[Πανελλήνιες 2013] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 282)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 2 0.7%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 7 2.5%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 14 5.0%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 21 7.4%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 49 17.4%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 67 23.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 67 23.8%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 55 19.5%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Τώρα και εγώ έχω απορία για τις πολιτικές σκοπιμότητες στη νομική Κομοτηνής :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Εγω που εδωσα 2 ειδικα μαθηματα (αρμονια και dicte) πρεπει να παρω και στα δυο μαζι πανω απο 10 ή στο καθε ενα ξεχωριστα ?
Οποιος ξερει ας μου πει
Ευχαριστω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dickensian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dickensian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Πως τα πήγατε στα ειδικά μαθήματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
εφοσον ειναι 2 διαφορετικα μαθηματα, τοτε ξεχωριστα

Ανακοίνωση αποτελεσμάτων ειδικών μαθημάτων Πανελλαδικών Εξετάσεων

https://www.minedu.gov.gr/grafeio-ty...eon-main/deltia-typoy-main/9861-03-07-13.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

updown

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο updown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
SOS SOS ...---... Βοηθεια μπηκα σημερα να δω τα αποτελεσμα των βαθμων αλλα εκει λεει ειδικα μαθηματα και οτι δεν υπαρχουν εγγραφες.τι αργησα να δω τους βαθμους μου;;;απαντηστε παρακαλω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
SOS SOS ...---... Βοηθεια μπηκα σημερα να δω τα αποτελεσμα των βαθμων αλλα εκει λεει ειδικα μαθηματα και οτι δεν υπαρχουν εγγραφες.τι αργησα να δω τους βαθμους μου;;;απαντηστε παρακαλω
Δηλαδη δεν εχεις δει ακομη τους βαθμους σου στις πανελληνιες;; Νομιζω παντως πως τωρα δειχνει τους βαθμους μονο απο τα ειδικα μαθηματα,γιατι εγω εδινα αγγλικα και οταν μπηκα να δω τους βαθμους ειχε μονο τα αγγλικα και οχι τα υπολοιπα.Γιατι δεν απευθυνεσαι στο λυκειο σου;Και επισης,μην πανικοβαλεσαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

updown

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο updown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
ναι δεν τα εχω δει ως τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
SOS SOS ...---... Βοηθεια μπηκα σημερα να δω τα αποτελεσμα των βαθμων αλλα εκει λεει ειδικα μαθηματα και οτι δεν υπαρχουν εγγραφες.τι αργησα να δω τους βαθμους μου;;;απαντηστε παρακαλω
Δηλωσε τις σχολες σαν να εχεις 20.000 μορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

updown

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο updown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
παντως αν ειναι ετσι οπως τα λες τοτε αυτο ειναι ανακουφιστικο γιατι νομισα πως το σχολειο εκανε λαθος κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
παντως αν ειναι ετσι οπως τα λες τοτε αυτο ειναι ανακουφιστικο γιατι νομισα πως το σχολειο εκανε λαθος κτλ
Ειπαμε, μην πανικοβαλεσαι! Περνα μια βολτα απο το σχολειο σου(Νομιζω καθε τριτη ειναι ανοιχτα) και ρωτα τους καθηγητες σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

updown

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο updown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Δηλωσε τις σχολες σαν να εχεις 20.000 μορια
ναι χα χα:D

Ειπαμε, μην πανικοβαλεσαι! Περνα μια βολτα απο το σχολειο σου(Νομιζω καθε τριτη ειναι ανοιχτα) και ρωτα τους καθηγητες σου!
οκ ευχαριστω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top