[split] Απορία για το άβαταρ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Εχω πρόβλημα να φορτώσω δικιά μου φώτο στο προφίλ... Δεν ξέρω αν κάνω κ'ατι λάθος ή αν τρέχει κάτι άλλο... Απλά δεν ήξερα που αλλού να το αναφέρω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Ανέβασε την κάπου και δώσε το link μετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
ifrit[ ]
Ανέβασε την κάπου και δώσε το link μετά.
Πολύ σε εκτίμηση με εχεις! :whistle:
Είμαι άσχετη! Και η λύση που προτείνεισ είναι πολύ προχωρημένη για μένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Ε σιγά μωρέ :)
δωστην σε μένα και θα στην ανεβάσω στο briefcase μου. Μετά σου δίνω το link και είσαι οκ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
ifrit[ ]
Ε σιγά μωρέ :)
δωστην σε μένα και θα στην ανεβάσω στο briefcase μου. Μετά σου δίνω το link και είσαι οκ :)
χμμ... και πως στην δίνω? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Ή με email ή με το ανθρωπάκι κάτω από το μάτι μου.. (msn :whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
τα καταφερα!!!!!!!!! ευχαριστώ ιφριτ!!!!! :-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μπορούσες να τη φορτώσεις και απο το δίσκο σου χωρίς να την ανεβάσεις κάπου αρκει το μεγεθος της να μην ξεπερνούσε τα 90 επι 80 pixel...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dedilou

Νεοφερμένος

Η Dedilou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Μπορούσες να τη φορτώσεις και απο το δίσκο σου χωρίς να την ανεβάσεις κάπου αρκει το μεγεθος της να μην ξεπερνούσε τα 90 επι 80 pixel...


:/ Michelle ξέρεις τι γίνεται εγώ προσπαθώ να ανεβάσω ένα avatar που είναι μεσα στα πλάσια που αναφέρεις και μάλιστα πολύ πιο μικρό και μου βγάζει το εξής μήνυμα:
Συνέβη ένα σφάλμα!
Ο κατάλογος για αποστολή συνημμένων δεν είναι εγγράψιμος. Το συνημμένο σας ή το πορτραίτο σας δεν μπορεί να αποθηκευτεί.
.
τι φταίει,μήπως δεν έχω κάνει κάτι σωστό;; :wacko: :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelokotsidou

Νεοφερμένος

Η trelokotsidou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Mου εμφάνισε κι εμένα το ίδιο μήνυμα... όχι μόνο για pics μου έχω ήδη σώσει στο pc, αλλά για αυτές με url :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Το πρόβλημα λύθηκε ... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Υπαρχει ενα προβλιμα με το avatar μου. Κανονικα πρεπει να κινιτε.... αλλα δεν το κανει...

Μηπος απαγορευετε να κινιτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
χμμμμ................... θα το ψάξω δώσε μου λίγο χρόνο

edit: δουλευεί άψογα ......
Προσπάθησε να μετρέψεις το avatar σου σε gif και ξανα ανέβασε το
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μα gif ειναι... και οταν δοκιμαζψ μεσω paint μετα δεν κανει την κινιση... Δεν εχω και προγραματα για εικονες μια και μονο της μαζευω και της βλεπω...

Εσυ δλδ το βλεπεις κανονικα; Εγω δεν το βλεπω να κινιτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κι όμως αυτό που ανέβασες ειναι png. Τσέκαρε το, κάποιο λάθος θα υπάρχει γιατι όλα τα άλλα μέλη που ανέβασαν κινούμενο gif για αβαταρ δουλεύει μια χαρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μα στο pc μου μου λεει οτι ειναι gif... ηρθε η ωρα να το αλαξω; :(
Και δεν εχω προγραμα για να το κανω, αμα ειναι να μην μπορει ν αγινει κατι να το ξερω τουλαχιστων να αλλαξω avatar

EDIT: το ελυσα ανεβαζοντας την και βαζοντας το URL αντι να την ανεβασω απο το pc
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μιας και αφενός μεν το πρόβλημα λύθηκε το θέμα κλειδώνεται. :lock:
Κάθε άλλη απορία ή πρόβλημα παρακαλώ να αναφέρεται στα υπάρχοντα θέματα για αυτό το σκοπό:
Bug Report
"How do I" ερωτήσεις για το vBuletin 3.0.7
Απορίες & γενική συζήτηση για το Κάρμα (αν αφορά το Κάρμα)
Λάθη διαχείρισης (αν αφορά πρόβλημα με την κρίση κάποιου συντονιστή)

Ευχαριστώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top