Μεγάλα Ρεζιλίκια

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Ειχαμε βγει με την παρεα μου για ποτο!! Κατα τη διαρκεια της εξοδου μια φιλη μεθυσε και αρχιζε να βγαζει στη φορα μυστικα δικα της και των υπολοιπων!!! Στη συνεχεια ξερναγε απο'δω και απο'κει μεσα στο μαγαζι...ολος ο κοσμος μας κοιταγε με ενα βλεμμα....και το χειροτερο ηταν οταν φυγαμε..οπου εξαντλημενη η φιλη μου παραπατησε και εσκισε το καλσον της...απο τον ιδρωτα ειχε γινει κλοουν απο αυτα που ειχα βαψει τον εαυτο της..το αποτελεσμα;;; φαινομασταν 6 αγορια με μια ξεπεσμενη κονσοματρις που δεν μπορουσε να παρει τα ποδια της..ο κοσμος κοιταγε περιεργα...και μετα οι συμπολιτες ειπαν στους γονεις μου οτι ο γιος σας τραβιεται με δευτερες....Απο τις πιο ευτελεις στιγμες της ζωης μου!!!

τι μου 8υμιζει τι μου 8υμιζει???
α ναι εμενα σε μια ατυχη στιγμη στο σπιτι μιασ φιλησ ευτυχωσ δεν με ειχε δει κανεισ γιατι 8α ειχα γινει ρεζιλι χεεχχεχεεχεχ :hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
ας φ'οραγες ακουστικα :P


Χαχα και εγώ παραλίγο να το πάθω αυτό με την ίδια ταινία.Περνούσε η μάνα μου από πάνω μου αλλά πάτησα ελαχιστοποίηση :P Είχα και ακουστικά.
Πολύ καλή ταινία btw.

