Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,343 μέλη και 2,430,777 μηνύματα σε 75,883 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 235 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Δημοσίευση φωτογραφιών στο Διαδίκτυο

Δημοσιεύετε προσωπικά σας στοιχεία στο διαδίκτυο & πώς το αντιμετωπίζετε?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 51)
Δημοσιεύω και δεν φοβάμαι ότι μπορεί να συμβεί κάτι άσχημο
4
7,84%
Δημοσιεύω αλλά με προσοχή και διατηρώ επιφυλάξεις
27
52,94%
Δεν δημοσιεύω χωρίς όμως να έχω συγκεκριμένο λόγο, δεν έτυχε
3
5,88%
Δεν δημοσιεύω γιατί έχω επιφυλάξεις / φοβάμαι
15
29,41%
Δε με έχει απασχολήσει το θέμα
2
3,92%

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,237 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 23:42, 08-07-07:

ΟΛΑ μπορεις να τα πάρεις αν ξέρεις.. πιστεψέ με!

Η μόνη λύση ειναι να ΓΕΜΙΣΕΙΣ την φώτο με watermarks, αλλά μιλάμε να μην αφήσεις σημείο κενό, διότι και αυτά βγαίνουν (απλά αν είναι τίγκα ο άλλος θα βαρεθεί να κάτσει δέκα ώρες να την καθαρίσει..)

Και εννοείται όλα αυτά ισχύουν κυρίως για τις γυναίκες..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,067 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 23:47, 08-07-07:

ακομα και να ΜΗ ΒΑΡΙΕΤΑΙ να τα καθαρισει, το μικρο μεγεθος ΕΙΝΑΙ αποτρεπτικος παραγοντας, και σε συνδυασμο με watermarks το μικρο μεγεθος ειναι απλα το καλυτερο.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,009 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 00:04, 09-07-07:

Δεν ειναι τοσο οτι φοβαμαι μη χρησιμοποιηθουν φωτογραφιες μου με τροπο που δε θελω, οσο οτι το βρισκω περιττο. Δεν αναπτυσσω ετσι κι αλλιως ιδιαιτερες σχεσεις με καποιον που ξερω ιντερνετικα, -αν το κανω θα ειναι καποιος που θα μου κανει μεγαλη εντυπωση απ'τον τροπο που γραφει η οτιδηποτε και πιθανως δει καποια φωτογραφιουλα στο μσν αν εχουμε ανταλλαξει-, οποτε ετσι κι αλλιως δε βλεπω το λογο να μοστραρω τη μουρακλα μου
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,462 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 07:03, 09-07-07:

Εμένα πάντως με εκνευρίζει όταν κάποιος με το που θα μιλήσουμε λίγο στο μσν μου ζητάει φωτογραφία, το καταλαβαίνω οτι μπορεί απλά να θέλει να δει με ποιόν μιλάει απο φυσική περιέργεια, αλλά εμένα μου κάνει λίγο οτι το είδε ερωτική γνωριμία και καλά.
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,341 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 15:02, 09-12-09:

Να σου ζήσει αλλά μια σκέψη μου: είναι λογικό να βάζεις φωτογραφίες του μωρού στο ίντερνετ;

Σημείωση editor
To μήνυμα αυτό προήλθε από το θέμα "Σοφουλίνι εν όψει"
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ηρώ : 10-12-09 στις 12:14.
Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 403 μηνύματα.

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε: στις 15:12, 09-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Να σου ζήσει αλλά μια σκέψη μου: είναι λογικό να βάζεις φωτογραφίες του μωρού στο ίντερνετ;
Το σκέφτηκα αλλά ήθελα τελικά να μοιραστώ μαζί σας το γλυκό μου προσωπάκι..
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,341 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 15:14, 09-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από e-sofia
Το σκέφτηκα αλλά ήθελα τελικά να μοιραστώ μαζί σας το γλυκό μου προσωπάκι..
Μπορούσες να το στείλεις σε 5 ανθρώπους με πμ στη χειρότερη. Στο ίντερνετ συμβαίνουν πολλά. Θα σε συμβούλευα να έβγαζες τις φωτό του μωρού.
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Obscura

Διάσημο Μέλος

H Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Obscura ,προσπαθώντας να πείσει τον εαυτό της, έγραψε: στις 15:15, 09-12-09:

Πάντως, επειδή το θέμα αυτό ανήκει στην κατηγορία "επί προσωπικού", είναι φανερό μονάχα σε εγγεγραμμένα μέλη.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 403 μηνύματα.

