Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,641 μέλη και 2,466,294 μηνύματα σε 78,285 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 429 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μπορείτε να μου προτείνετε ρομαντικές ταινίες;

hack3r

Επιφανές Μέλος

Ο hack3r αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,122 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 18:29, 18-11-18:

https://www.imdb.com/title/tt1120985/

η καλύτερη
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Stitchpunk (Eternal Sunshine)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Eternal Sunshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 558 μηνύματα.

H Stitchpunk έγραψε: στις 21:01, 18-11-18:

Πως γίνεται να μην έχει αναφερθεί σε αυτό το νήμα: Before sunrise. (Βασικά όλη η τριλογία)
Παράθεση

Βλα (Βλαδίμηρος)

Διάσημο Μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 850 μηνύματα.

O Βλα έγραψε: στις 00:32, 22-07-19:

Η τριλογία των χρωμάτων, του Κισλόφσκι: Μπλε, Λευκή, Κόκκινη
Καζαμπλάνκα του Στάινερ
και μια πιο πρόσφατη, όχι πολύ γνωστή: Ψυχρός Πόλεμος του Παβλικόφσκι, ένα αληθινό αριστούργημα.
1
Παράθεση

Lysippe

Περιβόητο Μέλος

H Lysippe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 1,367 μηνύματα.

H Lysippe έγραψε: στις 18:23, 27-07-19:

Amelie, La Vita e Bella (για το αισθηματικό κομμάτι ), Eternal sunshine of a spotless mind, When Harry met Sally, The bridges of Madison County, Upside down, Blue is the warmest color, Great expectations, Chocolat, City of angels.

Δεν μου έρχονται άλλες στο μυαλό τώρα.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια