Samsung G600

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.



https://www.mobile-phones-uk.org.uk/samsung-g600.htm

Το εχει κανενας? Εχετε ακουσει γνωμες?

Το βρισκω 50 λιρες σε προγραμμα 200 λεπτα-400 μην το μηνα, με 20 λιρες/μηνα.

Τι λετε?

Καμια αλλη προταση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
στο στυλακι αυτο πιστευω ενα κινητακι της νοκια οπως αυτο ειναι οτι πρεπει ;)
https://www.myphone.gr/devices/preview-296.html , ερχεται σε λιγο στα μαγαζια .εγω αυτο θα παρω μετα απο πολυ ψαξιμο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Είδα και αυτό που λέει ο διαβολάκος και κυκλοφόρησε, αλλά εγώ περιμένω αυτό από Samsung. Αναλόγως πόσο θα έχει όταν βγει, θα δω ποιό θα πάρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Για την τιμη του ειναι πολυ καλο.;)
Εξαιρετικη οθονη και καμερα κι εχει και διαφορα καλα επανω του.εχει και καλη κατασκευη και ο sliding μηχανισμος του ειναι μια χαρα.
Το μονο που ισως να σε προβληματισει ειναι η μπαταρια του που με τα 880 mAh που εχει φανταζει "λιγ"η για ενα κινητο με οθονη 16.000.000 χρωματων, καμερα 5Mp κτλ κτλ.
Βεβαια αν ηταν και 3G και ειχε και irda θα ηταν καλυτερα, αλλα ενταξει...ζουμε και χωρις αυτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Για την τιμη του ειναι πολυ καλο.;)
Εξαιρετικη οθονη και καμερα κι εχει και διαφορα καλα επανω του.εχει και καλη κατασκευη και ο sliding μηχανισμος του ειναι μια χαρα.
Το μονο που ισως να σε προβληματισει ειναι η μπαταρια του που με τα 880 mAh που εχει φανταζει "λιγ"η για ενα κινητο με οθονη 16.000.000 χρωματων, καμερα 5Mp κτλ κτλ.
Βεβαια αν ηταν και 3G και ειχε και irda θα ηταν καλυτερα, αλλα ενταξει...ζουμε και χωρις αυτα.

Βασικα δυο ειναι αυτα που με προβληματιζουν, το φλας που δεν ειναι πολυ καλο και η μπαταρια. Αλλα το εχω ερωτευτει γμτ, και ειναι πολυ φτηνο για το τι ειναι! Για το 3G ξερω οτι αλλους μπορει να τους χαλαει που δεν εχει, αλλα εγω γενικα δεν χρησιμοποιω ΠΟΤΕ ιντερνετ απο κινητο, ουτε email ουτε τπτ.
Οποτε ουσιαστικα με mp3 player και 1GB μνημη (ανεφερα οτι περιλαμβανεται στην τιμη, καθως και bluetooth handset?) και 5Mp καμερα με 3x zoom, νομιζω ειμαι πολυ καλα.
Ασε που ξεφορτωθηκαν τα ενοχλητικα πληκτρα αφης!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Aυτο για τα πληκτρα αφης ξαναπεστο...;)
Γενικα παντως προσωπικα το θεωρω πολυ καλη προταση multimedia κινητου και σε πολυ καλη τιμη.
Αν και γνωμη μου ειναι πως με :5MP καμερα, MP3 player και εγγραφη video σε VGA αναλυση (τρελο respect εδω) καλο ειναι να παρεις και καμια εξτρα καρτα μνημης.:D
(Για τπ φλας θα σε γελασω αλλα κατι θα ξερεις που το λες.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Aυτο για τα πληκτρα αφης ξαναπεστο...;)
Γενικα παντως προσωπικα το θεωρω πολυ καλη προταση multimedia κινητου και σε πολυ καλη τιμη.
Αν και γνωμη μου ειναι πως με :5MP καμερα, MP3 player και εγγραφη video σε VGA αναλυση (τρελο respect εδω) καλο ειναι να παρεις και καμια εξτρα καρτα μνημης.:D
(Για τπ φλας θα σε γελασω αλλα κατι θα ξερεις που το λες.)

Δεν εχω ιδιαιτερες γνωσεις πανω στα φλας, αλλα διαβασα καπου πως δεν ειναι πολυ καλο για βραδινες φωτογραφιες. Αλλα τελος παντων, εχω και ψηφιακη εαν θελω να κανω τον φωτογραφο.:P Για να βγαλω την κολλητη μου π.χ. που τα εχει πιει και χορευει σαν τρελη στον club ωστα να την κοροιδευω την επομενη μερα ειμαι σιγουρη οτι θα κανει τη δουλεια του.:P

Εχω ερωτευτει.:inlove::inlove::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Δε μπορώ να εκφράσω άποψη για το αν είναι καλή συσκευή καθ΄όσον δεν την έχω δεί ποτέ απο κοντά.
Μπορώ όμως να πω ότι είναι πολύ όμορφο.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
εγω το βρισκω λιγο καπως σχεδιαστικα.πιστευω οτι το samsung u600 ειναι πολυ πιο ομορφο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.


Ειναι καπως πιο λεπτο, αλλα περιπου το ιδιο. Ασε που το g600 δεν εχει και τα πληκτρα αφης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Μιας και το δσυνατο σημειο του G600 της samsung ειναι η καμερα του, ριξε μια ματια στο παρακατω link οπου θα δεις δειγματα απο την καμερα στις φωτογραφικες της δυνατοτητες, αλλα και στα video που μπορει να τραβηξει.;)

**Samsung G600ʼs 5Mpix camera**
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top