Ερωτικές εμπειρίες από καλοκαιρινές διακοπές

Rania

Νεοφερμένος

Ο Rania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Καλοκαιράκι, καλοκαιράκι! Τί τρελό μπορεί να έχει συμβεί στον καθένα μας, κάνοντας τις διακοπούλες μας σε ένα νησί π.χ. ʼραγε γνωρίσαμε τον έρωτα της ζωής μας; ήταν one night stand ή είχε και συνέχεια? Πού, ποιός (από πού), τί και πώς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Rania :
Καλοκαιράκι, καλοκαιράκι! Τί τρελό μπορεί να έχει συμβεί στον καθένα μας, κάνοντας τις διακοπούλες μας σε ένα νησί π.χ. ʼραγε γνωρίσαμε τον έρωτα της ζωής μας; ήταν one night stand ή είχε και συνέχεια? Πού, ποιός (από πού), τί και πώς;

Ρανια αυτό που περιγράφεις είναι ακριβώς το καλοκαίρι... για αυτούς που έχουν σχέση να περνάνε πολύ περισσότερες ώρες με τον σύντροφό τους και για τους μόνους-ες όλα τα άλλα! Το καλοκαιράκι τα περιέχει όλα! Έρωτες, one night stands... και προετοιμασία για τον χειμώνα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania

Νεοφερμένος

Ο Rania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes :
Ρανια αυτό που περιγράφεις είναι ακριβώς το καλοκαίρι... για αυτούς που έχουν σχέση να περνάνε πολύ περισσότερες ώρες με τον σύντροφό τους και για τους μόνους-ες όλα τα άλλα! Το καλοκαιράκι τα περιέχει όλα! Έρωτες, one night stands... και προετοιμασία για τον χειμώνα!!!
Συμφωνώ απολύτως μαζί σου!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania

Νεοφερμένος

Ο Rania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes :
Ρανια αυτό που περιγράφεις είναι ακριβώς το καλοκαίρι... για αυτούς που έχουν σχέση να περνάνε πολύ περισσότερες ώρες με τον σύντροφό τους και για τους μόνους-ες όλα τα άλλα! Το καλοκαιράκι τα περιέχει όλα! Έρωτες, one night stands... και προετοιμασία για τον χειμώνα!!!
Εννοώ να βγαίνεις με κάποιον, όχι να έχεις σχέση, όταν βγαίνεις με κάποιον δεν σημαίνει απαραίτητα ότι έχεις και σχέση. Καλοκαίρι είναι αυτό και να θελες να κάνεις σχέση σε νησί ... δύσκολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μμμμ...ας πω κι εγώ...Καλοκαίρι,διακοπές στο Παράλιο...Πρώτες διακοπές μόνη μου σαν φοιτήτρια...Γνωρίζω το Νίκο σε club....ωραίος με στυλάκι...εγώ ελεύθερη...ε...έγινε το conne 8) Την μέρα που ήταν να φύγω ήταν απόμακρος και κάπως αλλά εγώ στον κόσμο μου!'Αλλωστε είχα πάει για να περάσω καλά και να χαλαρώσω και δεν είχα σκοπό για σχέση...Έλα όμως που εκείνη την βραδιά γνώρισα τον αδελφό του!τα είχα δεί όλα...Είναι εκεί που λες...Μα γιατί να γνωρίσω αυτόν πρώτα και ΟΧΙ τον αδελφό του!Το ξημέρωμα μας βρήκε στις ξαπλώστρες να μιλάμε για εμάς - εννοώ για την ζωή μας- αγκαλιασμένοι....Και μετά να φεύγω για να γυρίσω Βόλο...όχι δεν έγινε κάτι να σας προλάβω...Ούτε καν φιλί....Απλά ήταν μια πολύ γλυκιά στιγμή με ένα λάθος άνθρωπο σε λάθος μέρος....Ελπίζω να είναι καλά και να παντρεύτηκε την κοπελιά με την οποία ήταν ερωτευμένος αλλά είχαν τόσα προβλήματα.... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
έγώ πέρυσι το καλοκαίρι σε παραλία κάτω απο την πανσέληνο του Αυγούστου σε μια παραλία σε ξαπλώστρες τα έφτιαξα με το παιδί που τα έχω τώρα ήταν υπέροχα,λες και ήταν στημένο το σκηνικό όπως στις ταινίες :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
έγώ πέρυσι το καλοκαίρι σε παραλία κάτω απο την πανσέληνο του Αυγούστου σε μια παραλία σε ξαπλώστρες τα έφτιαξα με το παιδί που τα έχω τώρα ήταν υπέροχα,λες και ήταν στημένο το σκηνικό όπως στις ταινίες :inlove:

Κάλε Αύγουστο τα φτάξατε και προβληματίζεσαι απο τώρα τι δώρο θα του κάνεις για τον ένα χρόνο?????? Ηρέμησε καλέ, έχεις καιρό ακόμα μπροστά σου! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Κάλε Αύγουστο τα φτάξατε και προβληματίζεσαι απο τώρα τι δώρο θα του κάνεις για τον ένα χρόνο?????? Ηρέμησε καλέ, έχεις καιρό ακόμα μπροστά σου! :)

Ναι αλλά σε΄λίγες μέρες θα φύγω και πρέπει να το αγοράσω τώρα γιατί θα πάω εκεί που θα έιναι αυτός και είναι εύκολο να μάθει τι έχω πάρει και εύκολο να με δει οταν το αγοράζω.είναι περίεργηξ περίπτωση γι'αυτό πρέπει να του το πάρω τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
ααχχχ..τι να λέμε τώρα..έχω καεί τελείως απ'αυτά τα καλοκαίρια..! :P το ένα καλοκαίρι γνώρισα τον έρωτα της ζωής μου και 2 χρόνια μετά -αφού επέστρεψε απ'το εξωτερικό όπου σπούδαζε- ξανασυναντηθήκαμε το καλοκαίρι και μαζί του πέρασα την πιο υπέροχη νύχτα της ζωής μου...:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JohnyBoy

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Μια φορα εχω ερωτευθει στην ζωη μου και ηταν φετος το καλοκαιρι... Αλλα αυτη μενει αλλου... Θα μπορουσα να κανω τα παντα για αυτην και σε λιγοτερο απο ενα μηνα εχει γενεθλια!!! Μακαρι να τα καταφερω να ειμαι εκει! Τωρα για το καλοκαιρι σιγουρα ολοι το λατρευουμε αλλα στην περιπτωση μου απο την μια ηταν το καλυτερο καλοκαιρι της ζωης μου και απο την αλλη τωρα περναω την χειροτερη εξ αιτιας του.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex-k

Νεοφερμένος

Ο Alex-k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
;)Ένα καλοκαίρι μου κατασπάραξαν την ψυχή καρδιά πες το όπως θες γιατί είχα τέσσερις σχέσης ταυτόχρονα με ελεύθερες αρραβωνιασμένες και παντρεμένες ήταν η τελευταία φορά που έκανα έρωτα δεν υπάρχω ποια:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
;)Ένα καλοκαίρι μου κατασπάραξαν την ψυχή καρδιά πες το όπως θες γιατί είχα τέσσερις σχέσης ταυτόχρονα με ελεύθερες αρραβωνιασμένες και παντρεμένες ήταν η τελευταία φορά που έκανα έρωτα δεν υπάρχω ποια:/:

Βρε παιδιααααα ... :D

τουτο ειν' μνημιώδες το ποστ λέμεεεεεεε
πως αφέθηκε έτσι απαρατήρητο

Καλέ μου αλεξ -κάπα μάλλον κάτι άλλο σε κατασπάραξαν και ουχί την ψυχηκαρδιάόπωςθεςπεςτοδεβαριέσαι :P


Τεςπα αυτό το ασύλληπτης αξίας ποστ μου θύμισε το ανέκδοτο που ήταν ένας γερμανός , ένας ιταλός και ένας έλληνας σε διακοπές ...
Το πρώτο πρωινό των διακοπών τους πίνοντας καφέ άρχισαν να λένε πόσες φορές έκανε ο καθένας
έρωτα το βράδυ

Ο ιταλός λέει : Εγώ παιδιά έκανα 4 φορές έρωτα με τη γυναίκα μου και το πρωί όταν ξύπνησα μου
φτιαξε ένα φοβερό πρωινό με μαρμελάδες , ομελέτες χαμός και φιλώντας με μου είπε : αγάπη μου ήταν
η πιο συγκλονιστική βραδιά της ζωής μου ...

