Πως οι παραλήπτες των μειλ να μένουν κρυφοί ο ένας από τον άλλο;

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
Θελώ να στείλω ένα μειλ σε καποια άτομα αλλα δε θελω να δουν σε ποιους αλλους το εστειλα παράλληλα με αυτους. πως να το κανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Χρησιμοποίησε το BCC
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Βάζεις όλα τα mail στο πεδίο BCC (Blind Carbon Copy) και είσαι τζετ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
το mail μου ομως εχει μονο πεδιο Cc και οχι BCC

εδιτ:
ακυρο! το βρηκα και στο δικο μου!
ευχαριστω πολυ παιδια! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Τι email provider χρησιμοποιείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Σε ποιον client είσαι; Όλα έχουν απλά πρέπει να βρεις πού είναι. Μπορεί να είναι σε drop-down menu.

(EDIT) Lol Πάνο, πες τα εσύ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
yahoo έχω. αλλα το βρηκα τωρα! επρεπε να πατησω κατι για να βγει. αυτό το drop down τεσπα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Να βάλεις Τhunderbird,να βρείς την υγειά σου.
Δεν θα ξανανοίξεις σελίδα για να ξανατσεκάρεις τα mail σου μετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Heptamer

Δραστήριο μέλος

Ο Heptamer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Να βαλεις em client να βρεις την υγεια σου!
Μετα το Outlook,δεν υπαρχει καλυτερο.
Για μεχρι δυο accounts ειναι δωρεαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
εχω την εντυπωση ομως πως δυστυχως δε μπορουν ουτε το em ουτε το thunderbird να κανουν import απο το yahoo.
για την ακρίβεια το δοκιμασα αλλα στο em δεν υπαρχει καν τετοια επιλογη για το yahoo (δε μπορω να τη βρω τουλαχιστον)
ενω στο hunderbird δε μου δεχεται τον κωδικό μου με τιποτα. ενω ειμαι σιγουρη πως τον βαζω σωστα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
mercury μπορεις να μου πεις στις ρυθμισειςκαι πιο συγκεκριμενα στο outgoing server (SMTP) τι πρεπει να βαλω και απο τι εξαρταται;
Δεν μπορω να στειλω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Heptamer

Δραστήριο μέλος

Ο Heptamer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
εχω την εντυπωση ομως πως δυστυχως δε μπορουν ουτε το em ουτε το thunderbird να κανουν import απο το yahoo.
για την ακρίβεια το δοκιμασα αλλα στο em δεν υπαρχει καν τετοια επιλογη για το yahoo (δε μπορω να τη βρω τουλαχιστον)
ενω στο hunderbird δε μου δεχεται τον κωδικό μου με τιποτα. ενω ειμαι σιγουρη πως τον βαζω σωστα


Mια εναλλακτικη ειναι να εγκαταστησεις το δωρεαν Zimbra Desktop (www.zimbra.com)

Συνδεεται και συγχρονιζει με τα παντα.

Το χρησιμοποιησα αρκετο καιρο,αλλα το εκανα στην ακρη,καθως καταναλωνει πολλη μνημη,αφου πρεπει συνεχως να τρεχει ενα πολυ πειναλεο service.

Το em client που χρησιμοποιω,ειναι σταθερο και δε με εχει προδωσει ποτε.

Για email clients,προσωπικα συστηνω Zimbra Desktop ή em client.

mercury μπορεις να μου πεις στις ρυθμισειςκαι πιο συγκεκριμενα στο outgoing server (SMTP) τι πρεπει να βαλω και απο τι εξαρταται;
Δεν μπορω να στειλω

Ο outgoing smtp server εξαρταται απο τον παροχεα mail σου.

Mε ενα απλο γκουγκλαρισμα βρισκεις τις ρυθμισεις.

Για gmail οι ρυθμισεις ειναι:

https://support.google.com/mail/bin/answer.py?hl=en&answer=78799

Για Hotmail:

https://www.emailaddressmanager.com/tips/mail-settings.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
εχω την εντυπωση ομως πως δυστυχως δε μπορουν ουτε το em ουτε το thunderbird να κανουν import απο το yahoo.
για την ακρίβεια το δοκιμασα αλλα στο em δεν υπαρχει καν τετοια επιλογη για το yahoo (δε μπορω να τη βρω τουλαχιστον)
ενω στο hunderbird δε μου δεχεται τον κωδικό μου με τιποτα. ενω ειμαι σιγουρη πως τον βαζω σωστα

το yahoo μια χαρα μου λειτουργει στο thunderbird. Πρεπει να πας ομως πρωτα στις ρυθμισεις στο yahoo σου και να ενεργοποιησεις το POP, αλλιως δεν θα μπορεις να το χρησιμοποιεις στο thunderbird.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top