...Εχω να παω απο τοτε που εφυγα 3 ετων...

Ο μπαμπάς μου είναι από Ρωσία και πραγματικά την έχω λατρέψει αυτήν την χώρα!Θέλω να την επισκεφτώ απίστευτα πολύ μιας και δεν έχω πάει ποτέ...
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 14:22, 21-12-11:

Βαρκελωνη
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cr 7

Νεοφερμένος

Ο cr 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

O cr 7 έγραψε: στις 14:47, 21-12-11:

εγώ προσωπικά θέλω να πάω στα νησιά γκαλαπάγκος
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε: στις 09:28, 10-03-12:

Θελω Nεα Υορκη!!!!
Παράθεση

nafs

Δραστήριο Μέλος

H nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 304 μηνύματα.

H nafs έγραψε: στις 09:44, 10-03-12:

Και ποιος δε θα θελέ!
Αν και θέλω να ταξιδέψω πολύ θέλω πάααρα πολύ να πάω Νέα Υόρκη(κατα την άνοιξη) και Σκωτία(το φθινόπωρο.
Και ΘΑ ΠΑΩ.
Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

H Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

H Loony έγραψε: στις 09:53, 10-03-12:

Ιταλία...
Παράθεση

Εχέμυθη

Περιβόητο Μέλος

H Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,061 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε: στις 11:15, 10-03-12:

Κυθηρα!!

Και μετα στο Σκουταρι το χωριο της γιαγιας μου, στη Μανη!

Τοσες ομορφιες εχουμε!Ας μεινουμε Ελλαδα και ας τις απολαυσουμε
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Εχέμυθη : 10-03-12 στις 11:46. Αιτία: Προσθηκη εικονωνν
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,693 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 11:20, 10-03-12:

Εδώ:

Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

H Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 6,614 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε: στις 13:05, 10-03-12:

χμμ... παράλια της μεσογείου και εξωτικά νησία του ειρηνικού για το καλοκαίρι, ευρωπαικές πρωτέυουσες και Νέα Υόρκη για το χειμώνα!
Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

H Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε: στις 13:28, 10-03-12:

ΙΚΑΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!! και αμοργο
Παράθεση

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,558 μηνύματα.

H Angelique. Clandestino ★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 14:01, 10-03-12:

Mάλτα.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

IreneGr (Ειρήνη)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H IreneGr έγραψε: στις 16:19, 10-03-12:

Αν υπάρχει καλή παρέα πάω παντού.Θα θελα να ταξιδέψω σε όλο τον κόσμο όμως ακόμα και με interrail, θαταν πολύ ενδιαφέρον
Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,760 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε: στις 16:28, 10-03-12:

Εμένα το όνειρό μου είναι να πάω στο Λονδίνο στην Αγγλίαααα!!!
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,618 μηνύματα.

O D_G έγραψε: στις 17:56, 10-03-12:

Όπου πηγαίνω κατ' αρχήν θέλω να έχει θάλασσα που μου αλλάζει πάντοτε τη διάθεση και με ηρεμεί.
Για ποιο μέρος δεν έχω πρόβλημα, αρκεί να υπάρχει όπως ειπώθηκε από την IreneGr καλή παρέα, γιατί από την παρέα εξαρτάται στον μεγαλύτερο βαθμό αν θα περάσεις καλά ή όχι.
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 18:42, 10-03-12:

Φετος αν ολα πανε κατ'ευχήν, θ'ανέβω Βόρεια και φυσικά- οπως κάνω κάθε χρόνο για μερικές μέρες- θα κατασκηνώσω μέσα στο καταπράσινο έχοντας κοντά μου γαλαζοπράσινα νερά, στα οποία μαντέψτε! Θα βουτάω! Ναι ναι ναι Ναιιι!!!!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος