Όχι σχέση, μόνο σεξ

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,964 μηνύματα.
Aπο σενα δεν έλειπε κάτι.... απο εκεινον μήπως έλειπαν;


γιατι μας λές οτι ησουν ολο απομακρη. Δηλαδη τραβουσε αυτος το κάρο σαν το άλογο
απλα και μονο για να δέχεσαι να ειστε μαζι και να κάνετε σεξ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Aπο σενα δεν έλειπε κάτι.... απο εκεινον μήπως έλειπαν;


γιατι μας λές οτι ησουν ολο απομακρη. Δηλαδη τραβουσε αυτος το κάρο σαν το άλογο
απλα και μονο για να δέχεσαι να ειστε μαζι και να κάνετε σεξ;


απο που κ ως που σ αυτη δεν ελειπε κατι? για μενα ηταν κ σρ χειροτερη θεση. Ηταν με εναν ανθρωπο που δεν της αρεσε πραγματικα κ δεν ενιωθε κατι ποσο ικανοποιημενος μπορει να εισαι απο αυτο? μιλαμε για τον συμβιβασμο του συμβιβασμου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,964 μηνύματα.
απο που κ ως που σ αυτη δεν ελειπε κατι? για μενα ηταν κ σρ χειροτερη θεση. Ηταν με εναν ανθρωπο που δεν της αρεσε πραγματικα κ δεν ενιωθε κατι ποσο ικανοποιημενος μπορει να εισαι απο αυτο? μιλαμε για τον συμβιβασμο του συμβιβασμου.


Θα απαντήσει η ιδια ή θα τα γράφεις εσυ για αυτήν; :P

αν δεν της άρεσε πραγματικά μπορουσε να το κοψει. Αλλα δεν γράφει αυτο.... τέλοςπαντων.

Εσυ περιμενεις δηλαδη οτι δεν θα συμβιβαστεις στη ζωη σου;;;; οτι θα πετυχεις ξερω γω ΤΟΝ μορφωμένο ... τον κοινωνικα καταξιωμένο .... με την εμφάνιση που θές και θα ειναι και σωστος χαρακτήρας-έξυπνος-με άποψη αλλα ως δια μαγειας θα συμφωνειτε οποτε θές; :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Θα απαντήσει η ιδια ή θα τα γράφεις εσυ για αυτήν; :P

αν δεν της άρεσε πραγματικά μπορουσε να το κοψει. Αλλα δεν γράφει αυτο.... τέλοςπαντων.

Εσυ περιμενεις δηλαδη οτι δεν θα συμβιβαστεις στη ζωη σου;;;; οτι θα πετυχεις ξερω γω ΤΟΝ μορφωμένο ... τον κοινωνικα καταξιωμένο .... με την εμφάνιση που θές και θα ειναι και σωστος χαρακτήρας-έξυπνος-με άποψη αλλα ως δια μαγειας θα συμφωνειτε οποτε θές; :loltooth:


αλλο να μην περιμενεις το "τελειο" και αλλο να εισαι με καποιον που δεν νιωθεις κατι και να εισαι μαζι του επειδη επιμενει...με αυτο οχι δεν θα συμβιβαζομουν σορρυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,964 μηνύματα.
αλλο να μην περιμενεις το "τελειο" και αλλο να εισαι με καποιον που δεν νιωθεις κατι και να εισαι μαζι του επειδη επιμενει...με αυτο οχι δεν θα συμβιβαζομουν σορρυ


Ε καλα συμφωνώ ουτε εγώ θα συμβιβαζομουν να επιμένω σε κάποια που δεν με κάνει κέφι. Απλά μερικές φορές τα ορια ειναι δυσδιάκριτα και πρέπει να σου κοβει και λιγο για να τα καταλαβαινεις. Οπως έχουν πει και απο το Men Of Style μην σας κακοφαινεται μετά αν ένας άντρας μολις δεν έχει πάρει συνάντηση ή κινητό τις πρώτες δυο εβδομάδες λακίζει. Αν και το τελευταιο έχει να κανει με διαδικτυακες γνωριμιες κυριως γιατι πιστευω οτι με το κοντινο φλέρτ ολα αυτα ξεκαθαριζουν πάρα πολυ γρηγορα. Νομιζω άμεσα ξεκαθαριζουν. Μπορει να μη χρειαστει ουτε 10 λεπτά!

