Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,992 μέλη και 2,479,513 μηνύματα σε 78,982 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 188 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Bullying: Αίτια και τρόποι αντιμετώπισης

Έχετε πέσει ποτέ θύμα bullying;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 17)
Ναι, με λεκτική βία.
6
35,29%
Ναι, με σωματική βία.
3
17,65%
Ναι, και με λεκτική και με σωματική βία.
4
23,53%
Όχι.
4
23,53%

Felid

Διακεκριμένο μέλος

H Felid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.

H Felid έγραψε: στις 15:58, 29-06-19:

Συμφωνώ μαζί σου Devil, απλά το από πάνω το είπα με το σκεπτικό ότι και που ενημερώθηκε κάποιος στη σχολή για τα καψόνια που κάνανε στον Βαγγέλη, οι αρμόδιοι δεν αντέδρασαν. :/

Τέτοια θέματα χρειάζονται μεθοδικότητα αλλά και δυναμισμό προκειμένου να επιλυθούν (όπως αυτά που έγραψες ).
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Devil

Επιφανές Μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,063 μηνύματα.

O Devil !!! έγραψε: στις 17:04, 29-06-19:

Αρχική Δημοσίευση από Natalia Secret
Συμφωνώ μαζί σου Devil, απλά το από πάνω το είπα με το σκεπτικό ότι και που ενημερώθηκε κάποιος στη σχολή για τα καψόνια που κάνανε στον Βαγγέλη, οι αρμόδιοι δεν αντέδρασαν. :/

Τέτοια θέματα χρειάζονται μεθοδικότητα αλλά και δυναμισμό προκειμένου να επιλυθούν (όπως αυτά που έγραψες ).

Ε καλα εχω και εγω δει αρκετους που θα τους ενημέρωνες και μετά θα σου έλεγαν "Ναι αλλα μην πεις οτι μου ειπες τιποτα"
τα κουτσομπολια τα ξέρουν απεξω και ανακατωτά ομως. Ποιος πηγε με ποιά , ποιος έχει φέησμπουκ , ποιος κάνει την τάδε δουλεια ποιος δεν την κανει κτλπ.

για αυτο λοιπον εισαι διευθυντης φωνάζεις έναν καθηγητη ή και 2 μέσα στο γραφειο (ο ενας ειναι ο υπεύθυνος της τάξης) και μπροστά τους κάνεις τις παρατηρησεις να ειναι και αυτοι μάρτυρες! Οταν θα χρειαστει αν το πράγμα στραβώσει πολύ να κληθουν και για καταθέσεις. Μετα θεωρεις το βιβλιο των πρακτικών (για να μην μπορουν να αρνηθουν οτι ηταν μπροστά) και τους βάζεις να υπογράψουν.

Οποτε οι κυριοι "Δεν ειδα - δεν ξέρω δεν άκουσα" μια χαρά μπαινουν και αυτοι στο παιχνιδι. Οποτε δημιουργειται μια ομάδα εναντιον των τραμπούκων.

Ο διευθυντης ειναι ιεραρχιά προϊσταμενος οταν θα δώσει μια εντολή θα πρέπει να εκτελεστει. Αυτη πρέπει να ειναι η γραμμή και ας εισαι απομακρος και αυστηρος. Δεν πειράζει θα κάνεις απο αλλους φιλιες και οχι μεσα απο το εργασιακο περιβάλλον. Να πηγαινεις σε σπιτια να τρωγοπινετε και δουλεια να μην γινεται. Αυτα θέλουν και μια αποσταση αλλιως δουλειά δεν γινεται.

Ειχα δει μια φορά μια που πάει σε εναν προϊσταμενο το πρωι στο γραφειο "Ηρθα να πω καλημέρα"

χαχαχαχ

την πηρε ο πονος να πει καλημέρα. !!!! Στον προϊσταμενο σλουρπ σλουρπ. Στους αλλους δεν ειχε την ιδια ευαισθησια να πει καλημερα η συγκεκριμενη
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Devil : 29-06-19 στις 17:07.
2
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Scandal

Βρείτε παρόμοια