Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,544 μέλη και 2,460,803 μηνύματα σε 78,083 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 223 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ: σχετικά με τις ταινίες

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 00:23, 21-04-09:

Όσο αφορά την κατηγορία Movie Mini Reviews αξίζει ότι ο χαρακτηρισμός των μηνυμάτων ως "περιττά" ίσως είναι πιο πιθανώς σε σχέση με τις άλλες κατηγορίες. Είναι πιθανών μηνύματα του τύπου "Καλή" ή "Είδα την ταινία και μου άρεσε" ή "Ωραίος ο τάδε ηθοποιός" να σβήνονται ή να βγαίνουν off-topic. Για αυτού του τύπου μηνύματα μπορείτε να χρησιμοποιείται την αξιολόγηση θέματος που θα την βρείτε στην αρχή κάθε thread

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  rating_threads.png
Εμφανίσεις:  140
Μέγεθος:  25,1 KB
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 21-04-09 στις 16:06. Αιτία: Τυπογραφικό
1
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ανακοίνωση για Σάββατο 2/12 - Από e-steki.gr
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σημαντικές ανακοινώσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-11-17 στις 19:20.
    • Ανακοίνωση της Ε.Φ.Ε - Από Isiliel
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-04-12 στις 02:02.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα