Τι έκανες χθες το βράδυ;

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Βγηκα για ποτακι με...τον...καινουριο...:redface:

Με γειεεεες!!!! :clapup:

Εγώ έκανα νοικοκυριό, μαγείρεψα για το ταπεράκι... και νάνι νωρίς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Έκατσα σπιτάκι μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Βγηκα για ποτακι με...τον...καινουριο...:clapup:
Μεγιές, είδες πώς τα φέρνει η ζωή;; :clapup:



//Σου άλλαξα και το σμάιλι γιατί εδώ δεν χωράνε ντροπές, αλλά χαρές ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Με γειεεεες!!!! :clapup:

Thanks!

Μεγιές, είδες πώς τα φέρνει η ζωή;; :clapup:



//Σου άλλαξα και το σμάιλι γιατί εδώ δεν χωράνε ντροπές, αλλά χαρές ;)

Σωστος! Ευχαριστω πολυ... Αιντε να δουμε τι θα γινει με τον κυριο...

Χτες ειχα παει σ'ενα σπιτι οπου βαρεθηκα την ζωη μου... Εντελως ομως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Καφέ και μετά βαριόμουν να κάτσω σπίτι, συνεπώς πήγα να θαυμάσω την μαγειρική τέχνη μιας φίλης και είδαμε και το Lock Stock and two Smoking Barrels που η αμόρφωτη τόσο καιρό δεν είχε δει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Καφέ και μετά βαριόμουν να κάτσω σπίτι, συνεπώς πήγα να θαυμάσω την μαγειρική τέχνη μιας φίλης και είδαμε και το Lock Stock and two Smoking Barrels που η αμόρφωτη τόσο καιρό δεν είχε δει.


Αραγε να μιλας για την αμορφωτη που νομιζω;; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
το τραγούδι τα λέει όλα, σπιτάκι και
"Αγγαλίτσες και φιλάκια και καρδούλες και άλλα πολλάααααα":P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αραγε να μιλας για την αμορφωτη που νομιζω;; :hmm:
Νομίζω. Αν δει και το Mean Machine θα ολοκληρωθεί στην Βρετανικές ταινίες της εποχής.
Μου φαίνεται ότι θα της κάνω και μια εκπαίδευση στα BlackAdder. Αυτή σαμποτάζ εγώ εκπαίδευση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Ναι ναι ναι BlackAdder!!!!!! :clapup: :clapup:

Ξεκινηστε απο τον στρατο παρακαλω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
έκατσα κ μαγείρεψα, το αυγολέμονο έκοψε κάτω από το γουρσούζικο βλέμμα ενός φίλου, που μετά με εκπαίδευσε με ταινία "2 καπνισμένες κάννες"!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πέρα του ότι πήγα χορό κι ήταν πολύ καλά, το βράδυ ήταν υπερβολικά χαλαρό. Διάβασμα, internet, dvd!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ξεράθηκα στον ύπνο (πάλι!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girlio_4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girlio_4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Πήγα με πολύ κάλη παρέα στο Boutique και τα σπάσαμεεεεε!!!!!:D ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ηρθε το μωρο μου σπιτι και οταν εφυγε επλυνα πιατα, εβαλα πλυντηριο και προσπαθησα να κοιμηθω. φυσικα δεν τα καταφερα. τη μια πονουσε ο λαιμος μου, την αλλη χτυπουσε ο συναγερμος, την αλλη ξυπνουσε ο αδερφος μου μεσα στα αγρια χαραματα και εκανε φασαρια.. εεεεεεεε.... νισαφι πια!!! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
για καφέ με μια τόσο οικεια ψυχή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Το αυγολέμονο έκοψε γιατί κάποιος νόμιζε ότι έφτοιαχνε ΦΡΑΠΕ

Εγώ χθες καφέ εξάρχεια κλασικά στούντιο, βρήκα τον μελλοθάνατο, τον πρωταθλητή σε ρυθμό πόστς ανά ώρα και την κοπανατζού στο Θανάση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Έβλεπα ποδόσφαιρο στο mega.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Το αυγολέμονο έκοψε γιατί κάποιος νόμιζε ότι έφτοιαχνε ΦΡΑΠΕ

Εγώ χθες καφέ εξάρχεια κλασικά στούντιο, βρήκα τον μελλοθάνατο, τον πρωταθλητή σε ρυθμό πόστς ανά ώρα και την κοπανατζού στο Θανάση.

:clapup: :clapup: :clapup: :clapup:

απο περιγραφες σκιζεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Δεν θέλω ούτε να το σκέφτομαι. :mad: :mad: :mad:
Λοιπόν....
Επειδή δεν φαντάστηκα ότι θα γίνεται τέτοιος πανικός χθες λόγο Βαλεντίνου, δεν προνόησα να κλείσω τραπέζι πουθενά. Ξεκινήσαμε λοιπόν για ένα ιταλικό εστιατόριο, όπου δεν είχαν είχαν ούτε σκαμπό, όχι τραπέζι. Φύγαμε.
Πήγαμε σ'ένα άλλο, μεγάλο, γνωστό μαγαζί, περίμεναν για τραπέζι τουλάχιστον 30 άτομα. Φύγαμε.
Σκεφτήκαμε να πάμε σ'ένα πιο συνοικιακό μαγαζί, δεν βρίσκαμε να παρκάρουμε. Φύγαμε.
Καταλήξαμε στην παραλιακή, όπου δεν μπορούσες ούτε να κουνηθείς απ'τον κόσμο. Φύγαμε.
Στον δρόμο (μιαμιση ώρα αργότερα από την ώρα που συναντηθήκαμε) τσακωθήκαμε γιατί μας είχαν σπάσει τα νεύρα.
Τελικά, έφυγε ο καθένας για το σπίτι του! :P

Άντε, και του χρόνου! :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πολύ πακέτο CrazyHelen!:/:

Εγώ ήμουν αρρωστούλι, σερνόμουν, και πέρασα το βράδυ ξαπλωμένη κρεβάτι με το laptop, να διαβάζω με διαλείμματα stekιοό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top