Γραφικός χαρακτήρας

eliav

Νεοφερμένος

Η eliav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
καλησπερα και απο εμενα σε ολους!εγω μια ερωτηση θελω να κανω...δεχομαι οτι μεσω του γραφικου χαρακτηρα μπορεις να καταλαβεις πραγματα βασικα για τον χαρακτηρα του αλλου.μπορεις ομως να κανεις προβλεψεις για το μελλον??γιατι επεσα σε εναν τυπο που ελεγε ποσα παιδια και ποσους γαμους θα κανεις οπως και το αν εισαι ερωτευμενη η θα γνωρισεις και αλλους.φανταζομαι αυτα δεν στεκουν ετσι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
καλησπερα και απο εμενα σε ολους!εγω μια ερωτηση θελω να κανω...δεχομαι οτι μεσω του γραφικου χαρακτηρα μπορεις να καταλαβεις πραγματα βασικα για τον χαρακτηρα του αλλου.μπορεις ομως να κανεις προβλεψεις για το μελλον??γιατι επεσα σε εναν τυπο που ελεγε ποσα παιδια και ποσους γαμους θα κανεις οπως και το αν εισαι ερωτευμενη η θα γνωρισεις και αλλους.φανταζομαι αυτα δεν στεκουν ετσι??


Εννοείται. Αλίμονο αν πιστεύουμε σε αυτά εν έτει 2013...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eliav

Νεοφερμένος

Η eliav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
πάλι καλά..γιατί ο συγκεκριμένος κύριος ανέφερε συνεχεια το ποσο σίγουρος είναι για αυτά που λέει..και μου θύμισε λίγο...madame ζαΐρα!έχεις σχέση με γραφολογία εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
πάλι καλά..γιατί ο συγκεκριμένος κύριος ανέφερε συνεχεια το ποσο σίγουρος είναι για αυτά που λέει..και μου θύμισε λίγο...madame ζαΐρα!έχεις σχέση με γραφολογία εσύ;?


μην γράφεις greeklish απαγορεύεται εδώ :) Εγώ προσωπικά όχι, αλλά ξέρω πως με την γραφολογία δεν προβλέπεις το μέλλον βρίσκεις άλλα πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
1188.jpg

Τα πρώτα είναι τα καλά, τα δεύτερα τα βιαστικά. [ναι, το ίδιο κείμενο είναι!]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 1187.jpg
    1187.jpg
    381.5 KB · Εμφανίσεις: 166

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μετεωρολόγος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
παραθέτω και τον δικό μου :redface:
κλασικά,καμμένη εγώ με τα σουηδικά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
παραθέτω και τον δικό μου :redface:
κλασικά,καμμένη εγώ με τα σουηδικά :D
Και ερωτώ: από Σουηδία είσαι;:redface:
Εγώ θα βάλω καμία με τα γερμανικά μου ή τα αγγλικά μου. Ό,τι βρω εύκαιρο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μετεωρολόγος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Και ερωτώ: από Σουηδία είσαι;:redface:
Εγώ θα βάλω καμία με τα γερμανικά μου ή τα αγγλικά μου. Ό,τι βρω εύκαιρο.:P
όοοχι,απλά έχω κολλήσει,χαχαχ :redface:
βάλε,βάλε :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
όοοχι,απλά έχω κολλήσει,χαχαχ :redface:
βάλε,βάλε :D :D
Ναι,απλώς θα μου δώσεις το χρόνο μου να ξεθάψω κάποια έκθεση.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μετεωρολόγος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,342 μηνύματα.
:spasiklas::spasiklas::spasiklas:

(πάντα ήθελα να χρησιμοποιήσω το συμβολάκι του "σπασίκλα",επιτέλους!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Γραφικός Χαρακτήρας.jpg
    Γραφικός Χαρακτήρας.jpg
    273.5 KB · Εμφανίσεις: 679

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
:spasiklas::spasiklas::spasiklas:
(πάντα ήθελα να χρησιμοποιήσω το συμβολάκι του "σπασίκλα",επιτέλους!:P)
Μα γιατί γιατί γιατί;
Γιατί βάζετε όλοι ασκήσεις Φυσικής οr sth like that.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.






:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Για αναλύστε το χαρακτήρα μου:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • IMG-20130609-01050.jpg
    IMG-20130609-01050.jpg
    1.6 MB · Εμφανίσεις: 338

aergos

Δραστήριο μέλος

Ο aergos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Για αναλύστε το χαρακτήρα μου:worry:

ευδιάθετη, χαμογελαστή, χαλαρή, δε σκας για μικροπράγματα, ελαφρώς ντροπαλή, κοκκινίζεις κάπως εύκολα, και μερικές φορές λίγο αγχώδης χωρίς ουσιαστικό λόγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DanaiPsa

Νεοφερμένος

Η DanaiPsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
θα μπορούσες να γίνεις ψυχολόγος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
θα μπορούσες να γίνεις ψυχολόγος!!

Για γραφολογία πας απο ψυχολογία ή νομική αν δεν με απατάει η μνήμη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Πως μπορειτε ολοι να εχετε σταθερο χαρακτηρα κι εγω οχι???:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
η μάσκα φταίει..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top