Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,216 μέλη και 2,417,611 μηνύματα σε 75,637 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 372 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τρόποι για να δείξεις σε κάποιον ότι τον θέλεις χωρίς να του το πεις!

Τσιγάρα σέρτικα (Στράτος :P)

Περιβόητο Μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 993 μηνύματα.

O Τσιγάρα σέρτικα έγραψε: στις 13:18, 08-04-18:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Εμένα πάντως σαν τρόπος προσέγγισης μού αρέσουν και τα γράμματα ή σημειώματα. Θυμάμαι στους Δυο Ξένους που είχε γράψει η Μαρίνα στον καθηγητή της ένα πολύ ωραίο: "Όταν κάποιος σας δει, σας ερωτεύεται. Όταν σας ερωτευτεί, πού μπορεί να σας δει;". Μού αρέσει έτσι το μυστήριο λιγάκι. Νομίζω οτι έχουν γίνει όλα πολύ χύμα στο κύμα.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αλληλογραφία παλιομοδίτικη αλλά και ποστ ιτσ. Πώρωση. Αλλά γιατί στο ξεκίνημα και σαν προσέγγιση μόνο; Συγκρίνονται με τα μηνύματα στα χανγκσ ή στο βάιμπερ μωρέ;
Μυστήριο και εκπληξούλες! Το απόλυτο μιξ, όπως το σκόρδο με τον άνιθο στον γκρηκ τζάτζικος
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ntziolas (Νικολαος)

Νεοφερμένος

Ο Νικολαος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O ntziolas Hi,guys έγραψε: στις 17:55, 16-04-18:

Εγω ειμαι 41
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δικηγόρος . Έχει γράψει 5,376 μηνύματα.

H Angelique. .* ●*. • ¸. ★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 18:05, 16-04-18:

Απλά πείτε το!

Just do it!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    DimitraA. , Ιππολύτη