Κοιτάζει κάποια ... κοιτάζεις και εσυ..... σκάς ενα μειδιαμα αν μετα δεν ξανακοιτάξει σημαινει οτι σου φάνηκε οτι κοιταζε. Ένα απλο παράδειγμα.... μιλάς με κάποια ... μιλάει και αυτη... ρωτας ομως μονο εσυ πράγματα και αυτη απαντάει( λογω ευγένειας) ή ζητάς κάποιο φβ κάποιο κινητο να τα πειτε και το αποφευγει. Δεν γουστάρει.Δεν χρειάζεται να επιμεινεις άλλο εσυ σαν άντρας την κινηση που έπρεπε να κάνεις την έκανες.

Και να σου πω την αληθεια αμα η άλλη μονο απαντάει και δεν ρωτάει μπορεις να κοψεις την κουβεντα και να περιμενεις μετά να δεις αν θα κάνει κάτι για να την συνεχισετε. Τοτε μπορει απλα να ειναι οντως ντροπαλή. Αλλα γενικα απο κοντά μια γυναικα φαινεται δεν μπορει να κρυφτει.


Ωστοσο εδω μιλάμε για κάτι διαφορετικο γιατι υπηρχε σεξουαλική επαφή. Ειναι πιο περιπλοκο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuspiciousMinds

Νεοφερμένος

Η SuspiciousMinds αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Δυστυχώς, νομίζω στις περισσότερες περιπτώσεις εμείς οι γυναίκες είμαστε που θα νιώσουμε το κάτι παραπάνω.
Ήρθα στην πόλη που σπουδάζω να δώσω κάποια τελευταία μαθήματα και μετά θα επιστρέψω στην πόλη μου και λογικά θα τον ξαναδώ. Όσες μέρες είμαι εδώ δεν έχουμε ανταλλάξει ούτε ένα μήνυμα. Θέλω τόσο πολύ να του μιλήσω αλλά είμαι αρκετά εγωίστρια ως προς αυτά τα θέματα και δεν υπάρχει καμία περίπτωση να επικοινωνήσω μαζί του. Αν ήθελε να μου μιλήσει, θα μου μιλούσε. Η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρω αν θα μπορούσα να κάνω σχέση μαζί του γιατί δεν ξέρω αν θα ταιριάζαμε. Οκ, σαν φίλοι και σαν f*ck buddies τα πάμε πολύ καλά αλλά αν ξεκινούσαμε μία σχέση δεν είμαι σίγουρη ότι θα τραβούσε το πράγμα. Το θέμα είναι ότι τον σκέφτομαι συνέχεια και όταν επιστρέψω θα ήθελα να συνεχιστεί η φάση. Τουλάχιστον αυτό δεν θέλω να το χάσω...
Γενικά είμαι της άποψης "ότι είναι να γίνει, θα γίνει". Μπορεί να συνεχίσουμε και να δούμε και οι δύο ότι θέλουμε κάτι παραπάνω. Ή μπορεί να βαρεθούμε και να το σταματήσουμε. Κανείς δεν ξέρει πως θα εξελιχθούν τα πράγματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,964 μηνύματα.
Δυστυχώς, νομίζω στις περισσότερες περιπτώσεις εμείς οι γυναίκες είμαστε που θα νιώσουμε το κάτι παραπάνω.
Ήρθα στην πόλη που σπουδάζω να δώσω κάποια τελευταία μαθήματα και μετά θα επιστρέψω στην πόλη μου και λογικά θα τον ξαναδώ. Όσες μέρες είμαι εδώ δεν έχουμε ανταλλάξει ούτε ένα μήνυμα. Θέλω τόσο πολύ να του μιλήσω αλλά είμαι αρκετά εγωίστρια ως προς αυτά τα θέματα και δεν υπάρχει καμία περίπτωση να επικοινωνήσω μαζί του. Αν ήθελε να μου μιλήσει, θα μου μιλούσε. Η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρω αν θα μπορούσα να κάνω σχέση μαζί του γιατί δεν ξέρω αν θα ταιριάζαμε. Οκ, σαν φίλοι και σαν f*ck buddies τα πάμε πολύ καλά αλλά αν ξεκινούσαμε μία σχέση δεν είμαι σίγουρη ότι θα τραβούσε το πράγμα. Το θέμα είναι ότι τον σκέφτομαι συνέχεια και όταν επιστρέψω θα ήθελα να συνεχιστεί η φάση. Τουλάχιστον αυτό δεν θέλω να το χάσω...
Γενικά είμαι της άποψης "ότι είναι να γίνει, θα γίνει". Μπορεί να συνεχίσουμε και να δούμε και οι δύο ότι θέλουμε κάτι παραπάνω. Ή μπορεί να βαρεθούμε και να το σταματήσουμε. Κανείς δεν ξέρει πως θα εξελιχθούν τα πράγματα...


