Όταν οι γείτονες κάνουν σεξ

NatashaLP

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Γείτονα και γειτόνισσά μου δεν έχει τύχει ν ακούσω ποτέ.Ωστόσο έχει τύχει να είμαι εγώ η 'φωνακλού" και την επόμενη μέρα να κάνουν παρατήρηση στο αγόρι μου αυτοί που μένουν από πάνω του :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Όταν είσαι ο γείτονας που κάνει σεκς. :eek:

:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
τα καλοκαίρια η από κάτω φωνάζει σαν να μήν υπάρχει αύριο..την ακούει όλο το τετράγωνο.
ακόμα και με κλειστές πόρτες οι φωνές της σε ξυπνάνε
οι διάλογοι:
-θέλω να μου τα ρίξεις στο πρόσωπο να τα βλέπω
-πάρτα μωρι π..τανα
3-4 φορές κάθε βράδυ..μέχρι τα ξημερώματα

βάζω ένα ποτήρι τζακ, αράζω στο μπαλκόνι, στρίβω τσιγάρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos1988

Νεοφερμένος

Ο giorgos1988 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
τα καλοκαίρια η από κάτω φωνάζει σαν να μήν υπάρχει αύριο..την ακούει όλο το τετράγωνο.
ακόμα και με κλειστές πόρτες οι φωνές της σε ξυπνάνε
οι διάλογοι:
-θέλω να μου τα ρίξεις στο πρόσωπο να τα βλέπω
-πάρτα μωρι π..τανα
3-4 φορές κάθε βράδυ..μέχρι τα ξημερώματα

βάζω ένα ποτήρι τζακ, αράζω στο μπαλκόνι, στρίβω τσιγάρο

Αχαχαχαχαχα ρε gaspar δεν τους έχεις πει τίποτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Χαχαχαχ εχω λιωσει :P Εγω θυμαμαι στο σπιτι του κολλητου μου μια μερα η κυρα τατιανα(γειτονισσα) αποφασισε να το κανει με το αγορι της.Φανταστειτε τωρα ημουν στο κρεβατι,το οποιο το εχουν βαλει διπλα στον τοιχο, και να νοιωθω να κινειται(το κρεβατι) και να ακουγεται η τατιανα να φωναζει πιο δυνατα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
τα καλοκαίρια η από κάτω φωνάζει σαν να μήν υπάρχει αύριο..την ακούει όλο το τετράγωνο.
ακόμα και με κλειστές πόρτες οι φωνές της σε ξυπνάνε
οι διάλογοι:
-θέλω να μου τα ρίξεις στο πρόσωπο να τα βλέπω
-πάρτα μωρι π..τανα
3-4 φορές κάθε βράδυ..μέχρι τα ξημερώματα

βάζω ένα ποτήρι τζακ, αράζω στο μπαλκόνι, στρίβω τσιγάρο

Γιατί δεν κατεβαίνεις κάτω να της τα ρίξεις στο πρόσωπο να ησυχάσει κι αυτή κι εσύ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Λογω οροφοδιαμερισματος και ρετιρε, δεν εχω τετοιες εμπειριες. Η μονη φορα που υπηρχε κατι σχετικο με γειτονες ηταν με μια κοπελα στην απεναντι πολυκατοικια, η οποια δεν εχει τεντες, που καθοταν γονατιστη μπροστα στη μπαλκονοπορτα. Προφανως ηταν καποια "τιμωρια" στα πλαισια παιχνιδιων Κυριαρχιας-υποταγης και ισως ηταν και ο σκοπος να τη βλεπουν οι γειτονες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Λογω οροφοδιαμερισματος και ρετιρε, δεν εχω τετοιες εμπειριες. Η μονη φορα που υπηρχε κατι σχετικο με γειτονες ηταν με μια κοπελα στην απεναντι πολυκατοικια, η οποια δεν εχει τεντες, που καθοταν γονατιστη μπροστα στη μπαλκονοπορτα. Προφανως ηταν καποια "τιμωρια" στα πλαισια παιχνιδιων Κυριαρχιας-υποταγης και ισως ηταν και ο σκοπος να τη βλεπουν οι γειτονες

Αχ τι τέλειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.