Ο γερμανός λέει : εγώ παληκάρια έκανα 6 φορές έρωτα με τη δικιά μου και το πρωί μου έφερε στο κρεβάτι κρουασάν , και μετά μου είπε αγάπη μου ήσουν φοβερός , καταπληκτικός ..
Γυρνάνε στον έλληνα και τον ρωτάνε : εσύ τελικά πόσες φορές έκανες έρωτα απόψε ?

Παιδιά , λέει εγώ έκανα μια φορά έρωτα με τη γυναίκα μου

Μα φορά ΜΟΝΟ ??? του λένε οι άλλοι .. αν είναι δυνατόν αίσχος
Και το πρωί τι σου ειπε ?



-Εεεεε, το πρωί μου είπε : αγάπη μου μη σταματάς , μη σταματάς ..

................................................................................................

Τώρα πρέπει να πω κι εγώ μια ερωτική εμπειρία από καλοκαιρινές διακοπές ??? :hmm:

Χμμ ...
για να ανατρέξω στο ημερολόγιο μου....


ΑΑαα, ναι θυμήθηκα μια εμπειρία από μια κρουαζιέρα που είχα πάει
σας την μεταφέρω ακριβώς όπως την έχω καταγράψει


Ημέρα 1η

Αγαπημένο μου ημερολόγιο.

Όλα είναι πακεταρισμένα για την κρουαζιέρα.
Τα πιο σέξι φορέματά μου και τα είδη μακιγιάζ.

Έχω εξουθενωθεί!

--------------------------------------------------------------
Ημέρα 2η

Όλη μέρα στη θάλασσα, ήταν υπέροχα, είδα φάλαινες και δελφίνια!

Γνώρισα και τον Καπετάνιο σήμερα - φαίνεται πολύ καλός άνθρωπος.

--------------------------------------------------------------

Ημέρα 3η

Σήμερα ήμουν στην πισίνα. Έκανα βόλτα στο κατάστρωμα κι έπαιξα γκολφ.
Ο Καπετάνιος με προσκάλεσε στο τραπέζι του για φαγητό.
Αισθάνθηκα μεγάλη τιμή και πέρασα υπέροχα.
Είναι πολύ ελκυστικός και περιποιητικός.
------------------------------------------------------------

Ημέρα 4η

Κέρδισα 8000 στο καζίνο του πλοίου!

Ο Καπετάνιος μου ζήτησε να φάω μαζί του στην καμπίνα του.
Είχαμε ένα πολυτελές δείπνο με χαβιάρι και σαμπάνια.

Μου ζήτησε να περάσω τη νύχτα μαζί του, αλλά αρνήθηκα.
Του είπα ότι δεν μπορώ να φανώ άπιστη στο σύντροφό μου
-----------------------------------------------------------------

Ημέρα 5η

Στην πισίνα και σήμερα. Κάηκα απ' τον ήλιο, κι ύστερα πήγα
στο πιάνο μπαρ για ποτό την υπόλοιπη μέρα.

Ο Καπετάνιος με είδε και με κέρασε αρκετά ποτά. Στ' αλήθεια είναι γοητευτικός.
Και πάλι μου ζήτησε να πάω στην καμπίνα του το βράδυ...

Αρνήθηκα ξανά. Μου είπε ότι αν δεν του δώσω αυτό που θέλει από μένα,
θα βυθίσει το πλοίο.
:eek:

Σοκαρίστηκα!!





-------------------------------------------------------------------------
Ημέρα 6η







Σήμερα έσωσα 1600 ζωές.







Τρεις φορές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex-k

Νεοφερμένος

Ο Alex-k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Μελιώ υπέροχη ζωή είσαι πλούσια και το δείχνεις με τα ακριβά φορέματα και της κρουαζιέρες ακόμα και με την λατρεία σου στο σύντροφο σου αλλά είσαι ζηλιάρα
Αλλά μου θυμίζεις ένα αστείο λέει ένας καπετάνιος σε κάποια αν κάνεις έρωτα μαζί μου
Θα σου κάνω δώρο ένα πλοίο όταν κάνανε όλο το βράδυ έρωτα και αυτή σε μια παύση του ζήτησε το πλοίο της λέει μα δεν βλέπεις που έχουμε μπει στα σωσίβια το πλοίο βούλιαξε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Μελιώ υπέροχη ζωή είσαι πλούσια και το δείχνεις με τα ακριβά φορέματα και της κρουαζιέρες
Ήμανε ήμανε η άτιμη ΠλουσΙα δεν το ήξερες ?
Είμαι η γνωστή σε όλους τους εφοπ-λιστρικούς κύκλους
Ζιζή Δεζάπλουτη
Χάρηκα για τη γνωριμία :)
ακόμα και με την λατρεία σου στο σύντροφο σου αλλά είσαι ζηλιάρα

Νι , νι κι αυτό το ʽχω τονε έχω κάνει Θεό αλλά του λείπει το ένα μάτι .... Κυκλώπεια αγάπη


Πάνω στη ζήλεια μου καταλαβαίνεις …
Αλλά μου θυμίζεις ένα αστείο λέει ένας καπετάνιος σε κάποια αν κάνεις έρωτα μαζί μου

Θα σου κάνω δώρο ένα πλοίο όταν κάνανε όλο το βράδυ έρωτα και αυτή σε μια παύση του ζήτησε το πλοίο της λέει μα δεν βλέπεις που έχουμε μπει στα σωσίβια το πλοίο βούλιαξε
Τώρα αμα σου πω πως δεν κατάλαβα γρι από το ανέκδοτο ? Μετάφραση παίζει ?

Ήμανε και ξανθιά κατά το πρόσφατο παρελθόν οπότε ( εκεί ρίχνω πάντα όσα δεν "θέλω" να καταλάβω;) )
Το μόνο που κατάλαβα είναι πως ο καπετάνιος αντί κ@πότας έβαλε σωσίβιο ?
Ατσα !

Προσόντα ο .. καπετάνιος:P


Καλέ μου Αλέξη δεν ξέρω και πώς να στο πω …
Δεν θέλω να σε ταράξω … κοίτα …
Σκύψε λιγάκι να στο πω στο αυτί
Εεεεε , μα τράβα βρε παληκάρι μου τη φράντζα παραπέρα και θα μου βγάλεις το μάτι :D

Ανέκδοτο ήτανε χαρά μου , το έχουν γράψει και στο αντίστοιχο τόπικ , αλλά μη διαρεύσει προς τα έξω , νιι ?


Το λεπόν …
Για να μην πάει εις τα εξ ων συνετέθη αυτό το μην
Ας πω μια εμπειρία …

Ήταν ένα αγόρι ..... Ήταν ένα κορίτσι … .. Ήταν καλοκαίρι ....
Λουλούδια στην καρδιά …

Αφιερωμένο σε όλες τις ερωτικές ιστορίες του καλοκαιριού :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex-k

Νεοφερμένος

Ο Alex-k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Δεν σου απαντώ κατάλαβες και μου το έδειξες απλός αναρωτάμε μήπως είναι απλά σύμπτωση γιατί όλες οι γυναίκες το έχετε αλά δίπλα σας (στο είδωλο σας στον καθρέφτη) ίσως Δεν ξέρω κάπου δίπλα σας
Πάντως ο Πασχάλης καλά το είπε αν δεν θέλαμε και την αγάπη δική μας θα περνάγαμε υπέροχα η τουλάχιστον μέχρι να φύγει το κορίτσι
Α και ο καπετάνιος δεν φόρεσε καπότα ο λιμενάρχης φόρεσε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Για να ξυπνάμε λίγο.. Summer 2010
Καλά οι καλοκαιρινοί έρωτες είναι οι καλύτεροι, οι πιο απολαυστικοί και αυτοί που σε πονάνε κατά κανόνα λιγότερο έως καθόλου..
Ωραιότερη εμπειρία πριν 5 χρόνια... Είχα φάει σκάλωμα με μία σέρβα η οποία είναι η ωραιότερη γυναίκα που έχω δει έως και σήμερα στη ζωή μου.. Η κυρία λοιπόν δεν μου καθότανε και 2 μέρες πριν φύγουμε της μιλάω ευθέως.. Της λέω ότι την γουστάρω..Αυτή μου λέει ότι με βλέπει σαν φίλο κτλ κτλ.. Γνωστό το παραμυθάκι...
Μου λέει ότι του χρόνου που θα ξαναβρεθούμε θα αλλάξει ο ρόλος μου και ότι θα την βλέπω αλλιώς.. Και της απαντάω εγώ του χρόνου θα έχουν αλλάξει και των 2 οι ρόλοι μας... Μου λέει οχι δεν θα αλλάξει και των 2.. Λέω καλά.. Αλλά οι ουρανοί ήταν ανοιχτοί...

Έρχετε το του χρόνου... το επόμενο καλοκαιράκι.. στην ίδια περιοχή παραθερίζαμε βρεθήκαμε.. Μαζί της όμως ήρθε και μία φίλη της απο βελιγραδι και θα την φιλοξενούσε για κάποιες μέρες... Ε γνωριστήκαμε αρχίσαμε να βγαίνουμε και ξαφνικά σκάει η μπόμπα.. Η κολλητή της τρελή και παλαβή μαζί μου... χαχαχα λέω ωπ εδώ είμαστε.. Και η φίλη της μου είχε αρέσει εμένα.. δλδ με ένα σμπάρο δυο τριγώνια... Ε ήταν να μην τα φτιάξουμε.. Απο τη στιγμή που τα φτιάξαμε με την φίλη της η κυρία προσπαθούσε να την απομακρύνει απο εμένα.. Στην αρχή έσπασε την παρέα και έπερνε την δικιά μου και βγαίνανε με άλλες παρέες... Η δικιά μου την παράταγε και ερχόταν να με βρεί.. Έγινε αυτο 1 2 3 ώσπου κατάλαβε η δικιά μου ότι κάτι δεν πάει καλα... Τα λέω όλα στη δικιά μου για το τι είχε παιχτεί αλλά της λέω να μην της πεί τπτ να δούμε που το πάει..

Τελικά είδαμε..... Ήρθε και μου είπε η κυρία ότι δεν ξέρει για ποιον λόγο άλλα δεν της άρεσε που τα έφτιαξα με την φίλη της και ότι άρχισε να νιώθει κάποια πράγματα για μένα κτλ κτλ... Της είπα να κοιτάξει να το πνίξει ότι και αν είναι γτ είμαι πολύ ερωτευμένος με τη φίλη της και να σταματήσει να προσπαθεί να μας απομακρύνει... Ψέματα της είπα.. ένας θεός ξέρει με τη ψυχραιμία βέβαια, όταν μου τα έλεγε αυτά μέσα μου έλιωνα αλλά έχω μάθει στη ζωή μου να είμαι δίκαιος.. Την ευκαιρία της την είχε χάσει...

Την επόμενη χρονιά η δικιά μου ήρθε μόνη της με την οικογένεια της και παραθέρισαν στο ίδιο μέρος, ενώ την άλλη δεν την ξαναείδα ποτέ...

ας της αφιερώσω και κάτι καλή ώρα εκεί που είναι:



Έλα να χτυπήσουμε καμιά σουηδέζα φέτος λεμεεεεεεεεεε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Κ δεν έκανες τίποτα με την κοπέλα που σου άρεσε πρώτα Speedy ??κρίμααααααααααα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
speedy που παραθεριζεις ρε θηριο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Έλα να χτυπήσουμε καμιά σουηδέζα φέτος λεμεεεεεεεεεε...

Μονο μην της μαρτυράς ότι το nickname σου είναι Speedy, e?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
μία σέρβα
δυο τριγώνια
καμιά σουηδέζα
Speed, μην περιφρονείς και τις τσιπούρες man, νοστιμότατες! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top