Ε όταν ο άνθρωπος δεν είναι προνοητικός... :P
:redface:
Και μιλάμε για ένταση όχι αστεία :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
τι μου 8υμιζει τι μου 8υμιζει???
α ναι εμενα σε μια ατυχη στιγμη στο σπιτι μιασ φιλησ ευτυχωσ δεν με ειχε δει κανεισ γιατι 8α ειχα γινει ρεζιλι χεεχχεχεεχεχ :hehe::hehe::hehe::hehe:
Ρε συ αυτο πραγματικα ηταν το λιγοτερο λιγο πολυ δυστηχως ολοι εχουμε μια τετοια εμπειρια ειτε προσωπικη ειτε απο καποιον γυρω μας:P 3 η ωρα 6 αγορια και 1 κοπελα με μια εμφανιση επιεικώς απαραδεκτη? Ουτε κουδουνια δεν μας κρεμασε η γειτονια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Ρε συ αυτο πραγματικα ηταν το λιγοτερο λιγο πολυ δυστηχως ολοι εχουμε μια τετοια εμπειρια ειτε προσωπικη ειτε απο καποιον γυρω μας:P 3 η ωρα 6 αγορια και 1 κοπελα με μια εμφανιση επιεικώς απαραδεκτη? Ουτε κουδουνια δεν μας κρεμασε η γειτονια :P
χεχεχεχεε :clapup: δεν πειραζει στο κατω κατω 8α εχεισ να 8υμασαι κατι κ να γελασ απο την εφηβεια σ :)
κ αμα δεν κανουμε κ καμια τρελα πωσ να περασουμε κ ωραια σε αυτη τη ζωη χεχεχεχ :hehe::hehe::hehe::hehe:
στο τι λεει η γειτονια μην δινεισ σημασια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
χεχεχεχεε :clapup: δεν πειραζει στο κατω κατω 8α εχεισ να 8υμασαι κατι κ να γελασ απο την εφηβεια σ :)
κ αμα δεν κανουμε κ καμια τρελα πωσ να περασουμε κ ωραια σε αυτη τη ζωη χεχεχεχ :hehe::hehe::hehe::hehe:
στο τι λεει η γειτονια μην δινεισ σημασια :D
Βασικα για γελια ειναι η εφηβεια μου :P Συμφωνω και επαυξανω!! :clapup: Δεν με νοιαζει καθολου η γνωμη της γειτονιας..λες και ειναι καλυτεροι απο'μενα ξερω γω :P Με νοιαζει τ πρηξιμο που εφαγα απο τους γονεις μου μετα απο το chit chat με τους γειτονες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Στατιστικολόγος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Στην γιορτή μου, πριν 3 χρόνια όταν ήμουν 15, ήρθε μια γιαγιούλα(γνωστή της μητέρας μου) στο σπίτι να μου πει χρόνια πολλά. Όταν ήρθε και πήγε να με φιλήσει γυρίσαμε και οι 2 τα μάγουλα μας κατά τέτοιο τρόπο έτσι ώστε να φιληθούμε στο στόμα. Αυτό το φιλί κράτησε 2-3 δευτερόλεπτα. Δεν θα με πείραζε τόσο, αλλά ήταν και κάτι φίλοι μου μπροστά στο περιστατικό και γελούσαν, και είχα κοκκινήσει!! Όχι για το φιλί, αλλά για το βλέμμα των φίλων μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Στην γιορτή μου, πριν 3 χρόνια όταν ήμουν 15, ήρθε μια γιαγιούλα(γνωστή της μητέρας μου) στο σπίτι να μου πει χρόνια πολλά. Όταν ήρθε και πήγε να με φιλήσει γυρίσαμε και οι 2 τα μάγουλα μας κατά τέτοιο τρόπο έτσι ώστε να φιληθούμε στο στόμα. Αυτό το φιλί κράτησε 2-3 δευτερόλεπτα. Δεν θα με πείραζε τόσο, αλλά ήταν και κάτι φίλοι μου μπροστά στο περιστατικό και γελούσαν, και είχα κοκκινήσει!! Όχι για το φιλί, αλλά για το βλέμμα των φίλων μου :P
Το κορυφαίο θα ήταν πριν φύγει να σου ζητούσε να ξαναδώσετε αλλο ενα φιλι για καληνύχτα ταχα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Στην γιορτή μου, πριν 3 χρόνια όταν ήμουν 15, ήρθε μια γιαγιούλα(γνωστή της μητέρας μου) στο σπίτι να μου πει χρόνια πολλά. Όταν ήρθε και πήγε να με φιλήσει γυρίσαμε και οι 2 τα μάγουλα μας κατά τέτοιο τρόπο έτσι ώστε να φιληθούμε στο στόμα. Αυτό το φιλί κράτησε 2-3 δευτερόλεπτα. Δεν θα με πείραζε τόσο, αλλά ήταν και κάτι φίλοι μου μπροστά στο περιστατικό και γελούσαν, και είχα κοκκινήσει!! Όχι για το φιλί, αλλά για το βλέμμα των φίλων μου :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Μόλις τώρα.
Κατεβάζω το American History X να δω στο λάπτοπ γιατί δεν το είχα δει ποτέ αν και το είχα ακουστά πολλές φορές.
Είμαι στο σαλόνι μαζί με τον μπαμπά.
Συνηθίζω λοιπόν που λέτε να έχω την ένταση χαμηλή γιατί το βράδυ που ακούω μουσική δε θέλω να τους ενοχλώ που κοιμούνται.
Αυτή η ταινία όμως για κάποιον λόγο δεν ακουγόταν -στην αρχή τουλάχιστον- καλά οπότε βάζω τα ηχεία στο φουλ (τόσο χαζή)
Όποιος έχει δει την ταινία ξέρει ότι στα πρώτα δευτερόλεπτα παρουσιάζεται ένα ζευγάρι να επιδίδεται σε έντονες πράξεις με ανάλογα ηχητικά εφέ κιόλας!
Παθαίνω ΤΗΝ ντροπή της ζωής μου, κλείνω την ταινία και στέκομαι σα χαζό μπροστά σε μια άδεια σελίδα του google. Και ο μπαμπάς "θα βγω έξω λίγο"
:P
Τι θα νόμιζε ότι έβλεπα;;; :whistle:

Χα! Εγω ειχα παθει το αλλο πριν 2 χρονια. Συνηθως, οταν εβαζα να δω καποια ταινια, ερχοταν κι ο πατερας μου, εβλεπε λιγο κι αν του αρεσε καθοταν. Ειχα βαλει να δω λοιπον μια ταινια με τον Τζιμ Καρεϊ. Καθομασταν, βλεπαμε μια χαρα το εργο ωσπου εμφανιζεται σε μια σκηνη ο Καρει να... ασελγει (το λεω διακριτικα) σε μια κυρια (milf, τα αγορια θα καταλαβουν). Η ΝΤΡΟΠΗ. Δεν περιμενα να εχει τετοιες σκηνες :P
Επισης, αυτο που κανω συνεχεια ειναι, καθε φορα που περναμε με τις φιλες μου εξω απο ενα καταστημα, να σχολιαζω το ταδε ρουχο ή παπουτσι και ο πωλητης/καταστηματαρχης να ειναι απο πισω μου και να με κοιταει με μισο ματι :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Χα! Εγω ειχα παθει το αλλο πριν 2 χρονια. Συνηθως, οταν εβαζα να δω καποια ταινια, ερχοταν κι ο πατερας μου, εβλεπε λιγο κι αν του αρεσε καθοταν. Ειχα βαλει να δω λοιπον μια ταινια με τον Τζιμ Καρεϊ. Καθομασταν, βλεπαμε μια χαρα το εργο ωσπου εμφανιζεται σε μια σκηνη ο Καρει να... ασελγει (το λεω διακριτικα) σε μια κυρια (milf, τα αγορια θα καταλαβουν). Η ΝΤΡΟΠΗ. Δεν περιμενα να εχει τετοιες σκηνες :P
Επισης, αυτο που κανω συνεχεια ειναι, καθε φορα που περναμε με τις φιλες μου εξω απο ενα καταστημα, να σχολιαζω το ταδε ρουχο ή παπουτσι και ο πωλητης/καταστηματαρχης να ειναι απο πισω μου και να με κοιταει με μισο ματι :redface:

:confused: Πρέπει πριν κανα δυο χρόνια να είχαμε μαζευτεί η οικογένειά μου και άλλοι δυο με το παιδί τους να δούμε ταινία και νομίζω βάλαμε αυτήν! Γιατί θυμάμαι τον Κάρει να κάνει τη χαρακτηριστική κίνηση και μετά οι δυο μπαμπάδες να προτείνουν να δούμε ένα μίκι μάους :P

Α μια άλλη βλακεία που κάνω είναι μερικές φορές να κοιτάζομαι στα παράθυρα των αυτοκινήτων. Μέχρι που μια μέρα το βλέμμα μου συναντήθηκε με του οδηγού αφού πρώτα είχα φτιάξει το μαλλί για κάμποσα δευτερόλεπτα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
:confused: Πρέπει πριν κανα δυο χρόνια να είχαμε μαζευτεί η οικογένειά μου και άλλοι δυο με το παιδί τους να δούμε ταινία και νομίζω βάλαμε αυτήν! Γιατί θυμάμαι τον Κάρει να κάνει τη χαρακτηριστική κίνηση και μετά οι δυο μπαμπάδες να προτείνουν να δούμε ένα μίκι μάους :P

Α μια άλλη βλακεία που κάνω είναι μερικές φορές να κοιτάζομαι στα παράθυρα των αυτοκινήτων. Μέχρι που μια μέρα το βλέμμα μου συναντήθηκε με του οδηγού αφού πρώτα είχα φτιάξει το μαλλί για κάμποσα δευτερόλεπτα :D
Χαχα αυτό το είχα πάθει στην τράπεζα. Ήταν περίεργο το τζάμι και μετά από ώρα είδα ότι με κοιτούσε ο υπάλληλος. Ρεζίλια :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Χαχα αυτό το είχα πάθει στην τράπεζα. Ήταν περίεργο το τζάμι και μετά από ώρα είδα ότι με κοιτούσε ο υπάλληλος. Ρεζίλια :redface:
Αν ήταν καλός ο υπάλληλος χαλάλι το ρεζίλι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Πρώτο μάθημα πανελλαδικών, έκθεση και σε δύο μέρες θα έγραφα μαθηματικά γενικής. Αφού ήμουν όλη μέρα στο τρέξιμο, το μεσημεράκι, χωρίς να προλάβω να ξεκουραστώ είχα μάθημα μαθηματικών στο φροντ, αλλά ήμουν τόσο χάλια, με πονοκέφαλο, οπότε το μάθημα με κούρασε κι άλλο... Τέλος πάντων, μετά το μάθημα πήγα να πάρω κάρτα για το κινητό. Πάω στο περίπτερο, ζητάω μια κάρτα και περίμενα να βγει αυτό το χαρτάκι από το μηχάνημα. Μου δίνει λοιπόν η κυρία εκεί ένα χαρτάκι, το παίρνω εγώ χαμογελαστή, ευχαριστώ λέω και φεύγω. Και τότε με φωνάζει η κυρία από το περίπτερο ότι πήρα την απόδειξη και όχι την κάρτα. :giveup: Eίχα πάρει και 20 ευρώ καρτα. Αλλά πιστεύω ότι δικαιολογούμαι, δεν έβλεπα μπροστά μου εκείνη την ημέρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pkat876

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pkat876 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Θα σας διηγηθώ ένα απίστευτο περιστατικό που συνέβη στο φροντιστήριό μου. Είχαμε μάθημα φυσικής και ο καθηγητής μας γενικά είναι πολύ άνετος, γελάμε συνέχεια, τον δουλεύουμε, μας δουλεύει κτλ
Αυτός λοιπόν χρησιμοποιεί δικούς του μαρκαδόρους. Επειδή λοιπόν είχε τελειώσει το μελάνι έβγαλε από την τσάντα του μία συσκευασία που περιείχε ανταλλακτικά . Η φίλη μου που ήταν λίγο αφηρημένη δεν είχε καταλάβει τι είχε γίνει και τον ρωτάει.
-"Τι είναι αυτό;"
εκείνος λέει σε λίγο πιο χαμηλή ένταση
-Η καινούρια συσκευασία της durex! :eek:
Η φίλη μου δεν το άκουσε και της λέω ότι η συσκευασία έχει μέσα μελάνι για να το βάλουμε στον μαρκαδόρο. Εκείνη λοιπόν του λέει:
" Να σας το βάλω εγώ;"
Λιώσαμε:rofl: Και το πιο αστείο ήταν ότι δεν είχε καταλάβει τι συνέβαινε μιας και όλοι γελούσαμε μέχρι να χτυπήσει το κουδούνι! Όταν της εξηγήσαμε τι είχε γίνει τελικά περιττό να σας πω ότι άλλαξε 10000 χρώματα!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Δεν ξερω αν ταιριαζει ακριβως εδω, αλλα το εχω απορια. Εχει τυχει σε κανενα να δωσει το χερι σε καποιον για χειραψια κι ο αλλος επιτηδες να μην την ανταποδωσει ; Δεν σε φερνει κατι τετοιο σε δυσκολη θεση, ειδικα αν μπροστα ειναι κι αλλοι ανθρωποι ; Τι θα κανατε σε μια τετοια περιπτωση ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Δεν ξερω αν ταιριαζει ακριβως εδω, αλλα το εχω απορια. Εχει τυχει σε κανενα να δωσει το χερι σε καποιον για χειραψια κι ο αλλος επιτηδες να μην την ανταποδωσει ; Δεν σε φερνει κατι τετοιο σε δυσκολη θεση, ειδικα αν μπροστα ειναι κι αλλοι ανθρωποι ; Τι θα κανατε σε μια τετοια περιπτωση ; :P
Δε μου' χει τύχει ποτέ..μόνο σε ταινίες :P
Άμα μου τύχαινε ειλικρινά δεν ξέρω τι θα κανα..μάλλον θα τραβούσα το χέρι μου πίσω και θα το προσπερνούσα..και άλλοι άνθρωποι να υπήρχαν γύρω δε νομίζω πως θα φαινόμουν εγώ η κακιά..πάντως δε νομίζω πως κολλάει εδώ αυτή η περίπτωση γιατί ρεζίλι δε γίνεσαι σε τέτοιες συνθήκες..ούτε ο άλλος που το κάνει επίτηδες..ηθικό είναι το θέμα :worry::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Δεν ξερω αν ταιριαζει ακριβως εδω, αλλα το εχω απορια. Εχει τυχει σε κανενα να δωσει το χερι σε καποιον για χειραψια κι ο αλλος επιτηδες να μην την ανταποδωσει ; Δεν σε φερνει κατι τετοιο σε δυσκολη θεση, ειδικα αν μπροστα ειναι κι αλλοι ανθρωποι ; Τι θα κανατε σε μια τετοια περιπτωση ; :P

Βεβαιώνεσαι πάντα πως θα έχεις την προσοχή του άλλου εκείνη την ώρα γιατί συνήθως μπορεί απλά να μη το έχει πάρει χαμπάρι. Αν όντως δε θέλει απλά απομακρύνεις το χέρι διακριτικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν ξερω αν ταιριαζει ακριβως εδω, αλλα το εχω απορια. Εχει τυχει σε κανενα να δωσει το χερι σε καποιον για χειραψια κι ο αλλος επιτηδες να μην την ανταποδωσει ; Δεν σε φερνει κατι τετοιο σε δυσκολη θεση, ειδικα αν μπροστα ειναι κι αλλοι ανθρωποι ; Τι θα κανατε σε μια τετοια περιπτωση ; :P

Αρχίζεις να ξίνεις το χέρι που έδωσες για χειραψία, λέγοντας παράλληλα "Καλά τη φαγούρα είναι αυτή ξαφνικά, να δεις θα με περπάτησε τίποτα το βράδυ"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Αρχίζεις να ξίνεις το χέρι που έδωσες για χειραψία, λέγοντας παράλληλα "Καλά τη φαγούρα είναι αυτή ξαφνικά, να δεις θα με περπάτησε τίποτα το βράδυ"
Ο Χριστός και η Παναγία.:look:
Και οι 30 απόστολοι :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pkat876

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pkat876 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Δεν ξερω αν ταιριαζει ακριβως εδω, αλλα το εχω απορια. Εχει τυχει σε κανενα να δωσει το χερι σε καποιον για χειραψια κι ο αλλος επιτηδες να μην την ανταποδωσει ; Δεν σε φερνει κατι τετοιο σε δυσκολη θεση, ειδικα αν μπροστα ειναι κι αλλοι ανθρωποι ; Τι θα κανατε σε μια τετοια περιπτωση ; :P

Μου έχει τύχει κι αυτό. Πολύ αμήχανη στιγμή. Υπάρχουν όμως και χειρότερα. Νόμιζα ότι μου είχαν δώσει το χέρι για χειραψία, ενώ πήγαινε σε άλλον. Δίνω κι εγώ το χέρι μου, βάζει κι ο άλλος το δικό του και βρεθήκαμε 3 να κάνουμε χειραψία:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top