Stitchpunk

Δραστήριο μέλος

Η Eternal Sunshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 596 μηνύματα.
Το σπίτι μου είναι σε συγκρότημα μονοκατοικιων και το χωρίζει ένας τοίχος με των διπλανων. Οι διπλανοι παντρεμενοι χρόνια, δεν ακουγονταν ποτέ τη νύχτα. Ένα βράδυ κατά τις 3 ξυπναω από ένα συνεχόμενο θόρυβο. "Ντουκ ντουκ, ντουκ ντουκ.." λέω έγινε θαύμα! Οι διπλανοι αποφάσισαν να ξαραχνιασουν! Περνάνε 10 λεπτά, περνάει ένα εικοσαλεπτο και συνεχιζα να ακουω ντουκ ντουκ. Λέω δεν μπορεί! Κι όπως συγκεντρωνομαι στον ήχο, να καταλάβω τι συμβαίνει, συνειδητοποιώ ότι είναι το πλυντηριο τους!!! Μα καλά, ποιός βάζει πλυντηριο στις 3 η ώρα τα ξημερώματα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Νυχτερινο τιμολογιο ΔΕΗ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίντα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίντα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
ότι χειρότερο να ακούς συμφοιτητές σου να το κάνουν και την επόμενη μέρα να τους αντικρίζεις και να μην ξέρεις πως να τους πεις να ΣΚΑΝΕ γιατι ενοχλούν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
ότι χειρότερο να ακούς συμφοιτητές σου να το κάνουν και την επόμενη μέρα να τους αντικρίζεις και να μην ξέρεις πως να τους πεις να ΣΚΑΝΕ γιατι ενοχλούν

:loltooth: εγώ ευτυχώς δεν έχω τέτοια ζητήματα ....

Απλά φώναζε εντάξει "το μάθαμε" πάμε παρακάτω !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 001921

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Προσωπικά, όλως περιέργως δεν έχω συναντήσει κάτι τέτοιο, αν και θα έπρεπε, δεδομένου του πού ζω. Ίσως έτυχα σε ήσυχη γειτονιά, τι να πω, όλοι οι γείτονες φοιτητές είμαστε σινγκλ, χαχαχαχαχα. Ή ίσως έχουμε καλή ηχομόνωση, υπερβολικά καλή θα έλεγα για γυψοσανίδα :ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω γιατί σαν ενοχλεί να ακούγονται πι γείτονες. Εμένα, το αντίθετο με φιαχνει αυτό το πράγμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 001921

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν καταλαβαίνω γιατί σαν ενοχλεί να ακούγονται πι γείτονες. Εμένα, το αντίθετο με φιαχνει αυτό το πράγμα.

Ε κοίτα, αν είσαι κουρασμένος ή κουρασμένη, είσαι με λίγες ώρες ύπνο και την επομένη δίνεις στις 9 μάθημα... Εεε σε τέτοια περίπτωση σε ενοχλεί. Και γενικά, αν δεν έχεις την πολυτέλεια χρόνου να μείνεις ξυπνητός αφενός, και έχεις τεράστια κόπωση αφετέρου. Σε νορμάλ πλαίσια, πολύ πιθανό πράγματι να "φτιάχνει" τον μέσο άνθρωπο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Αναβιώνω αυτό το θέμα γιατί δεν την παλεύω. Καταρχάς να σημειωθεί ότι δεν είμαι καμία γεροπαράξενη, όταν έμενα μόνη μου και συνέβαινε αυτό δεν είχα θέμα. Ίσα ίσα, καλά να' ναι τα παιδιά. ΑΛΛΑ. Υπάρχει ένα αλλά.

Πλέον έχω επιστρέψει στο πατρικό μου και 2 ορόφους κάτω μένει ένας φοιτητής με την κοπέλα του (ή τον επισκέπτεται καθημερινά τέλος πάντων). Ε όταν αποφασίζουν να το κάνουν (πράγμα που συμβαίνει συχνά και σε διάφορες ώρες, πρωί μεσημέρι βράδυ), του δίνουν να καταλάβει. Φωνές, τραπέζια καρέκλες να σέρνονται πέρα δώθε και μερικές φορές με τη συνοδεία Οικονομοπουλου ή Παντελίδη στη δια πασων (χωρίς να καλύπτονται τα βογκητα, ωστόσο). Το θέμα είναι ότι όταν μένεις με γονείς, δημιουργούνται awkward moments, συν το γεγονός ότι στον 2ο όροφο είναι το γραφείο της μάνας μου και πολλές φορές τους ακούμε εν ώρα εργασίας. Κάθε φορά η καημένη βρίσκει ένα άρθρο στο ίντερνετ και αρχίζει να μου το διαβάζει για να καλύψει το αμήχανο κενό. Δεν ξέρω τι να κάνω πλέον. Να το υπομεινω μέχρι να χωρίσουν ή να μετακομίσει αυτός; Να αφήσω ένα χαρτάκι κάτω απ την πόρτα με χαριτωμένο και χιουμοριστικο ύφος που να τους λέει να κάνουν ησυχία; Χελπ.
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Λογικά είναι στα ντουζένια τους :P Υπομονή :P
Τώρα, κιόλας, με την καραντίνα δεν μπορείς να κάνεις και πολλά... :shifty:
 

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Χμ :hmm:

Η περίπτωση είναι προβληματική και οι επιλογές τόσο πολλές :devil:

Μία φίλη μου είχε το ίδιο πρόβλημα στο πατρικό της, και κάπως έτσι σταματήσαμε να πηγαίνουμε σπίτι της :hehe:
Πέρα όμως, από όλες τις κάφρικες επιλογές που μπορείς να κάνεις, άσε ένα χαρτάκι και δες πώς θα πάει.

Ίσως πάρε και ένα καλό ζευγάρι ακουστικά;!
 
Top