• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Νεύρα & Εμμηνορρυσία

Deviance

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο $Con αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Αυτα. Ενταξει δεν ειπε κανεις οτι ειναι δικαιο ουτε οτι κι εσεις εχετε τα τεραστια αποθεματα υπομονης και ειστε υποχρεωμενοι να μας ανεχεστε αλλα να ξερετε οτι δεν ειμαστε στ'αληθεια τοσο στριγκλες οσο μπορουμε να γινουμε εκεινες τις μερες...

Ρωτά και μας που μόνο παντόφλες δεν εκτοξεύονται προς τα αθώα κορμάκια μας σε μια αγωνιώδη προσπάθεια να ξεφύγουμε από την επιδράσει της περιόδου πάνω σας. Άλλα για σας είναι απόλυτος νορμάλ :pfff:. Αρχίζω και φοβούμαι στην σκέψη του τι έχει να γίνει όταν με το κάλο (σε καμιά 80ρια χρονιά) έχουμε και εγκυμοσύνες με βλέπω για υπερατλαντικά ταξίδια για να βρω αυτό το ωραίο cheesecake με ινδικό μάνγκο και καναρινολεοπαρδαλομπρονζε σως που είδε στην ΤουVου. Τη τραβάμε και δεν το μαρτυράμε :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
μανα μου ρε εσυγκινησε με ο ντεβιανς!!! :cry_x: τι καλος που ειναι!!! ειδατε κοριτσια, εχει και καλα αγορακια σ'αυτο τον κοσμο που καταλαβαινουνε τις δυσκολες μερες μας!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
και μετα λεμε για γυναιεια ψυχολογικη κακοποιηση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
και λεω και γω δεν θα πεταχτει το αγγελος σ'αυτο το κονβερσασιον για αντρες και γυναικες :hehe:

αγγελακο μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.


Τι τραβάτε ρε γαμώτο.

Ηρωϊδες.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αγγελακο μου
παρώννν!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.


Τι τραβάτε ρε γαμώτο.

Ηρωϊδες.

Κι εσείς όμως τι τραβάτε με μας ρε γαμώτο.

Ήρωες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
και εζησαν αυτοι καλα και μεις καλυτερα!!!!!!!!!!!!! τι ωραια που ειναι η ζωη με καλα και τα τρελλα της!!! :angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Κι εσείς όμως τι τραβάτε με μας ρε γαμώτο.

Ήρωες.
αν δεν τα τραβαγαμε ομως δεν θα μας αρεσατε κιολας..:)

και αντιστροφως για τις γυναικες..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Κι εσείς όμως τι τραβάτε με μας ρε γαμώτο.

Ήρωες.


Είναι δυσκολότερο πιστεύω να είσαι αυτός που
επιβαρύνεται άμεσα με την όλη αυτή κατάσταση.

Μακάρι να μπορούσαμε να κάνουμε περισσότερα
από το να συμπαραστεκόμαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.

Είναι δυσκολότερο πιστεύω να είσαι αυτός που
επιβαρύνεται άμεσα με την όλη αυτή κατάσταση.

Μακάρι να μπορούσαμε να κάνουμε περισσότερα
από το να συμπαραστεκόμαστε.

Σορρυ δηλαδη μιλαγες σοβαρα πριν; Ημουνα σιγουρη οτι το λεγες ειρωνικα! Και δεν το βρισκα και παραλογο, δεν περιμενω απο κανεναν αντρα να καταλαβει πως νιωθουμε σ'αυτη τη φαση, οι περισσοτεροι νομιζουν οτι εχουμε νευρα γιατι δεν μπορουμε να κανουμε σεξ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Σορρυ δηλαδη μιλαγες σοβαρα πριν; Ημουνα σιγουρη οτι το λεγες ειρωνικα! Και δεν το βρισκα και παραλογο, δεν περιμενω απο κανεναν αντρα να καταλαβει πως νιωθουμε σ'αυτη τη φαση, οι περισσοτεροι νομιζουν οτι εχουμε νευρα γιατι δεν μπορουμε να κανουμε σεξ!



Ναι σοβαρά το έλεγα και πιστεύω πως όπως
σκέφτομαι εγώ,
σκέφτονται και πολύ ακόμη άντρες,
απλά δεν τους έχει δοθεί η ευκαιρία να το εκφράσουν.

Νομίζεις πως ευχαριστιόμαστε να βλέπουμε την σύντροφό μας
να υποφέρει;
Ή να μας αρέσει που μένουμε απαθείς;

Θα ήθελα με κάποιο τρόπο να μπορώ να μοιραστώ
τον πόνο που νιώθει η κοπέλα μου να τον απαλύνω
και μαζί με μένα και πολύ άλλοι, πιστεύω.


- Το ότι είμαστε άντρες και εκφραζόμαστε δύσκολα
δεν σημαίνει πως δεν πονάει η καρδιά μας.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Σε καλο σου, με συγκινησες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
+1 Στον Αχιλλέα...