- Εισαι εγωϊστρια
- Δεν θές να στειλεις ένα μηνυμα
- Δεν ξέρεις αν θα μπορουσες να κάνεις μια σχέση μαζι του.

εεε λογικο μου φαινεται που δεν μιλάτε... και δεν θα γινει κάτι απο μονο του. Αυτο ειναι σιγουρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris athens

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dimitris athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Πολύ ανάλυση για απλά καθημερινά ξεμπουκώματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metalhead_4_life

Νεοφερμένος

Ο Metalhead_4_life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αθλητής. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Μακάρι να ήταν απλά αυτά τα θέματα αλλά άμα είσαι αδύναμος, είναι παλούκι. Εγώ προσωπικά είμαι σε μία περίεργη κατάσταση που δεν ξεκαθαρίζεται. Δεν έχουμε κάτι. Είχαμε αλλά χωρίσαμε και πλέον δεν έχουμε κάτι, παρόλαυτα η επαφή παρέμεινε και δεν ξέρω κατα πόσο βοηθάει η καταστρέφει την όλη κατάσταση. Είναι πραγματικά ψυχοφθόρο και πονάει. Από την μία θέλω να το κόψω και να το τελειώσω όμως θα πονέσω. Από την άλλη διατηρώ ελπίδες. Δεν ξέρω τι να κάνω και με όλη αυτήν την κατάσταση πονάω.

Δυστυχώς έχει τρυπώσει καλά στο μυαλό μου. Κάνω λάθος κινήσεις συνέχεια. Να μην τα πολυλογώ μαύρα χάλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μακάρι να ήταν απλά αυτά τα θέματα αλλά άμα είσαι αδύναμος, είναι παλούκι. Εγώ προσωπικά είμαι σε μία περίεργη κατάσταση που δεν ξεκαθαρίζεται. Δεν έχουμε κάτι. Είχαμε αλλά χωρίσαμε και πλέον δεν έχουμε κάτι, παρόλαυτα η επαφή παρέμεινε και δεν ξέρω κατα πόσο βοηθάει η καταστρέφει την όλη κατάσταση. Είναι πραγματικά ψυχοφθόρο και πονάει. Από την μία θέλω να το κόψω και να το τελειώσω όμως θα πονέσω. Από την άλλη διατηρώ ελπίδες. Δεν ξέρω τι να κάνω και με όλη αυτήν την κατάσταση πονάω.

Δυστυχώς έχει τρυπώσει καλά στο μυαλό μου. Κάνω λάθος κινήσεις συνέχεια. Να μην τα πολυλογώ μαύρα χάλια.


καλυτερα να πονεσεις τωρα παρα μετα..:friends:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top