Blogs: Βοήθεια και απορίες

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
γίνεται στο blogger να κάνει κάποιος σχόλιο χωρίς λογαριασμό; ως ανωνυμος;
-----------------------------------------
βρήκα πως γίνεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Παιδιά εκτός από BlogSpot κανένα άλλο καλό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meidei

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο meidei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Πιστεύω ότι η καλύτερη δωρεάν υπηρεσία είναι το Wordpress. Ακόμη καλύτερο είναι το wordpress στον δικό σου σέρβερ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Πώς βαζουμε βιντεο στο blogger;Βαζω το url και δοκιμασα να βαλω και embed code μπας και πιασει αλλα τιποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VivazOwner

Νεοφερμένος

Ο VivazOwner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας!

Αρχικα μπραβο σε αυτους που δημιουργησαν αυτο εδω το ομορφο φορουμ και μπραβο τους που καταφερνουν να κρατουν το επιπεδο του υψηλο. Ειμαι καινουριο μελος αλλα σας παρακολουθω εδω και αρκετους μηνες.

Επειδη εχω λοιπον μια αποροια εδω και καιρο θεωρησα σωστο(???) να σας παραθεσω την αποροια μου σε εσας καθως ισως ξερετε να μου απαντησετε. Αν θεωρηθει οτι παραβιαζω καποιον κανονα ας διαγραφει.

Εχω δημιουργησει εδω και καιρο ενα μπλογκ και εχω αρκετες επισκεψεις καθε μερα. Θα ηθελα λοιπον να ρωτησω αν ειναι εφικτο να βγαζω και λεφτα μεσω αυτου. Δεν εννοω να χρεωνω τους επισκεπτες μου, προς θεου. Εννοω αν γινεται μεσω διαφημησεων ή μεσω google adsense να εχω ενα εισοδημα...

Ευχαριστω εκ των προτερων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ναι, γίνεται μέσω διαφημήσεων.
Την ακριβή διαδικασία δεν την ξέρω.
Πάρε μια γεύση και από εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Εχω δημιουργησει εδω και καιρο ενα μπλογκ και εχω αρκετες επισκεψεις καθε μερα. Θα ηθελα λοιπον να ρωτησω αν ειναι εφικτο να βγαζω και λεφτα μεσω αυτου

1. ονόμασε το μπλογκ τρωκτικό/σαρωτικό/τρομακτικό/ΧΧΧικό
2.δώσε φωνή στον απλό πολίτη να βγάλει από μέσα του το πρόβλημα
3.πάρε μίζες από αυτούς που δημιουργούν τα προβλήματα για να δυσφημίσεις εχθρούς τους που δημιουργούν τα ίδια προβλήματα
4.βάζε φώτος με αλλοιώμενη κρίσιμη περιοχή που ξεαλλοιώνεται όταν κάνεις κλικ αλλά δεν ήταν και τόσο κρίσιμη
5.βάζε τακτικά φώτος με βυζιά
6.κάνε μέλη τον γουόρσίπερτζίσους , τον ρεμπεσκέ , τον μπόρατ , τον άγγελο , τον άλλο άγγελο , τον φανκλαμπσάντουιτσς και άστους να ανταλλάζουν απόψεις ( ; )
7.κάνε μια εμπεριστατωμένη κριτική του λαζόπουλου , των ραδιοαρβύλα , της τρόικας , του σημίτη και του σύριζα
7.πιάσε το αυγο και κούρευτο σύριζα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Mπορείς να βγάλεις λεφτά από το blog αλλά είναι αρκετά δύσκολο.
Πρέπει να σκεφτείς να κάνεις κάτι πρωτότυπο ... π.χ. το να κάνεις ένα ειδησεογραφικό blog ή ένα να γράφεις σκέψεις ή κάτι σαν ημερολόγιο. είναι κάτι που το κάνουν πολλοί και είναι κάπως βαρετό. Ένα blog που γράφεις βλακιούλες θα έχει επιτυχία... κάτι που δεν κάνουν πολλοί.

Πιστεύω ότι ένα blog στο οποίο θα γράφουν ως συγγραφείς όλα τα τρολ του stekiou θα έχει πολύ μεγάλη επιτυχία. Είναι δυστυχώς δύσκολο να οργανώσεις τα τρολ του στεκιου είναι σαν να προσπαθείς να βάλεις μυρμήγκια σε ευθεία γραμμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Πρεπει να εχεις πολλες επισκεψεις καθε μερα. Αλλιως τα χρηματα ειναι τοσο λιγα που δεν φτανουν ουτε για τον καφε της 1ης του μηνα (και καμιας αλλης)

Θελω κι εγω να γραφω στο τρολομπλογκ του στεκιου.
Και τα κερδη μισα μισα.
Μισα εγω, μισα οι υπολοιποι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex100

Νεοφερμένος

Ο alex100 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Δοκίμασε να εγγραφείς στο Ricardo ώστε να φιλοξενείς διαφημίσεις του και άνοιξε λογαριασμό Adsense. Βέβαια όπως και να 'χει φρόντισε για το traffic του blog σου! Τον τελευταίο χρόνο βγάζω και εγώ χρήματα on line. Τσέκαρε το προφίλ μου. Έπεσε δουλειά αλλά βγάζω περίπου 40 ευρώ την ημέρα. Με τα σημερινά χάλια έχω προσανατολίσει και χτίζω το εισόδημά μου online.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
οταν κανω μια νεα αναρτηση στο μπλογκ μου, πηγαινει στην αρχικη σελιδα ενω εγω θελω να παει σε αλλη σελιδα. τι να κανω;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Olie

Νεοφερμένος

Η Olie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Γεια σε ολους!!
Εχω ενα ιστολογιο σχετικα με τη μοδα και το εφτιαξα προσφατως!
Μηπως ξερετε τι μπορω να κανω για να γινει γνωστο??
Ευχαριστω!:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
δώσε μας ένα λινκ απο το μπλογκ σου. να δούμε τι και πως και μετά θα σου απαντήσουμε αναλόγως ^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Το πιο απλό να το βάλεις ως υπογραφή στα φορουμ που συμμετέχεις, να το παρουσιάσεις σε ανάλογο τόπικ, να το κοινοποιήσεις στο φβ. ΄
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Επίσης να φτιάξεις ένα προφίλ στο φβ ειδικά και γι' αυτό όπως επίσης και μία σελίδα στο φβ πάλι. Α! Και ένα προφίλ στο twitter
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
παιδια εγω σχετικα με τη διοργανωση του μπλογκ θα ηθελα να ρωτησω κατι!
βασικα , μπορω να κανω κατι ωστε οι αναρτησεις μου να μη φαινονται μονο ως ημερο,μηνιες και τιτλους? αυτο που θα ηθελα κυριως ειναι να κανω κατι σαν φακελους..ειναι εφικτο κατι τετοιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
μολις εφτιαξα στο μπλογκ μου, ενα μενου με υποκαρτελες, ομως οταν κανω καποια αναρτηση δεν ξερω πως να τη βαλω στην κατηγορια που πρεπει, οπως μπαινει με τις ετικετες. Τι να κανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
κανεις δεν απανταει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεξιά απ' τον επεξεργαστή κειμένου, υπάρχει η επιλογή "Ετικέτες", που αν την πατήσεις ανοίγει έναν μικρό editor, απ' όπου, απ' τις επιλεχθείσες ετικέτες, επιλέγεις αυτήν που ταιριάζει με την ανάρτησή σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top