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε: στις 15:17, 09-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από Obscura
Πάντως, επειδή το θέμα αυτό ανήκει στην κατηγορία "επί προσωπικού", είναι φανερό μονάχα σε εγγεγραμμένα μέλη.
Ναι αλλά ποιος είναι εγγεγραμμένος ?
Μήπως να τις βγάλω τελικά?
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,041 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 15:18, 09-12-09:

H κατηγορία "Επί προσωπικού" στην οποία βρίσκεται το θέμα, δεν είναι ορατή από τους επισκέπτες, αλλά μόνο από μέλη του e-steki. (με πρόλαβε η Obscura )

Τι περισσότερο μπορεί να συμβεί στο ίντερνετ δηλαδή;

Μήπως να μην το πηγαίνει ούτε βόλτα στη γειτονιά της;
Κάποιος μπορεί να το δει και να θέλει να της το κλέψει!!!!!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε: στις 15:22, 09-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
H κατηγορία "Επί προσωπικού" στην οποία βρίσκεται το θέμα, δεν είναι ορατή από τους επισκέπτες, αλλά μόνο από μέλη του e-steki. (με πρόλαβε η Obscura )

Τι περισσότερο μπορεί να συμβεί στο ίντερνετ δηλαδή;

Μήπως να μην το πηγαίνει ούτε βόλτα στη γειτονιά της;
Κάποιος μπορεί να το δει και να θέλει να της το κλέψει!!!!!
σε ευχαριστώ
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 15:24, 09-12-09:

Και είναι τόσο δύσκολο να γραφτεί κανείς; Σιγά το πράγμα. Δίνουμε ταυτότητα για να γραφτούμε; Τέλος πάντων, εγώ για το δικό σου το καλό το είπα και πέσατε να με φάτε.

Κυκλοφορούν και παιδόφιλοι ξέρετε...
Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε: στις 15:31, 09-12-09:

Οκ τι να κάνω τώρα

ουφ... δεν μου είπατε τίποτα καλό..
Εγώ έχω άγχος για το εμβόλιο!!!
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 15:37, 09-12-09:

Κυκλοφορούν και παιδόφιλοι ξέρετε...
Ειδικά στο internet κυκλοφορούν αυτοί;

Σοφούλα μου μην ανησυχείς για το εμβόλιο! Δεν είναι τίποτα. Όλα τα μωρουδάκια πέρασαν απ' αυτό.
Έχεις καιρό για ανησυχίες! Μέχρι να κλείσεις τα μάτια σου κάποτε δε θα κάνεις κι άλλη δουλειά.

Εμένα η κόρη μου είναι τώρα 14 ετών. Εκεί να δεις ανησυχίες!
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,556 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 15:45, 09-12-09:

Εγω δεν τον καταλαβενω αυτον τον φοβο του internet... Δλδ τι να κανεις κανεις με δυο φοτογραφιες ενος μωρου;... να της χρησιμοποιησει για πλαστη ταυτοτιτα;... Η μηπος ο παιδοφιλος επειδη ειδε μια φοτογραφια θα καταφερει και να βρει το μωρο και να το βιασει;...
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 16:49, 09-12-09:

Anyway, δε με νοιάζει περαιτέρω.
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 16:52, 09-12-09:

Το θέμα δεν είναι αν σε νοιάζει ή όχι, αλλά ότι σπέρνεις φόβους, που ούτε εσύ η ίδια δεν μπορείς να αιτιολογήσεις...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 16:55, 09-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Το θέμα δεν είναι αν σε νοιάζει ή όχι, αλλά ότι σπέρνεις φόβους, που ούτε εσύ η ίδια δεν μπορείς να αιτιολογήσεις...
Απλά δε θέλω να ασχοληθώ παραπάνω γιατί όταν βλέπεις οτι πας να κάνεις το καλό και δέχεσαι επίθεση, λες καλύτερα να μην είχα πει τίποτα.

Φύλαγε τα ρούχα σου νά 'χεις τα μισά λέω γω.
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 17:26, 09-12-09:

Γιατί θεωρείς ότι πρόκειται για επίθεση; Να καταλάβω προσπαθώ, γιατί θα πρέπει κάποιος να φοβάται τόσο πολύ!
Γιατί επίσης θεωρείς ότι βοηθάς κάποιον με το να τον τρομοκρατήσεις;
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 17:48, 09-12-09:

Είπα κάτι που θεωρώ εγώ επικίνδυνο. Δε μου φαίνεται λογικό να βάλεις τη φωτογραφία του μωρού/παιδιού σου στο ίντερνετ, γιατί μπορεί εγώ κι ο κάθε εγώ να κάνω ένα save, να πάρω τη φωτογραφία, να την κάνω ένα ωραίο photo shop, και να την βάλω στα site που υπάρχουν με παιδική πορνογραφία. Το πιθανότερο είναι να μην υπάρχει κανείς τόσο ανώμαλος εδώ μέσα αλλά ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ. Αυτό θέλω να πω. Και το παίρνω σαν επίθεση γιατί το είπα πολύ καλοπροαίρετα και βλέπω άσχετες αρνητικές. Όταν σε κάποιο θέμα που λέω την άποψή μου βλέπω αρνητικές μου αρέσει γιατί θέλω να ακούω διαφορετικές απόψεις. Αλλά να πεις κάτι καλοπροαίρετα και να σου δίνουν κάποιοι αρνητικές, το θεωρώ κάπως και μακάρι να μην έλεγα τίποτα. Αυτά.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια