Kλαίτε εύκολα;

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Στην προσπάθειά μου να αποδείξω ότι έχω δίκιο από τα νεύρα βάζω τα κλάματα...Και όχι τίποτα άλλο...αλλά χάνω και το δίκιο μου και τότε νευριάζω ακόμα πιο πολύ..:mad:

το αυτό,σαν συμπλήρωμα στα όσα είπα παραπάνω..!! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
ναι... το γα*****ο το δάκρυ κάνει την εμφάνισή του με το παραμικρό...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger...

Νεοφερμένος

Η. .. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Κλαίω πολύ εύκολα... δακρύζω και παλεύω να συγκρατήσω τα δάκρυα, μην φύγουνε από τα μάτια και αρχίσουνε να κυλάνε στο πρόσωπο, ακόμα συχνότερα... ειδικά, όταν είμαι ανάμεσα σε άγνωστο κόσμο.


Είμαι πολύ ευαίσθητη, πολύ ευσυγκίνητη...


μια ταινία, ένα τραγούδι, αναμνήσεις, νοσταλγία, μελαγχολική διάθεση, μια άσχημη είδηση στην τηλεόραση, ένα παιδάκι, ένα ζωάκι, ο αντικατοπτρισμός του ήλιου στην θάλασσα, ένα ηλιοβασίλεμα, θυμός, λύπη, νεύρα... για όλα αυτά μπορώ να κλάψω...

Μπορώ πολύ εύκολα να κλάψω και από ευτυχία...


Το κλάμα για μένα είναι λύτρωση, απελευθέρωση... μετά, νιώθω ήρεμη... σαν να γεννιέμαι ξανά... σαν να κερδίζω κάτι, σαν να αλλάζει κάτι μέσα μου μετά από ένα έντονο κλάμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Συνήθως το δάκρυ δεν κυλάει έυκολα!Το θέμα είναι όμως ότι αν με συγκινήσει κάτι(αυτό ομολογώ γίνεται συχνά) νιώθω έναν κόμπο στο λαιμό, θα πάω να κλάψω αλλά σπάνια θα βραχεί το πρόσωπό μου!Βέβαια αν τελικά με πάρουν τα ζουμιά άντε να με σταματήσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Πολύ πολύ εύκολα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiMiTRouLa3201

Νεοφερμένος

Η DiMiTRouLa3201 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Πόσο σε καταλαβαίνω......Κλαίω τόσο εύκολα και για τα πάντα...Οι δικοί μου με φωνάζουν "Μάρθα Βούρτση",από μικρή ...Και δεν κλαίω μόνο όταν το αισθάνομαι,αλλά και όταν δεν το αισθάνομαι...Κλαίω και στα μπάρ,απο την κάπνα...Κλαίω ακόμα και όταν γελάω...Και γελάω επίσης πάρα πολύ...Χαλάω πολλά χαρτομάντιλα, όπου κι αν είμαστε.....Ακόμα και στον οφθαλμίατρο πήγα γι αυτό. Ήμουν πεπεισμένη ότι οι δακρυικοί αδένες μου,έχουν λασκάρει.... Τελικά αυτοί καλά είναι...μάλλον καμιά βίδα μου θα ναι λασκαρισμένη παιδιώθεν......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Το κλάμα για μένα είναι λύτρωση, απελευθέρωση... μετά, νιώθω ήρεμη... σαν να γεννιέμαι ξανά... σαν να κερδίζω κάτι, σαν να αλλάζει κάτι μέσα μου μετά από ένα έντονο κλάμα...

Ακριβώς αυτό.. ειδικά επειδή δεν μ'αρέσει να κλαίω μπροστά σε άλλους, τις περισσότερες φορές το κρατάω μέσα μου κι αυτό με φορτίζει πολύ αρνητικά.. σαν να έχω ένα τεράστιο βάρος που πλακώνει την ψυχή μου.. αποτέλεσμα, γύρω στο 3ωρο - 4ωρο κλάμα μετά, το οποίο όμως είναι τόσο απελευθερωτικό.. ακριβώς όσα ανέφερε και η avenger..! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
εγώ αν δεν κλάψω όταν μου ρθει, το κεφάλι μου γίνεται καζάνι! αν το 'κρατήσω' πολύ, ακόμα κι αν τελικά ξεσπάσω σε αναφιλητά, με ενοχλεί για αρκετή ώρα μετά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

am_xmen

Νεοφερμένος

Η am_xmen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Κάποτε ναι πάρα πολύ συχνά ...και για ασήμαντα πράγματα γιατί είδα ένα μωρό στο καροτσάκι γιατί άκουσα ένα τραγούδι και με συγκινούσαν τα λόγια, για μια σκήνη που είχα δει σε ταινία.
Πλέον όχι πολύ ίσως έχω σκληρύνει απο τα προβλήματα και αυτά που έχω περάσει ίσως....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Πάρα πολύ εύκολα.
Ειδικά όταν τσιγαρίζω κρεμμύδια για να κάνω σάλτσα, δεν μπορώ να συγκρατήσω τα δάκρυά μου.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Mαγειρεύεις... σάλτσες;;? Τώρα θα με πάρουν εμένα τα δάκρυα, που καταλήξαμε σαν άντρες.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Γιατί όχι;
Κάτι πρέπει να φάω κι εγώ. Συνέχεια dellivery δεν λέει............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Diavoleas

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Εγώ κλαίω μερικές φορές όταν τα νεύρα μου έχουν γίνει ζαρτιέρες. Είναι ο εναλλακτικός ο πιό ήσυχος τρόπος να ξεσπάσω. Γιατί τις περισσότερες φορές βαράω μπουνιές σε κανένα τοίχο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Γιατί όχι;
Κάτι πρέπει να φάω κι εγώ. Συνέχεια dellivery δεν λέει............


Ρε συ μόνο για την υγεία σου το λέω, κάνε μια σχέση, θα τρως το ίδιο καλά με τον μισό κόπο μόνο :P




Α ναι, το θέμα είναι αν κλαίμε. Μπαααα, δεν πίνω αρκετό νερό άλλωστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ρε συ μόνο για την υγεία σαυ το λέω, κάνε μια σχέση, θα τρως το ίδιο καλά με τον μισό κόπο μόνο :P




Α ναι, το θέμα είναι αν κλαίμε. Μπαααα, δεν πίνω αρκετό νερό άλλωστε.
Fίλε μου, κι έτσι να γινόταν πάλι εγώ θα μαγείρευα. Δεν μπορώ να αλλάξω συνήθειες :):):):):)
Κλαψ :((έτσι για να είμαστε ον τόπικ):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Πάρα πολύ εύκολα.
Ειδικά όταν τσιγαρίζω κρεμμύδια για να κάνω σάλτσα, δεν μπορώ να συγκρατήσω τα δάκρυά μου.....

Τωρα που το λες, σημερα το μεσημερι εριξα τρελο κλαμα με την ιδια μεθοδο.

Και γενικα, κλαιω οταν οι ορμονες βαρανε κοκκινο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
ναι κλαιω κι εγω δυστυχως...ειμαι αρκετα ευαισθητη...και απο νευρα κλαιω
αλλα εχω πααααααρα πολυ καιρο να νευριασω για κατι οποτε...χαλαραααααα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna283

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
θα το αναλύσω στατιστικά
οι 10 τελευταίες φορές που θυμάμαι να έκλαψα,ήταν σίγουρα σε διάρκεια 6 μηνών-ε μην πείτε ότι κλαίω και συχνά!:redface:
οι 6 ήταν από τα νεύρα.καθαρά από τα νεύρα(καυγάδες με τους γονείς συνήθως ή με κάνα ουφο!)
Γενικά,
όταν συγχυστώ με κάποιον υπερβολικά,δεν θα τον βρίσω,δεν θα επιτεθώ με κανέναν τρόπο,απλα άν πληγώσει τον εγωισμό μου και τα πάρω πολύ για να αντέξω και να μην χειροδικήσω,ε κλαίω...αυτό μου το κλάμα μου λένε ότι έχει πολύ γέλιο γιατι φαίνεται πολύ αφύσικο.γιατί δεν κλαίω κανονικά,απλά δακρύζω...και ταυτόχρονα προσπαθώ να αποκρούσω λεκτικές επιθέσεις...ότι ναναι!!!χαχαχα
περίεργο,αλλά τι να πω!!!
και οι άλλες 2 φορές ήταν από πόνο,πολύ πόνο...κλαψ!λυγμ!!!:/::(
τεσπα,επέζησα χαλαρά,έχουν ήδη περάσει πάνω από δυο μήνες κι είμαι μιααα χαρα!!!!;)
κι άλλες δυο φορές όπως λενε οι συνάδελφοι ερασιτέχνες μάγειρες ήταν που καθάριζα κρεμμύδια!!!!αχ τι κλάμααα!!!

ΥΓ.είναι στη σωστή κατηγορία το μήνυμα?!?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Κάποτε έκλαιγα συνέχεια ρε γμτ

Τώρα παρακαλάω να κλάψω καμιά φορά για να ηρεμήσω, αλλά πρέπει να στέρεψα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ανάλογα την περίοδο. Γενικά κλαίω εύκολα πάντως. Τελευταία δε ..κλαίω συνέχεια, αλλά από την Πέμπτη είμαι σε καλό δρόμο, μισό δάκρυ δεν έχω χύσει! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top