Εγώ εκείνες τις μέρες δεν μπορώ να πω ότι έχω νεύρα ή καταθλιψάρα. Απλά σχεδόν πάντα υποφέρω από τον πόνο και δεν μπορώ με τίποτα να φάω....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
εγω παλι γιατι δεν εχω παρατηρησει αλλαγες στη συμπεριφορα μου?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

din@

Νεοφερμένος

Η Κων/να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
ωραιο θεμα!καλα εγω ειμαι χαλια τις προηγουμενες μερες,τρελαινομαι ομως!:crazy::wacko::hypno:ποναω,με πιανουν τα κλαμματα χωρις λογο,πειναω σαν τρελη(ανακατευω σοκολατες και πατατακια,τρωω ψωμια,μακαρονια κτλ και ο φιλος μου θελει να ξερασει με αυτα που βλεπει να καταβροχθιζω:sick::mpliaks:).εχω τρελα νευρα,ΠΑΝΤΑ τσακωνομαστε για ασημαντους λογους πχ γιατι αφησε το πιατο στο τραπεζι και δεν το πηγε στην κουζινα και μετα συνεχιζω οτι δεν με βοηθαει στις δουλειες του σπιτιου(παντα με βοηθαει εδω που τα λεμε),δεν θελω να με αγγιζει,θελω να μου κανει ολες τις χαρες,θελω να δειρω ολο τον κοσμο :beating:κτλ.

τι τραβαει και αυτος...μετα καταλαβαινω οτι δεν μου φταει,ζηταω συγνωμη και ξαναρχιζω να κλαιω:cry_x:.
οταν μου ερθει περιοδος ηρεμω τελειως ομως...:happy:
φανταζομαι οταν μεινω εγγυος τι εχει να γινει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
ωραιο θεμα!καλα εγω ειμαι χαλια τις προηγουμενες μερες,τρελαινομαι ομως!:crazy::wacko::hypno:ποναω,με πιανουν τα κλαμματα χωρις λογο,πειναω σαν τρελη(ανακατευω σοκολατες και πατατακια,τρωω ψωμια,μακαρονια κτλ και ο φιλος μου θελει να ξερασει με αυτα που βλεπει να καταβροχθιζω:sick::mpliaks:).εχω τρελα νευρα,ΠΑΝΤΑ τσακωνομαστε για ασημαντους λογους πχ γιατι αφησε το πιατο στο τραπεζι και δεν το πηγε στην κουζινα και μετα συνεχιζω οτι δεν με βοηθαει στις δουλειες του σπιτιου(παντα με βοηθαει εδω που τα λεμε),δεν θελω να με αγγιζει,θελω να μου κανει ολες τις χαρες,θελω να δειρω ολο τον κοσμο :beating:κτλ.

τι τραβαει και αυτος...μετα καταλαβαινω οτι δεν μου φταει,ζηταω συγνωμη και ξαναρχιζω να κλαιω:cry_x:.
οταν μου ερθει περιοδος ηρεμω τελειως ομως...:happy:
φανταζομαι οταν μεινω εγγυος τι εχει να γινει...

Και κάπως έτσι περνάει μια δύσκολη μέρα για όλους. :happy:
Αυτά είναι. Συμφωνώ με όλα, εκτός από το φαγητό. Εκείνες τις μέρες δε έχω καθόλου όρεξη.8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
Τι τραβάτε ρε γαμώτο.

Ηρωϊδες.


Είναι δυσκολότερο πιστεύω να είσαι αυτός που
επιβαρύνεται άμεσα με την όλη αυτή κατάσταση.

Μακάρι να μπορούσαμε να κάνουμε περισσότερα
από το να συμπαραστεκόμαστε.

Θα ήθελα με κάποιο τρόπο να μπορώ να μοιραστώ
τον πόνο που νιώθει η κοπέλα μου να τον απαλύνω
και μαζί με μένα και πολύ άλλοι, πιστεύω.


- Το ότι είμαστε άντρες και εκφραζόμαστε δύσκολα
δεν σημαίνει πως δεν πονάει η καρδιά μας.


μετα απο αυτες τις δηλωσεις προτεινω ο αχιλλευς να μπει σε μουσειο ως σπανιο ειδος! :redface: τοση κατανοηση δεν εχω ματαξαναδει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Θα ήθελα με κάποιο τρόπο να μπορώ να μοιραστώ
τον πόνο που νιώθει η κοπέλα μου να τον απαλύνω
και μαζί με μένα και πολύ άλλοι, πιστεύω.


- Το ότι είμαστε άντρες και εκφραζόμαστε δύσκολα
δεν σημαίνει πως δεν πονάει η καρδιά μας.
μεγαλεεε.
έγραψες...........:thumbup::thumbup::worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
εγω ειμαι απο τις τυχερες! ουτε πονο νιωθω, ουτε κουραση, ουτε νευρα, ουτε εναλλαγες διαθεσης, τιποτα απολυτως μονο φουσκωμα και καθε φορα το καταλαβαινω οταν ειναι πλεον πολυ αργα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top