Κρύβει κινδύνους το θαλάσσιο σεξ;

ria17

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
εχω ακουσει οτι κολλας κ μετα ερχονται κ σε βγαζουν κολλημενο με το ατομο κ γινεσαι ρεζιλι!κ εγω 9ελω 9αλασσα αλλα δυσκολα το διακινδυνευεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Το θαλασσιο σεξ ειναι υπεροχο... δεν κολλας τιποτα....και ο μονος κινδυνος ειναι τα ψαρακια που σε κοιτουν αν ζηλεψουν λιγουγουλακι ...να σε τσιμπησουν ;););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*natalia5555*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
παντως εγω που το εχω δοκιμασει αρκετες φορες μεσα στη θαλασσα,δεν αντιμετωπισα κανενα προβλημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
παντως εγω που το εχω δοκιμασει αρκετες φορες μεσα στη θαλασσα,δεν αντιμετωπισα κανενα προβλημα...

Δε νομιζω κανεις να αντιμετωπισε ποτε προβλημα....παρα μονο την απολυτη ευχαριστηση ;););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuspiciousMinds

Νεοφερμένος

Η SuspiciousMinds αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Ερχεται σιγα σιγα το καλοκαιρακι και οσο να ναι ο ερωτισμος φουντωνει:redface: Θα αρχισουν τα μπανια στη θαλασσα, οι βραδιες στην παραλια με φωτια και αλλα ωραια!
Ηθελα να ρωτησω σχετικα με το σεξ στη θαλασσα....Το εχετε κανει ποτε?Υπαρχουν κινδυνοι?Αυτο που λενε οτι μπορει να "κολλησεις" με τον αλλο ισχυει?Ξερω οτι επειδη δεν υπαρχει δυνατοτητα να φορεθει προφυλακτικο υπαρχει το ενδεχομενο εγκυμοσυνης.
Ακουγεται πολυ ωραιο και ερωτικο σαν ιδεα:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
προσοχή στα πλοκάμια των καρχαριών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Padme

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xanax party αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 357 μηνύματα.
beware
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Προσοχή μην μπλέξετε με κανέναν... σφίχτερμαν -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top