Motorola V3 VS Motorola V360: Ποιο να πάρω;

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Εγω παιδιά μου, τι να σας πω, 360 επιμένω και αυτό για τους εξής λόγους. Πριν 3 χρόνια ήμουν ανάμεσα στο Nokia 3650 και το Siemens S55. Έλεγα ας πάρω το δεύτερο. Πιο μούρη, πιο έτσι πιο αλλιώς. Πήρα το 3650 τελικά! Ξέρετε τι κατάλαβα; Οτι όσο μούρη και να ήταν το άλλο, πάντα θα ήθελα να κάνω κάτι παραπάνω, να τραβήξω κάτι παραπάνω, να ακούσω κάτι παραπάνω. Εφόσον μου άρεσαν εμφανισιακά και τα 2, διάλεξα αυτό με τις περισσότερες δυνατότητες. το 3650. Αυτή είναι η ανθρώπινη φύση. Δε θέλεις να αγοράζεις κάτι και να ξέρεις οτι φτάνεις σε ενα όριο. Θέλεις να επεκτείνεις αυτό που κατέχεις.
Να σου πω κατι... και εγω που ηθελα σαν τηλεφωνο οτι μου εδινε τα περισσοτερα (αυτα τα βρηκα στο 2020 (qtek) ) τι κατάλαβα; Τπτ απλως ειχα μαζι μου ενα τουβλο χωρις παντα να το χρειαζομαι. Ειμαι αποψη μου πλεων ειναι, ενα μικρο τηλεφωνο με νορμαλ δυνατοτητες :) και αν χρειαστεις κατι αλλο υπαρχουν τοσες συσκευες που θα σε καλυψουν.

Ποσο υπολογιζουμε οτι θα κανει το EF81; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Υπολογιζουν καπου στα 400+...;)
Για τα υλικα κατασκευης του και αυτα που δινει, η τιμη ειναι πολυ καλη!;)
Τωρα βεβαια να θα ειναι εκει γυρω η τιμη του...ενας Θεος ξερει...
Ελπιζω παντως η benq-siemens να το κρατησει γυρω στα 450 κατοσταρικα μολις βγει, ωστε σιγα σιγα να πεσει η τιμη.;)
Το μονο σιγουρο προσωπικα για εμενα (δυστυχως ή ευτυχως), ειναι οτι εδω Ιταλια σιγουρα θα το βρω τουλαχιστον ενα 50αρικο πιο κατω απ' οτι Ελλαδα...ασε που εδω πεφτουν και αρκετα πιο γρηγορα οι τιμες.:/: :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top